Tchibo slevy a slevové kódy

7 ověřených slevových kódů a kupónů Tchibo - Říjen 2023

__photo
-30%
Sleva
Tchibo

Slevy až - 30% na dámskou módu Tchibo.cz

V eshopu Tchibo najdete slevy až do - 30% na vybrané dámské oblečení, spodní prádlo a módní doplňky v akci.

Více o slevě
-30%
Sleva
Tchibo

Slevy až - 30% na pánskou módu Tchibo.cz

V eshopu Tchibo najdete slevy až do - 30% na vybrané pánské oblečení, spodní prádlo a módní doplňky v akci.

Více o slevě
-30%
Sleva
Tchibo

Slevy až - 30% na dětskou módu Tchibo.cz

V eshopu Tchibo najdete slevy až do - 30% na vybrané dětské oblečení v akci.

Více o slevě
-25%
Sleva
Tchibo

Slevy až - 25% na sportovní oblečení Tchibo.cz

V eshopu Tchibo najdete slevy až do - 25% na sportovní oblečení v akci.

Více o slevě
-20%
Sleva
Tchibo

Slevy až - 20% na kategorii Bydlení a zahrada Tchibo.cz

V eshopu Tchibo najdete slevy až do - 20% na kategorii Bydlení a zahrada.

Více o slevě
akce
Výprodej
Tchibo

Letní výprodej na oblečení, sportovní vybavení a nábytek na Tchibo.cz

V eshopu Tchibo.cz nyní probíhá akce Letní výprodej a najdete zde slevy na vybrané oblečení, sportovní vybavení, nábytek a další zboží v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Tchibo

Doprava zdarma na Tchibo.cz

Při nakupu nad 1 590 Kč na Tchibo.cz dodání zboží zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny

Více o slevě


Tchibo.cz eshop - káva
1

Spoznejte Tchibo v České republice

Společnost Tchibo Praha, spol. s r.o., která patří mezi nejvýznamnější dovozce kávy a kávových výrobků, působí na českém trhu od roku 1991. Vedle pestrého sortimentu kávy nabízí e-shop také spotřební výrobky. 52 krát do roka uvádí novou nabídku, která tvoří ucelenou, tematickou kolekci přibližně třiceti různých výrobků v prvotřídním poměru kvality a ceny. Kolekce jsou limitované a prodávají se po omezenou dobu či do vyprodání zásob. Od roku 2004 investuje Tchibo do rozvoje nové obchodní činnosti na českém trhu, zaměřené na uvedení spotřebního zboží Tchibo v duchu motta “Každý týden nový svět”. Jde o úspěšnou koncepci, která již dlouho funguje na evropských trzích. Tchibo dnes nabízí spotřební zboží v České republice třemi způsoby: prostřednictvím značkových prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců po celé ČR, prostřednictvím e-shopu a také ve třiceti vlastních obchodech Tchibo. Ochody, umístěné ve velkých nákupních centrech v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Plzni, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi, Mostě, Jihlavě, Pardubicích, Liberci a Olomouci jsou navíc spojeny s kavárnou a jsou atraktivním místem, kde si mohou zákazníci nakoupit vedle spotřebního zboží také široký sortiment kávy a specialit. Prodejní síť se průběžně rozšiřuje. Pokud nemáte čas chodit do prodejen, chcete nakoupit z pohodlí domova, určitě využije jedinečnou možnost nákupu produktů prostřednictvím Tchibo shop cz, kde si můžete uplatnit slevy Tchibo, slevové kódy a slevové kupóny a nakoupit mnohem výhodněji než v kamenných prodejnách. Záleží jen na Vás, které produkty si vyberete. 

2

Kvalitní sortiment výrobků

O tom, že internetový obchod nabízí pouze kvalitní produkty nemusí vůbec nikdo pochybovat. Tchibo je léty ověřená mezinárodní značka, která je mezi populací velmi oblíbená. Pokud patříte k milovníkům kávy, určitě si nenechte ujít širokou nabídku, kterou e-shop Tchibo.cz nabízí a vybírejte si kvalitní kávu, která lahodí Vašim chuťovým smyslem. Pro výhodnější nákup využijte Tchibo slevový kupón a slevový kód a vybírejte produkty z následujících kaegórií:

 • Oblíbené kousky
 • Káva
 • Cafissimo
 • Slevy Tchibo
 • Cestování

Internetový obchod je známý svou kvalitní a vynikající kávou. Ať už si chcete sami pochutnat na výborné a voňavé kávě nebo chcete kávou někoho obdarovat, využijte slevy, Tchibo slevové kupóny nebo slevové kódy a vybírejte kávu přesně podle Vaší chuti. V e-shopu určitě najdete a tyto kávy:

 • aromatická zrnková káva Privat Kaffee African Blue
 • elegantně vyvážená zrnková káva Privat Kaffee Guatemala Grande
 • jemná a smetanová káva Privat Kaffee Brazil Mild
 • zrnková káva s čokoládovým akcentem Caffé Crema
 • zrnková káva Tchibo Espresso Barista
 • lahodně voňavá pražená mletá káva Tchibo Family
 • instantní káva Tchibo Exclusive se směsí  Arabica a Robusta
 • mletá káva s bohatou chutí a plným aroma Tchibo Exclusive
 • mletá káva Tchibo Exclusive intense
 • elegantní italské espresso Tchibo Espresso Milano Style
 • elegantní italské espresso Tchibo Espresso Sicilia Style
 • zrnková káva Tchibo Exclusive

 

Pokud teprve uvažujete o tom, že si koupíte kvalitní kávovar, určitě si prohlédněte nabídku kávovarů na Tchibo.cz. V nabídce najdete plně automatické modely kapslového kávovaru Cafissimo LATTE Nero, který dokáže připravit jeho oblíbený nápoj v pohodlí domova. Během chviličky si dokážete udělat dokonalé espresso, caffè crema, překapávanou kávu, kávové speciality jako latte macchiato nebo cappuccino a také napěněné mléko. Kávovar Cafissimo LATTE přináší absolutní rozmanitost. Za Tchibo výprodej nakupujte zde i kávovary Cafissimo Compac a Cafissimo Classic. Tchibo.cz nabízí kávovary v různých barevných variacích, aby si zákazníci mohli vybrat a doladit si tak interiér kuchyně právě takovým funkčním doplňkem. Ke všem kávovarem najdete v e-shopu i kapsle, které Vás zaujmou různorodou nabídkou kávy. Pokud se pro nákup rozhodujete i podle toho, zda je v e-shopu sleva Tchibo na produkty, o které máte zájem, neváhejte si prohlédnout sortiment e-shopu a najít přesně to, co Vám vyhovuje.

Tchibo.cz eshop - doplňky do koupelny
3

Kromě kávy i jiné zajímavé a kvalitní produkty

Pokud Vás zajímá, co se skrývá v kategorii Oblíbené kousky, nahlédněte do e-shopu právě teď, uplatněte si Tchibo slevový kód nebo slevový kupón a užívejte si kvalitní produkty z e-shopu. Pro lepsí orientaci v této kategorii Vám e-shop nabízí blíže rozdělení na:

 • Pro ženy
 • Pro muže
 • Pro děti
 • Sport a volný čas
 • Nábytek a svítidla
 • Koupelna
 • Prostřený stůl
 • Kuchyně

Tchibo začalo rozši­řovat svůj sortiment, nejprve o několik vybraných druhů spotře­bního zboží. Pod heslem „Každý týden nový svět“ dnes Tchibo svým zákazníkům představuje týden co týden vždy kolem třiceti nových výrobků v rámci určitého akčního témati­ckého okruhu. Kuchyňské, zahradní, sportovní potřeby, potřeby pro volný čas, móda, šperky a nekonečně mnoho jiných druhů zboží – každý týden nabízí Tchibo svým zákazníkům kvalitní výrobky z kategorie spotře­bního zboží. Už pro tématickou šířku tohoto sorti­mentu a množství nabízených výrobků je pro zákazníky v nabídce pro každého něco jiného. I zde můžete využívat slevový kupón Tchibo a nakupovat to, co Vás nejvíce zajímá. Každý týden nabízí Tchibo.cz nové a jiné produkty, proto je těžké vybrat produkty, které jsou v e-shopu pro zákazníky vždy dostupné. Některé produkty jsou v nabídce trvale, některé jen dočasně. V každém případě z pohledu oblíbenosti jsou však pro zákazníky velmi zajímavé produkty například bundy, halenky, kardigany, trička, kalhoty, legíny, džíny, peněženky, kabelky, spodní prádlo, domácí oblečení, pyžama, softsheelové mikiny a bundy. Za kupóny  Tchibo nebo slevové kódy nakupují zákazníci rádi i kožené bundy, svetry a pulovry, košile, trička s dlouhým rukávem, kožené boty, boxerky, dětské bundy do deště, holínky, dětské trička a tepláky, legíny, punčochy, tílka, body pro miminka a mnoho dalších produktů, u kterých pokud vyžijete Tchibo kupón nebo slevový kód navíc ušetřete za nákup kvalitních produktů. V e-shopu najdete i různé svítidla, konferenční stolky, skříňky, kancelářské židle, psací stoly, skříně, pohovky, křesla. Hospodyňky mohou využít slevy při nákupu produktů do kuchyně - kvalitní hrnce a pánve, silikonové podložky, různé dózy, ruční mixér nebo kuchyňské roboty, nože apod. Ať už budete nakupovat kávu, kávovary, oblečení, produkty do kuchyně, koupelny nebo jiné produkty, máte jedinečnou možnost využít slevové kupóny Tchibo a ušetřit tak při nákupu. Slevový poukaz Tchibo také jistě potěší.

Tchibo noční prádlo

Nabídka zboží, která je každý týden nová, se řídí principem, jenž je stejně jedno­duchý jako směro­datný: jednotné téma, spojující všechny nabízené výrobky. Vzájemná spolu­práce přísl­u­šných produ­ktových manažerů, vyhle­davačů aktuálních trendů a ústavů průzkumu trhu umožňuje analýzu dlouho­dobých vývojových trendů spole­č­nosti i tržního chování zákazníků. Výsledek této činnosti je často překvapivě jedno­značný. Tchibo se tedy může připravit na nejrůznější aspekty prodeje: na okamžitá přání a potřeby zákazníků, změny jejich zvyklostí, jejich požadavky kladené na moderní techno­logii. Součástí obchodní koncepce Tchibo jsou i nákupčí a kontroloři jakosti. Bez těchto lidí by byly dobré ceny i známá vynikající kvalita zboží nemysl­i­telné. Co ví jen někdo: každý druh zboží se vyrábí exklu­zivně pro Tchibo a každý výrobek se pak prodává jen v jediném provedení. To znamená, že například je v týdenní nabídce spotře­bního zboží zastoupen jen jeden typ žehličky, a nikoliv dvacet různých modelů, z nichž by si zákazník musel vybírat. Tchibo zde pro své zákazníky prostě provádí spolehlivý předběžný výběr. Hlavní myšlenka každého týdne je integ­rována do celkové obchodní koncepce – každých sedm dní vzniká další „nový svět“. Nabídka každého týdne pak znamená také novou dekoraci výloh obchodů Tchibo, přestavbu regálů v prode­jních místech, nové katalogy Tchibo či obnovu webových stránek. Tchibo se tak pokaždé stává speci­a­l­i­zo­vaným obchodem, byť jen na omezenou dobu. Zákazníci  vědí: kdo chce v daném týdnu zakoupit vyhlédnutý druh zboží, musí si pospíšit. Tchibo nabídka je totiž co do počtu záměrně omezená. Tchibo záleží i na kvalitě spotřebního zboží. Dětské prádlo vyrobené z organické bavlny, funkční nábytek, moderní stolní nádobí: výběr spotřebního zboží Tchibo je široký a rozmanitý. Tchibo ručí za vysokou všech výrobků: odborníci Tchibo vyvíjejí každý výrobek sami a dodavatelé ho pak vyrábějí výlučně pro Tchibo. Je to jediný způsob, jak ovlivnit jakost každého z našich výrobků od samého počátku. Výrobky v Tchibo se testují ve vlastní zkušebně i v nezávislých laboratořích. Pouze tehdy, když jsou splněna všechna kritéria, uděluje Tchibo pečeť jakosti TCM (Tchibo Certified Merchandise). Normy jakosti se vztahují nejen na čistě fyzikální atributy výrobku, nýbrž také na podmínky, za kterých byly výrobky vyrobeny. Jde například o sociální odpovědnost vůči všem zaměstnancům účastnících se výrobního procesu. Také se  posuzují dopady způsobu výroby výrobků na životní prostředí.

4

Black Friday Tchibo

Slevový kód
Slevy
Výprodeje
Doprava zdarma
Black friday
Akce 1+1
Dárek

Černý pátek každoročně zavítá i do Tchibo. V průběhu kampaně naleznete v internetovém obchodě ty nejlepší slevy, jaké si jen umíte představit. Ticho Black Friday výprodej je totiž období, kdy najdete zboží ve slevě až - 80%, a to je ideální čas i na nákup vánočních dárků. Tak co, už máte napsaný seznam, co nakoupíte svým blízkým? V Tchibo najdete téměř cokoli, protože obchod se už dávno neorientuje jen na prodej kávy. Brutální slevy proto můžete využívat i na oblečení, kuchyňské potřeby, bytový textil nebo doplňky do domácnosti.

5

Hodnocení Tchibo.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 239 zákazníků
239 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 220x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 19x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x
6

Jak uplatnit slevové kupóny Tchibo.cz

Nevíte, jak přesně fungují slevové kódy na Tchibo.cz? Nabízíme Vám postup, jak si při nákupu můžete uplatnit slevové kódy rychle a jednoduše:

Vyberte si konkrétní slevový kód na naší stránce, který si chcete uplatnit v eshopu Tchibo.cz. Klikněte na oranžové tlačítko "Zobrazit kód".

Zkopírujte nebo si opište slevový kód a klikněte na tlačítko "Přejít do obchodu". Následně budete přesměrováni přímo do eshopu Tchibo.cz.

Vyberte si produkt v eshopu Tchibo.cz, o který máte zájem, stiskněte tlačítko "Koupit" a produkt se automaticky vloží do nákupního košíku. Přímo v nákupním košíku najdete pod vámi vybraným produktem políčko "Uplatnit slevový poukaz". Zde vložte zkopírovaný slevový kód nebo jej ručně vepište a potvrďte tlačítkem "Uplatnit".

Vyberte si na naší stránce konkrétní Tchibo slevu a klikněte na tlačítko "Zobrazit slevu". Automaticky budete přesměrováni přímo na akční nabídku v internetovém obchodě Tchibo.cz, kde můžete produkt nakoupit se slevou.