Čedok slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Čedok - Květen 2024

__photo
Sleva
Sleva
Čedok

Slevy na last minute zájezdy na Čedok.cz

V cestovní kanceláři Čedok.cz najdete slevy na vybrané last minute zájezdy. Využijte zájezd last minute v Čedok a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě


Čedok.cz zájezdy
1

Čedok.cz - dovolené, pobyty, plavby lodí, eurovíkendy, letenky

Cestovní kancelář Čedok.cz nabízí dovolené, pobyty, plavby lodí, eurovíkendy, letenky či zapůjčení automobilů během dovolené. Pokud se chystáte na dovolenou, nebo vás lákají poznávací či wellness zájezdy, na Cedok.cz určitě najdete přesně to, po čem toužíte. Využijte slevy na dovolené, pobyty, letenky a další služby, a vycestujte za bezkonkurenční ceny do Evropy, Severní Ameriky, Střední Ameriky, Jižní Ameriky, Afriky, Asie, Austrálie či Oceánie a navštivte nejoblíbenější dovolenkové destinace jako Francie, Itálie, Španělsko, Řecko, Norsko, Kanadu, USA, Jamajku, Kubu, Mexiko, Kostariku, Arménie, Čínu, Japonsko, Izrael, Turecko, Egypt, Madagaskar, Seychely, Argentinu či Ekvádor. Vašim možnostem se meze nekladou. Celá nabídka je rozdělena do následujících kategorií, z nichž si můžete vybrat:

  • dovolená
  • pobyty v české republice
  • letenky
  • další služby

2

Zájezdy a dovolená pro každého

Využijte slevy Čedoku a získejte za skvělé ceny dovolené, kde si můžete vybrat rodinné dovolené, exotické dovolené, zimní dovolené za lyžováním v Evropě, dovolené letadlem k moři, lázně wellness, plavby, eurovíkendy, poznávací zájezdy, pobyty pro seniory, dovolené autem nebo autokarem k moři, lyžařské zájezdy či zájezdy na chaty a chalupy. Pokud si rádi rezervujete dovolenou předem, využijte možnost first minute, pokud vám naopak nedělá problém sbalit se a vycestovat v krátkém čase, získejte výhodně dovolenou z nabídky last minute. Vyberte si délku pobytu, počet osob, způsob stravování, ať už se snídaní, plnou penzí, polopenzí či možnost all inclusive, způsob dopravy, kterou se na dovolenou dostanete, tedy letecky, vlakem, autokarem nebo vlastní dopravou a zažijte nezapomenutelnou dovolenou se svou rodinou či přáteli.

Čedok.cz zájezdy - exotická dovolená
3

Výhodně zakupte i pobyty v České republice

Pokud si uplatníte slevové kupóny Čedok, můžete výhodně získat i pobyty v České republice, kde na vás čekají pobyty v lázních, wellness pobyty, pobyty na chatách, pobyty na chalupách, pobyty spojené s lyžováním nebo pobyty a programy pro seniory. Vyberte si vhodný termín, zadejte potřebné údaje o výběru stravování, délce pobytu, vyberte si hotel, který bude splňovat všechny vaše požadavky, ať už chcete hotel vhodný pro seniory nebo hotel pro rodiny s dětmi, hotel, kde si můžete přivést psa, hotel s bazénem, hotel s připojením na internet, hotel s wellness, hotel s bezbariérovým přístupem, hotel s možností turistiky nebo cykloturistiky, hotel s možností parkování či využití kuchyňského koutu, hotel s dětským koutkem nebo hotel s možností využití sportů jako golf, tenis, fitness či vodních sportů. Odpočívejte a užívejte si na pobytech, které najdete v nabídce výhodně a levně.

Čedok.cz zájezdy - dovolená u moře
4

Letenky a další služby

Slevový kód
Slevy

Uplatněte si slevové kódy a nakupte za výborné ceny i jednosměrné letenky, zpáteční letenky a využijte i možnost dalších služeb jako například pasové a vízové informace, možnost výhodného parkování blízko letiště nebo přímo na letišti, cestovní pojištění, ale využijte i služby autodopravy, pronájem vozidel, získejte také výhodně lodní lístky, lístky na trajekty, lístky na zahraniční linkové autobusy či lístky na železniční dopravu. Vyberte si ze široké nabídky, využijte slevy na zájezdy, dovolené, letenky a další nabízené služby a užijte si bezstarostné chvíle pohody a odpočinku.

5

Hodnocení Čedok.cz

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 15 zákazníků
15 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 14x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x