Flix Bus slevové kódy a slevy

1 ověřený slevový kupón Flix Bus - Červen 2023

__photo
Sleva
Sleva
Flix Bus

Slevy na jízdenky na Flixbus.cz

V eshope Flixbus.cz nyní získate slevy při včasné rezervaci jízdenky.

Více o slevě


flixbus - vnitrek
1

FlixBus sleva pro levné cestování dálkovým autobusem

Toužíte po nových zážitcích? Jestli si chcete cestování vychutnat a zbytečně se nezatěžovat složitým plánováním, potřebujete praktické, jednoduché a zákazníky ověřené řešení. Kupóny Flixbus a všechny slevy flixbus poskytují možnost cestování za velice atraktivní ceny. Zelené autobusy přitom uspokojují nejvyšší požadavky v oblasti bezpečnosti a ekologie a nabízejí tak udržitelnou a pohodlnou alternativu individuální dopravy. Zákazníkům dopřávají nejvyšší stupeň komfortu. Využijte slevový kupón flixbus nebo slevový kód flixbus a vyrazte za zážitky s přehledem. Společnost vám umožní řešit online tyto kategorie:

 

  • rezervace jízdenky a vyhledávání spojení na hlavní stránce,
  • kategorie Naplánujte si svou cestu,
  • Servis,
  • Aktuální informace o trasách,
  • Pomoc.

 

Ve všech kategoriích se budete pohybovat jednoduše a rychle. Zážitky můžete také darovat. V nabídce naleznete kreditovou jízdenku s přednabitým kreditem v různých hodnotách. Takový dárek určitě potěší každého cestovatele.

2

Naplánujte si svou cestu

Služby zelených autobusů již využilo více než sto milionů zákazníků. Flixbus kupón a flixbus kód se dotýkají cestování více než 400 tisíc spojů denně ve 36 zemích. Vaším cílem může být jedno z 2500 míst. Také Flixbus Black Friday vám zajistí ještě nižní náklady pro jedinečné cestování mnoha krajinami. Představa, na jaká různá zajímavá místa se můžeme dostat levně a jednoduše, je lákavá. Ze změny plánů nemusíte mít obavy. Svoji rezervaci můžete stornovat v krátkém předstihu před plánovaným časem odjezdu a za změnu vašich údajů nejsou účtované žádné poplatky.

flixbus - autobus na ceste ze zadu
3

Objevování světa s výhodami

Využijte flixbus kody a jednoduchý způsob rezervace. V novém způsobu cestování společnost využívá technologické inovace, jakým je systém rezervace a prodeje lístků v aplikaci FlixBus. Dále můžete také využít bezplatné připojení Wi-Fi na palubě autobusů nebo živé sledování autobusů pomocí GPS. Díky inteligentnímu plánování sítě a dynamickému cenovému managementu zákazníci dostanou vždy tu nejlepší nabídku. Autobusy vám zaručují ten nejlepší servis. V autobuse je extra prostor pro nohy, dostatečné množství zásuvek pro vaše elektronická zařízení a dostatek místa pro vaše zavazadla. U této společnosti o vás bude vždy co nejlépe postaráno. V některých autobusech jsou pro vás připraveny nápoje a malé občerstvení za výhodné ceny. Můžete je jednoduše zakoupit u příjemných řidičů.

flixbus- 3 fotky lidi a autobusu
4

Nejlevnější jízdenky v Evropě

Slevy

Kódy flixbus se nedají přehlédnout. Při cestování můžete ušetřit až 70 procent z ceny. Dále také nabízí slevy pro děti a bezplatnou jízdu pro doprovodné osoby cestujících se zdravotním postižením. Výhody mají i cestující ve skupině. Ceny jízdenek začínají velice nízko, jsou to ty nejlevnější jízdenky v Evropě.  Spokojenost zákazníků je jednou z největších priorit společnosti. Sleva na cestování je tu pro všechny příští spokojené zákazníky. Cestující chválili dochvilnost autobusů, osobní přístup řidičů a vysokou míru pohodlí při cestování. Každá sleva na flixbus je výhodná a potěší.

5

Hodnocení Flixbus

4.8

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x