Invia slevy a slevové kupóny

12 ověřených slevových kódů a kupónů Invia - Červen 2023

__photo
akce
Sleva
Invia

Sleva za včasný nákup dovolené First Minute

Využijte slevu za včasný nákup letní dovolené First Minute u největšího online prodejce zájezdů Invia.cz

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

Sleva za včasný nákup dovolené First Minute do Egyptu na Invia.cz

Využijte slevu za včasný nákup dovolené First Minute do Egyptu u největšího online prodejce zájezdů Invia.cz

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

Akce na Last Minute do Spojených arabských emirátů na Invia.cz

Využijte slevy a akce na Last Minute dovolenou do Spojených arabských emirátů u největšího online prodejce zájezdů Invia a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

Akce na Last Minute do Thajska na Invia.cz

Využijte slevy a akce na Last Minute dovolenou do Thajska u největšího online prodejce zájezdů Invia a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

Akce na Last Minute do Kanady na Invia.cz

Využijte slevy a akce na Last Minute dovolenou do Kanady u největšího online prodejce zájezdů Invia a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

Akce na Last Minute do Kuby na Invia.cz

Využijte slevy a akce na Last Minute dovolenou do Kuby u největšího online prodejce zájezdů Invia a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

Akce na Last Minute na Kanárské ostrovy na Invia.cz

Využijte slevy a akce na Last Minute dovolenou na Kanárské ostrovy u největšího online prodejce zájezdů Invia a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

Akce na Last Minute do Mexika na Invia.cz

Využijte slevy a akce na Last Minute dovolenou do Mexika u největšího online prodejce zájezdů Invia a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

Akce na Last Minute do Tuniska na Invia.cz

Využijte slevy a akce na Last Minute dovolenou do Tuniska u největšího online prodejce zájezdů Invia a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

Akce na Last Minute do Egyptu na Invia.cz

Využijte slevy a akce na Last Minute dovolenou do Egyptu u největšího online prodejce zájezdů Invia a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

First Minute sleva do Spojených arabských emirátů na Invia.cz

Využijte slevu za včasný nákup dovolené First Minute do Spojených arabských emirátů u největšího online prodejce zájezdů Invia.cz

Více o slevě
akce
Sleva
Invia

Akce na Last Minute od 300 cestovních kanceláří na Invia.cz

Využijte slevy a akce na Last Minute dovolenou od 300 cestovních kancelárií u největšího online prodejce zájezdů Invia a dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě


Invia.cz zájezdy
1

Invia – největší online prodejce zájezdů

Invia.cz je jedna z největších internetových cestovních agentur na Slovensku. Nabízí zájezdy od více než 340 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Cestovní kanceláře, jejichž zájezdy Invia nabízí, jsou ve všech případech renomované, prověřené a pojištěné. Invia nabízí vše za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. Invia můžete navštívit nejen na internetu, ale také v některé z  poboček, jejichž síť se stále rozšiřuje. Invia má své zastoupení i v České republice, Polsku a Maďarsku. V portfoliu cestovní agenúry můžete využít Invia slevové kupóny nebo slevové kódy. Nabídku zájezdů má opravdu velmi širokou, můžete si vybrat například z těchto druhů zájezdů:

  • Pobytové zájedy
  • Poznávací zájazdy
  • Lyžařské zájezdy
  • Sportovní zájezdy
  • Eurovíkendy
  • Zájezdy pro seniory
  • First Minute, Last Minute
  • Plavby
  • Letenky       

2

Tak kam letos pojedete?

Invia.cz spolupracuje i s těmito ověřenými cestovními kancelářemi: EXIM Tours, Fischer, Firo Tour, Čedok, Canaria travel, Inex, Siam Travel, Palma Travel, Aquarius Adriatic, Eso Travel, Greece Tours, Neckermann, Melisa Travel, Unitour, Travel Sport, Pantour, Saturn, Nemo Tour, Kareta Tour, Globtour Group, Afrodita a s mnoha dalšími. Chcete-li při koupi dovolené nebo pobytu ušetřit, nezapomeňte uplatnit Invia slevový kód nebo slevový kupón.

Invia.cz zájezdy - dovolená při moři
3

Invia nabízí pouze ověřené destinace

Internetová agentura pro Vás zajistí různé druhy zájezdů do skvělých, odzkoušených destinací. Mezi velmi oblíbené patří Tunisko, Řecko, Maroko, Dominikánská republika, Thajsko, Srí Lanka, Chorvatsko, Kanárské ostrovy, Spojené arabské emiráty, Itálie, Španělsku, Singapur, Mauricius, Kuba, Jihoafrická republika, Francie, Madeira, Maledivy, Egypt, Fidži, Brazílie. A to je jen část, kterou Invia nabízí. Proto si prohlédněte celou nabídku na Invia.cz, využijte slevy v Invia nebo slevové kupóny a slevové kódy a užívejte si hezké chvíle ve Vámi vybrané destinaci. Invia nabízí i dovolené typu last minute, které neustále doplňuje a aktualizuje. Invia Vám kromě jiného nabízí seznam nejpopulárnějších last minute destinací. Mezi nejpopulárnější destinace patří např. Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko, Bulharsko nebo Itálie. Invia samozřejmě nabízí last minute zájezdy do celého světa,  při koupi kterých můžete využít Invia slevový kódslevový kupón, slevový poukaz nebo voucher. V nabídce můžete najít i zájezdy do populárních zimních opravdu exotických destinací jako Thajsko, Kuba, Dominikánská republika, Jamajka, Brazílie, Spojené arabské emiráty, Venezuela, Kapverdské ostrovy, Omán, Katar, Jordánsko, Bali, Mexiko, Indie a další. Je pro Vás důležitá sleva? Vyzkoušejte také Invia soutež.

Invia.cz zájezdy - žena se díva na Řecko
4

Slevy, které Invia nabízí

Vyberte si své slevy cestovní agentuře a procestujte místa, o kterých jste dosud jen snili.

Slevový kód
Slevy
Výprodeje
5

Hodnocení Invia.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 28 zákazníků
28 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 26x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x