Bookshop slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Bookshop - Květen 2023

__photo
Sleva
Sleva
Bookshop

Akční slevy na anglickou literaturu

V eshopu Bookshop najdete akční slevy na anglickou literaturu.

Více o slevě


bookshop - kniha pro deti this is life
1

Miliony slov a miliony příběhů s black friday Bookshop

Jestli hledáte dobrého společníka na celý rok, během letní dovolené nebo třeba ke skleničce v zimních večerech, nikdy nešlápnete vedle, pokud si vyberete dobrou knihu. Bookshop vám nabízí 4 miliony titulů různých žánrů a od mnoha autorů klasické i odborné anglické zahraniční literatury se slevou až 80 %. Je více důvodů, proč si vybrat dobrou knihu. Čtení stimuluje mozkovou činnost, podporuje schopnost empatie, snižuje zátěž vyvolanou stresem, zbavuje nás předsudků a zlepšuje spánek. Stačí si jenom vybrat ze širokého spektra nabídky pro náročné čtenáře i pro čtenáře, kteří si s oblibou listují ve stránkách knihy jenom tak pro potěšení, kochají se ilustracemi a fotkami nebo si rádi přečtou romantický příběh, u kterého zapomenou na potíže všedního dne.

2

Dobrodružství na každé stránce

Čtení šité pro vás na míru hledejte v kategoriích:

  • anglická beletrie,
  • knihy pro děti a mládež,
  • životní styl, sport a volný čas,
  • zdraví a osobní styl,
  • ekonomika, finance, podnikání a management,
  • počítače a informační technologie,
  • medicína a lékařství,
  • společnost a sociální vědy a další.

Kromě základní nabídky e-shop nabízí velké množství odborné a specializované literatury. Na své si přijdou milovníci komiksů, nadšení zahrádkáři, chemici, lingvisté, sportovci i obdivovatelé fantasy. Kniha je perfektní volbou, i když hledáte dárek. Během dnů Bookshop Black Friday vyberete kousky, které potěší ty nejmenší, stejně tak kolegy a všechny rodinné příbuzné. Stačí vybírat například podle koníčku, oblíbených pohádkových postaviček nebo zájmů a specializace. Děti si zamilují ilustrované knížky a sešity s tvořivými aktivitami, milovníky napětí zase zaujmou detektivky a thriller. Umělce potěší tituly zařazené podle uměleckých druhů a žánrů.  V případě, že hledáte knihu pro skutečného knihomila, který má doma zaplněné knihovny, prohlídněte si výběr v hlavní nabídce obchodu, kde najdete nejčerstvější novinky ze zahraniční literatury. A jestli je pro vás výběr těžký a možností je až příliš, zvolte jistotu v podobě dárkového kupónu.

bookshop - star wars figurky
3

Výhody černé na bílém

Zanícené čtenáře bude zajímat Knižní magazín na stránce e-shopu, ve kterém je množství příspěvku ze světa literatury. Patří k nim také knižní speciály, které upozorňují na zajímavé tituly z celého světa. Kromě rozmanitých titulů v anglickém jazyce na stránkách naleznete i další zajímavé kousky, například učebnice, kancelářské pomůcky, tvořivé materiály, pracovní sešity a další. Originální kategorii tvoří pomůcky pro vzdělávání ve stylu Montessori, který se v posledním období těší čím dále větší oblibě a je velice vyhledávaný. Díky těmto pomůckám se můžete s dětmi učit i doma, a to efektivně a zábavně.

bookshop - plysaci
4

Black Friday Bookshop a jiné akce

Zľavy

Další výhodou nakupování v e-shopu je možnost sbírání kreditních bodů. Pro načítání bodů je nutné být registrován v systému a při každém nákupu být přihlášen. Nákup dárků, případně vygenerování slevových kuponů, pak uskutečníte kliknutím na odkaz "Dárky za kredity" v zákaznickém menu. V kategorii Akční výprodej můžete vybírat z nabídky zlevněných knih. Je to jedinečná příležitost nakoupit zahraniční literaturu velmi levně pro všechny čtenáře. Nabídka se mění každý den a pokaždé v ní naleznete více než 1000 zajímavých titulů.

5

Hodnocení Bookshop

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x