SEVT slevové kupóny

6 ověřených slevových kódů a kupónů SEVT - Prosinec 2022

__photo
-40%
Sleva
SEVT

Slevy až - 40% na školní potřeby na Sevt.cz

V eshopu Sevt nyní najdete slevy až do - 40% na vybrané školní potřeby jako školní aktovky a batohy, psací potřeby, sešity, kalkulačky, penály, pravítka, školní desky nebo potřeby pro leváky.

Více o slevě
-36%
Sleva
SEVT

Slevy až - 36 % na knihy na Sevt.cz

V eshopu Sevt najdete slevy až do - 36% na vybrané knihy jako učebnice, beletrie, odborná literatura, mapy, průvodce, knihy pro cizí jazyk, hobby literatúra nebo dětské knihy.

Více o slevě
-35%
Sleva
SEVT

Slevy až - 35% na hry a hračky na Sevt.cz

V eshopu Sevt najdete slevy až do - 35% na vybrané hry a hračky.

Více o slevě
-33%
Sleva
SEVT

Slevy až - 33% na výtvarné potřeby na Sevt.cz

V eshopu Sevt najdete slevy až do - 33% na vybrané výtvarné potřeby pro malování, kreslení, modelování, odlévání, ale i dětská razítka.

Více o slevě
-25%
Sleva
SEVT

Slevy až - 25 % na kancelářské potřeby na Sevt.cz

V eshopu Sevt najdete slevy až do - 25% na vybrané kancelářské potřeby jako psacíc potřeby, potřeby pro archivaci, xerografické a barevné papíry, bloky, drobné kancelářské potřeby, tabule pro prezentace nebo kancelářska technika.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
SEVT

Doprava zdarma pro nákup nad 1500 Kč na Sevt.cz

V eshopu Sevt.cz získáte pro nákup nad 1500 Kč dopravu zdarma.

Více o slevě


Sevt.cz eshop
1

Administrativní služby, kancelářské potřeby, tiskopisy

Začátky společnosti SEVT sahají do roku 1993, kdy byla nástupcem Statistického a evidenčního vydavatelství tiskopisů se specializací na vydávání hospodářských a úředních dokumentů. Později se rozšířila o distribuční služby i publikační činnost a dnes přes více než 230 výdejních míst v ČR a prostřednictvím internetových obchodů kromě tiskopisů prodává i kancelářské potřeby a školní sortiment. V jejím e-shopu můžete nyní s výhodnými slevami nakupovat z pohodlí domova opravdu za skvělé ceny. Nabídka je bohatá, určená školám, knihkupectvím, kancelářím i jednotlivým zákazníkům, kteří se v obchodě mohou orientovat v těchto sekcích:

  • Školy, školky
  • Formuláře
  • Knihkupectví
  • Školní potřeby
  • Výtvarné potřeby
  • Kancelářské potřeby
  • Hry, hračky
  • Bydlení, dekorace
  • Pro miminka

2

Nejen školy, ale i školáci jistě uvítají slevy na školní potřeby

Nejen školy, ale i školáci jistě uvítají slevy na školní potřeby. Na batohy, penály, psací potřeby: kuličková pera, fixy, popisovače, rollery, pera Frixion, Tornáda, dále na učebnice pro základní, střední, speciální, praktické školy, tiskopisy, jako jsou třídní knihy, záznamy, protokoly, vysvědčení, diplomy…  Šeft slevový kupón si školy mohou uplatnit i na školní sešity, poznámkové bloky, záznamové knihy, na diáře, kalendáře, sešívačky, špendlíky, interaktivní tabule, flipcharty, senzorové systémy pro moderní výuku s pokusy od firmy Pasco, ruční digitální mikroskopy Deluxe. Rozhodně se vyplatí využít také akční slevy na odbornou literaturu z oblasti pedagogiky: na Jemnou motoriku, psychologii ve školní praxi, moderní vyučování ..., ze speciální pedagogiky na tituly jako Koncentrace pozornosti, Základy čtení a na publikace pro mateřské školy: Tabulky rozvoje dítěte, Diagnostika předškoláka, Cviky pro uvolnění rukou .. Využíjte také slevový kód Ševt a neprohloupite. 

Sevt.cz eshop - školní sešity
3

Školní a kancelářské potřeby za skvělé ceny

Ševt cz, to je kromě školních také bohatý výběr hospodářských, zdravotních tiskopisů, zpravodajů, věstníků, bezpečnostních tabulek, katalogových složek. Využijte Ševt slevy na tiskopisy, abyste si mohli zajistit jejich nákup ve velkém nyní extra výhodně. Nepromeškejte ani slevové kódy Ševt na výtvarné potřeby. Na dětská razítka, korálky, na tuše, akrylové, temperové a vodové barvy Koh-i-noor, štětce, popisovače, voskové pastelky, potřeby na modelování či mozaikování. Vyberte si z bohaté nabídky různých druhů papírů: kreslících, skicáky, náčrtníků, barevný, hedvábný, krepový či filcový papír. Slevové kupóny Ševt vám umožní pořídit si je za skvělé ceny. Portfolio obchodu je místo, kde naleznete také společenské hry, stavebnice, puzzle pro nejmenší, ale zaměřuje se i na knihkupectví. Tím jsou určeny top slevy na knihy z oblasti historické, romantické, světové, české beletrie, na hobby, dětskou literaturu jako jsou komiksy, dívčí romány, detektivky, hlavolamy.

Sevt.cz eshop - školáci
4

Slevy, které Sevt nabízí

Na stránce si zákazníci jednoduše najdou vše potřebné do kanceláře i do školy za skvělé ceny!

Slevový kód
Slevy
Výprodeje
Doprava zdarma
Black friday
5

Hodnocení Sevt.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 102 zákazníků
102 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 96x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 6x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x