Kupóny na poštovné zdarma

Nakupování přes internet se v posledních letech těší velké popularitě. Není se čemu divit, nákupy z pohodlí domova totiž šetří nejen čas, ale i peníze. Sporným bodem se často stává doprava, která není vždy zrovna cenově nejvýhodnější a nákupy se nejednou díky ní stávají o něco méně atraktivní. Určitě to znáte. To, co dokážete ušetřit při nákupu online, utratíte právě na poštovném. Nemusí to tak být. V této kategorii naleznete výhradně e-shopy, při kterých můžete poštovné hodit za hlavu. Doprava v těchto e-shopech je totiž díky speciální akci zdarma! Proto neváhejte, vybírejte a nakupujte, akce Doprava zdarma se přece vždy vyplatí. Skrýt text

Načíst další slevy

Popis Sekcie Doprava zdarma

Doprava zdarma? Žádný problém

Způsobů, jak při nákupu přes internet ušetřit je několik. Pravidelně se těšíme na sezónní výprodeje, s radostí využíváme slevové kódy a slevové kupóny, zda netrpělivě odečítáme dny do stále populárnějšího Black Friday. Někdy však stačí opravdu málo.

Za narozeninové nebo vánoční dárky zaplatíte méně i tehdy, když nebudete muset platit poštovné. Známe to všichni. Asi největším strašákem všechny milovníky online nakupování jsou nejednou právě vysoké ceny za dopravu. Radost z výhodného nákupu téměř okamžitě opadne po připočtení poštovného. Tento problém je již naštěstí minulostí. Jak je to možné?

V naší speciální kategorií Kupóny na dopravu zdarma totiž najdete všechny internetové obchody, ve kterých je doprava bez poštovného. Je zde poštovné zdarma. V nabídce jsou k dispozici slevové kódy na dopravu zdarma do vašich oblíbených e-shopů během celého roku. Své nákupy však můžete z pohodlí domova a bez poštovného vyřešit i díky stále populárnější akci. Znáte Dny dopravy zdarma?


Dny Dopravy zdarma

Poštovné je poměrně významnou položkou téměř každého online nákupu. V případě, že si chcete nakoupit jen drobnosti nebo zlevněné zboží, vás dokonce jeho výška může od nákupů odradit. Tuto skutečnost si velmi dobře uvědomují i ​​samotní prodejci, proto se mnoho z nich zapojuje do obľúbnej kampaně Dny dopravy zdarma 2018.

První předvánoční nákupní šílenství začíná v tomto roce v pondělí 13. listopadu o 12:00 a potrvá do půlnoci 15.11. Akce platí na území celého Česka.

Limitovaná není ani váha zásilky, proto si můžete bezplatně nechat domů doručit lehčí zboží jako šperky, oblečení, boty, hračky či knihy, ale i nábytek či domácí spotřebiče. Zkrátka, ať jsou vaše aktuální potřeby jakékoli, určitě najdete to, co zrovna hledáte. Každý zapojený obchod bude během trvání celé akce označený speciální ikonkou. Nemusíte se ničeho obávat, kampaně se účastní jen obchody s certifikátem Ověřeno zákazníky.


Historie kampaně

Speciální kampaň Den Dopravy Zdarma vznikla v roce 2012 pod záštitou Heureka.cz. Původně trvala jen jeden den, vzhledem k velké úspěchy se organizátoři rozhodli akci prodloužit o další dva dny. Cílem kampaně je nejen motivovat zákazníky k online nákupům, ale také naučit je nakupovat s předstihem. Každý rok se do akce zapojují stovky internetových obchodů a samozřejmě nechybí ani ty nejoblíbenější. Prohlédněte si seznam obchodů a nakupujte i vy bez poštovného.