Svojtka slevové kódy a slevy

7 ověřených slevových kódů a kupónů Svojtka - Červen 2024

__photo
sleva
Sleva
Svojtka

Slevy na samolepky na Svojtka.cz

V eshopu Svojtka nyní najdete slevy na vybrané samolepky v akci.

Více o slevě
sleva
Sleva
Svojtka

Slevy na skládanky na Svojtka.cz

V eshopu Svojtka nyní najdete slevy na vybrané skládanky v akci.

Více o slevě
sleva
Sleva
Svojtka

Slevy na puzzle na Svojtka.cz

V eshopu Svojtka nyní najdete slevy na vybrané puzzle v akci.

Více o slevě
sleva
Sleva
Svojtka

Slevy na pracovní sešity na Svojtka.cz

V eshopu Svojtka nyní najdete slevy na vybrané pracovní sešity v akci.

Více o slevě
sleva
Sleva
Svojtka

Slevy na encyklopedie na Svojtka.cz

V eshopu Svojtka nyní najdete slevy na vybrané encyklopedie v akci.

Více o slevě
Sleva
Sleva
Svojtka

Slevy na knihy na Svojtka.cz

V eshopu Svojtka nyní najdete slevy na vybrané knihy v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Svojtka

Doprava zdarma na nákup na Svojtka.cz

V eshopu Svojtka.cz získate při nákupu nad 1 500 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


ukazka-knihy-pro-deti
1

Zákazníci s láskou ke knihám

Pro toto známe a historicky oblíbené nakladatelství je charakteristická láska ke knihám a výchova ke čtenářství. V širokém sortimentu nabídku naleznete tituly jak pro děti, tak pro dospělé. Vydává knihy pro děti předškolního věku, široké spektrum obrazových titulů pro dospělé z oblasti tzv. non-fiction literatury a má proslulou edici Lonely Planet.

 

Působí na českém a slovenském trhu desítky let a za tuto dobu si získal množství zákazníků, kteří se rádi vracejí do e-shopu. Nabídka pro děti zahrnuje leporela s pohyblivými prvky pro nejmenší, MiniPedie, encyklopedie s odklápěcími okénky, naučné knihy pro starší děti, které se zaměřují nejen na vzdělávání, ale také na sociální a emoční oblast. Velkou oblibu si získaly produkce z pedagogického směru podle Marie Montessori. Své místo má v nabídce i dětská beletrie, která dokáže bavit dětské čtenáře a díky ní si formují svůj kladný vztah ke knihám a krásné literatuře. Knihy pro dospělé jsou známé kvalitním grafickým zpracováním. Patří mezi ně obrazové publikace o cestování, různých hobby i o sportech. Další nabídka obsahuje slovníky a konverzace hlavních světových jazyků. V e-shopu na vás čeká Svojtka sleva a slevový kód Svojtka pro výhodnější nákup a nižší ceny. Sleva Svojtka je perfektní možností, jak pořídit knihy levněji.

2

Inzerované knihy se záběrem pro nejmenší i dospělé

Podívejte se na nabídku nápaditých knižních titulů nabitou různými kategoriemi. Základní nabídka se dělí takto:

 • Doporučujeme
 • Knihy pro nejmenší
 • Leporela
 • Zvukové knihy a knihy se světélky
 • Aktivity, samolepky
 • Montessori knihy – rozvoj dítěte
 • Dětské encyklopedie
 • Příprava do školky a do školy
 • Pohádky s příběhy
 • Knihy o přírodě
 • Knihy pro dospělé

ukazka-knihy-svojtka

 

Speciálními kategoriemi jsou Programy pro školy a školy s unikátní nabídkou knih rozdělenou podle věku dětí. Dalšími sekcemi jsou novinky, levné knihy poslední kusy či tipy na knihy a průvodce Lonely Planet. Do této kategorie patří konverzace a slovníky, základní řada, příručky do kapsy a další. Z nabídky knih můžete vybírat pomocí filtrů. Patří mezi ně i témata: barvy, dinosauři, dopravní prostředky, emoce, farma, lidské tělo, Montessori, počítání, princezny a jednorožci, protiklady, první slova, příprava do školky a do školy, příroda, stavba, tvary, tvoření, úkoly a hádanky, Vánoce, věda, vesmír, výuka jazyků a zvířata. Další možností je výběr podle věku, výběr knih v akci nebo novinek. Podívejte se na aktuální Svojtka slevové kódy a nakupujte výhodněji. Slevové kódy Svojtka stačí zadat při objednávce a cena se v momentu sníží o několik procent.

ukazka-cernobile-knizky
3

Výhody pro všechny čtenáře

Velkým plusem pro velké množství zákazníků je fakt, že jde o rodinnou firmu s tradicí, která to s knihami umí a přináší skvělé tituly zejména pro děti. Podívejte se na stránky internetového obchodu a seznámíte se s množstvím dalších výhod nakupování právě u tohoto prodejce. Nakupování v e-shopu je velmi přehledné a rovněž filtrování podle individuálních preferencí zákazníka. Kromě aktuální nabídky můžete nakouknout na připravované knihy a novinky.

 

Na stránkách obchodu máte možnost stáhnout zdarma pracovní listy pro děti. K vybraným knižním titulům jsou také přiřazené video ukázky, které vám mohou pomoci s výběrem správné knížky.  Pravidelně zde naleznete i různé soutěže, sekci pro autory, o spolupráci s blogery a další zajímavé sekce. Pokud máte otázky k nákupu nebo ke konkrétní publikaci, neváhejte kontaktovat odborníky na e-mailové adrese či na telefonním čísle. Nebo se podívejte na často kladené otázky, možná i tam najdete odpovědi, které hledáte. Svojtka slevový kupón vám umožní nakupovat levněji. Jestli už jde o dárky nebo si chcete udělat radost knížkou, nakupovat můžete za výhodnější ceny díky aktuálním kupónům, které stačí jednoduše zadat u vaší objednávky.  Kromě toho na vás v e-shopy čekají Svojtka slevy. I díky nim za vybrané knížky zaplatíte méně.

4

Tituly za nejnižší možné ceny

Slevové kódy
Slevy
Výprodeje
Doprava zdarma

Zaujal vás internetový prodejce a chcete vědět více o akcích a slevách na jeho internetových stánkách? Na svůj nákup můžete získat dopravu zdarma při nákupu nad stanovenou částku. Všechny knihy v nabídce jsou skladem a můžete využít různé možnosti slevy. Průběžně v online obchodě natrefíte na různé akce a výhodné nabídky. Pokud chcete vědět o novinkách i o každé akci, stačí se přihlásit k odběru newsletteru. V nakladatelství se pořád něco děje a na váš e-mail vám budou chodit všechny informace. Jednou z oblíbených akcí je 2+1, kde třetí knihu získáte zdarma. Podívejte se na pravidla nákupní akce a vybírejte knihy pro děti i dospělé. Možná nejvíce oblíbené období pro zákazníky, kteří rádi ušetří, jsou dny Svojtka Black Friday. V předvánočním období nakoupíte knihy levněji než kdy předtím. Další možností skvělých cen je Svojtka výprodej a určitě nezapomeňte na Svojtka slevový kód. Jednoduše ho vložíte do kolonky během objednávky a vidíte, kolik jste za nákup ušetřili. Na pár kliknutí získáte ceny nižší o několik procent oproti původní cenové nabídce. Takto pohodlně a jednoduše se dá nakupovat a získat přitom knižní tituly pro děti, mládež i starší čtenáře.

5

Hodnocení Svojtka

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 11 zákazníků
11 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 11x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x