__bg_womens2

Nezmeškejte žádné exkluzivní slevy

Přihlaste se k odběru novinek a jako první získáte exkluzivní slevové kupóny

20 překvapení na ty nejvýhodnější vánoční nákupy!! Nejlepší slevové kupóny od Vašich oblíbených e-shopů hledejte právě zde.

Využijte náš Adventní kalendář a nakupte super dárky na Vánoce

 

Také už cítíte tu vůni jehličí, zelňačky či vanilkových rohlíčků? Je to tak, Vánoce se nezadržitelně blíží. A s nimi i čas nákupů. Pokud nevíte, co koupit na Vánoce, jistě vám pomůže i náš Adventní kalendář. Tak, jako po minulé roky, i tentokrát je plný okének, pod kterými se skrývají mega slevy, slevové kupóny a slevové kódy, díky kterým nakoupíte vánoční dárky pod stromeček mnohem výhodnější. Že ještě nemáte inspiraci? Žádný problém, náš kalendář totiž přináší také super nápady na dárky pro děti i dospělé.

 

Jaký dárek k Vánocům?

 

Snad ani neznáme člověka, který by nemiloval překvapení a originální dárky na Vánoce. Vždyť nakonec, v každém z nás se ukrývá kousek dítěte, no ne? A právě z tohoto důvodu vznikla i tradice adventních kalendářů. Děti si díky otevírání okének s čokoládovými pamlsky krátí čekání do Vánoc. Ale co my dospělí?

Žádný strach. Jako každý rok, i v letošním předvánočním období jsme pro vás připravili 20 překvapení na ty nejlepší vánoční nákupy. Každý den odkryjeme jedno okénko, pod kterým se bude ukrývat nějaká exkluzivní sleva, slevový kód nebo slevový kupón, do vašich oblíbených internetových obchodů. Které to budou?

To vám zatím neprozradíme – vždyť jinak by to nebylo překvapení. Zatím vám řekneme jen tolik, že v nabídce budou ty nejlepší slevové kupóny a kódy, které vám doufejme vnuknou inspiraci na nákup skvělých dárků. Využijte slevy na oblečení, boty, šperky a hodiny, elektroniku či potraviny a nakupte výhodně například vánoční dárky pro rodiče. V nabídce lze najdete také skvělý tip na dárek pro muže nebo naopak dárek pro ženu. V nabídce samozřejmě nechybí dárky na Vánoce pro děti.

Pozor, slevy budou časově limitovány, proto sledujte naši stránku každý den nebo nám nechte svoji emailovou adresu a my vám každý den pošleme informace o aktuální slevě. Vánoční nákupy už vás nemusí děsit. Dárek pro babičku, dědečka, mámu, tátu, přítele, přítele či kamarádku už nebudou tragédií pro rodinný rozpočet.

 

Kousek z historie

 

Víte, že tradice adventních kalendářů sahá až do 19. století? Chlapeček Gerhard Lang měl vynalézavou maminku. Na začátku prosince pro něj připravila karton, na který připevnila 24 bonbonů. Chlapeček směl každý den sníst jen jeden bonbon. Tuto myšlenku pak v dospělosti Gerhard oživil v podobě prvního tištěného kalendáře. První část měla 24 políček, které obsahovaly básničky a z druhé části si děti vystřihovaly obrázky, které pak na políčka přilepovaly.

 

Tradice adventních kalendářů se velmi rychle rozšířila, mimořádně oblíbené jsou například kalendáře s čokoládami. Mimochodem, také někdy nevydržíte a čokoládky vyjete dřív, než přijdou Vánoce?