Adventní kalendář

24 překvapení na ty nejvýhodnější vánoční nákupy! Nejlepší slevové kupóny od Vašich oblíbených e-shopů hledejte právě zde.

Využijte náš Adventní kalendář a nakupte
skvělý vánoční dárky 
 
Také už cítíte tu vůni jehličí, zelňačky či vanilkových rohlíčků? Je to tak, Vánoce se nezadržitelně blíží. A s nimi i čas nákupů. Pokud nevíte, co koupit na Vánoce, jistě vám pomůže i náš Adventní kalendář. Tak, jako v minulých letech, i tentokrát je plný okének, pod kterými se skrývají mega slevy, slevové kupóny a slevové kódy, díky kterým nakoupíte levné dárky na Vánoce mnohem výhodnější. Že ještě nemáte inspiraci? Žádný problém, náš kalendář totiž přináší i super nápady na dárky pro děti i dospělé.


Tipy na vánoční dárky pro muže, ženy i děti

Snad ani neznáme člověka, který by nemiloval překvapení a originální dárky na Vánoce. Vždyť nakonec, v každém z nás se ukrývá kousek dítěte, no ne? A právě z tohoto důvodu vznikla i tradice adventních kalendářů. Děti si díky otevírání okének s čokoládovými pamlsky krátí čekání do Vánoc. Ale co my dospělí?
 
Žádný strach. Jako každý rok, i v letošním předvánočním období jsme pro vás připravili 24 překvapení na ty nejvýhodnější vánoční nákupy. Každý den odkryjeme jedno okénko, pod kterým se bude ukrývat nějaká exkluzivní sleva, slevový kód nebo slevový kupón, do vašich oblíbených internetových obchodů. Které to budou?
 
To vám zatím neprozradíme - vždyť jinak by to nebylo překvapení. Zatím vám řekneme jen tolik, že v nabídce budou ty nejlepší slevové kupóny a kódy, které vám doufejme vnuknou tipy na vanoční dárky. Využijte slevy na oblečení, boty, šperky a hodinky, elektroniku či potraviny a nakupte výhodně například originální dárky pro muže nebo originální dárky pro ženy. V nabídce samozřejmě nechybí vánoční dárky pro děti.
 
Pozor, slevy budou časově limitované, proto sledujte naši stránku každý den nebo nám nechte svoji emailovou adresu a my vám každý den zašleme informace o aktuální slevě. Vánoční nákupy už vás více nemusí děsit. Vánoční dárek pro babku, dědečka, mámu, tátu, frajera, přítele či kamarádku již nebudou tragédií pro rodinný rozpočet.Kousek z historie
 

Víte, že tradice adventních kalendářů sahá až do 19. století? Chlapeček Gerhard Lang měl vynalézavou maminku. Na začátku prosince něj připravila karton, na který připevnila 24 bonbónů. Chlapeček směl každý den sníst pouze jeden bonbón. Tuto myšlenku pak v dospělosti Gerhard oživil v podobě prvního tištěného kalendáře. První část měla 24 políček, které obsahovaly básničky a z druhé části si děti vystřihovali obrázky, které pak na políčka přilepovaly.
 
Tradice adventních kalendářů se velmi rychle rozšířila, mimořádně oblíbené jsou například kalendáře s čokoládkami. Mimochodem, také někdy nevydržíte a čokoládky vyjete dříve, než přijdou Vánoce? ;-)

Ještě více slevových kupónů na vánoční dárky najdete v sekci Slevy na vánoční dárky

Zobrazit slevy