Pelikan slevové kupóny a kódy

5 ověřených slevových kódů a kupónů Pelikan - Červen 2023

__photo
akce
Výprodej
Pelikan

Výprodej na letenky na Pelikan.cz

Na Pelikan.cz nyní probíhá akce Výprodej a najdete zde slevy na vybrané letenky v akci.

Více o slevě
akce
Sleva
Pelikan

First Moment akce na pobyty na Pelikan.cz

Na Pelikan.cz nyní najdete slevy na vybrané pobyty v akci First Moment léto.

Více o slevě
akce
Sleva
Pelikan

Akce na wellnes pobyty na Pelikan.cz

Na Pelikan.cz najdete vybrané wellnes pobyty v akci za velmi atraktivní ceny.

Více o slevě
akce
Sleva
Pelikan

Akční letenky včetně všech poplatků na Pelikan.cz

Na Pelikan.cz najdete vybrané letenky v akci včetně všech poplatků do vybraných destinacií.

Více o slevě
akce
Sleva
Pelikan

Akce na pobyty na Pelikan.cz

Na Pelikan.cz najdete vybrané pobyty v akci za velmi atraktivní ceny.

Více o slevě


Pelikan.cz
1

Nejširší nabídka nejlevnějších letenek a jedinečných pobytů

Když cestovat nebo jet na dovolenou, tak jedině s touto cestovní kanceláří. Je součástí největší cestovní agentury ve Střední Evropě a o garanci jeho kvality svědčí jednak 14 let praxe, tak i více než 90 tisíc spokojených zákazníků v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Rakousku. Cestování s ním je rychlé, jednoduché a nyní se slevami, i extra výhodné. Proto rozhodně nezmeškejte zajímavé Pelikan akce a nakupujte ještě dnes. Konkrétně v těchto kategoriích:

  • Letenky
  • Hotely
  • Akční balíčky
  • Pronájem aut
  • Akční letenky
  • TURBO
  • Parkování u letišti Praha

2

Potřebujete urychleně letět do USA? Miami, Chicaga či Atlanty?

Potřebujete urychleně letět do USA? Miami, Chicaga či Atlanty? Nebo se musíte přemístit do německých zemí: Berlína, Hamburku, Kolína či Mnichova? Díky slevám na letenky můžete kromě nich bezkonkurenčně letět i do Španělska: na Alicante, Mallorku, Ibizu, do Malagy, ale i Itálie, Belgie a Holandska. S eshopom nyní navíc poletíte i s nejlepší leteckou společností na světě Quatar Airways do Bangkoku, Phuketu, Ho Chi Minh! Využijte na nákup letenek i slevový kupón Pelikan nebo slevový kód Pelikan a cestujte ještě levněji. S portálem a jeho jedinečnými slevovými kódy si kromě letů můžete rychle a výhodně zarezervovat také skvělé ubytování, s ním máte 20 milionů pokojů na celém světě doslova na dosah ruky. Za výhodný kupón Pelikan na ubytování nabízí přes 820 tisíc možností ubytování v téměř 83 tisíc destinacích 220 zemí po celém světě. Hotely, apartmány, hostely, penziony v Maďarsku, Anglii, Monaku, Švédsku, San Marinu, na Islandu či Maltě.

Pelikan.cz - New York
3

"Lítám s ním rád"

Eshop nabízí také zajímavé slevy na pobyty. Na kombinovaný relaxačně-poznávací  na Srí Lance s ubytováním v hotelu Coral Sands nacházejícím se na pláži Hikkaduwa, 8 nebo 15 denní pobyt na Gran Canaria, do hotelu Ancora, situovaného pouhých 300 metrů od vlastní soukromé pláže v letovisku Stintino na Sardinii, ale i na pobyty do Istanbulu, Kodaně, na Korfu, Mauricius nabízející exotické zahrady i lázně SPA, či Seychely, kam můžete jet na dovolenou na světoznámé pláže Beau Vallon. Na nákup kombinovaných pobytů využijte také Pelikan slevový kupón nebo Pelikan slevový kód a odpočívejte pořádně. Pelikan sleva se vztahují i ​​na výpůjčku aut v ekonomické, kompaktní, střední, standardní třídě od nejznámějších dodavatelů: Hertz, Avis, Europcar, Budget, Enterprise, Thrifty, se kterými si svou zahraniční cestu opravdu usnadníte. Navíc rozšířil své služby i o servis, jako je parkování u letiště v Praze, či rychlé vyhledávání a knihování letů přes TURBO, čímž neušetříte nejen své finance, ale i čas.

Pelikan.cz - exotická dovolená
4

Sleva Pelikan

Eshop se dlouhá léta řídí heslem: "Lítám s ním rád", který ho dokonale vystihuje. Proto využijte jeho služby a bezkonkurenční ceny i vy! Využijte i akce Pelikan během období Black Friday a cestujte výhodně po celém světě. Pelikan Black Friday se vám vždy vyplatí a nahlédněte na nějaký, pro vás nový, kousek světa.

Slevový kód
Slevy
Black friday
5

Hodnocení Pelikan.cz

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x