Chefshop slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny Chefshop - Květen 2024

__photo
akce
Sleva
Chefshop

Výprodej na potraviny a kuchyňské potřeby na Chefshop.cz

V eshopu Chefshop.cz probíha výprodej a najdete zde slevy na vybrané potraviny a kuchyňské potřeby v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Chefshop

Doprava zdarma při nákupu na Chefshop.cz

V eshopu Chefshop.cz při nákupu nad 2 500 Kč získáte dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Chefshop.cz eshop
1

Chefshop.cz - skvělé delikatesy z francouzské, italské či asijské kuchyně

V e-shopu Chefshop.cz najdete skvělé delikatesy z francouzské, italské či asijské kuchyně jako i kvalitní kuchyňské nádobí, kuchyňské pomůcky a kuchyňské spotřebiče. Chcete-li ve své kuchyni profesionální kuchyňské náčiní nebo chcete své blízké překvapit jedinečným jídlem, v Chefshop.cz určitě najdete vše co budete potřebovat. Využijte slevy na potraviny nebo slevy na kuchyňské nádobí a připravte rodině jedinečný oběd či večeři, na kterou jen tak nezapomenou. V nabídce najdete pouze produkty té nejvyšší kvality od značek jako Albatros, Amora, Anam, Anolon, Aroy-d, Barilla, Baron Philippe de Rothschild, Barry Callebaut, Benefisha, Bialetti, Bombus, Caffé Vergnano, Cake Boss, Callebaut, Clément Faugier, Cock Brand, Delizia dal Sole, Delor, Dolciando, Don Jerez, Duc de Presac, Euromedia, Fiskars, Frutta Natura, Gorenje, Hee Chun Rice, Huy Fong, Chefparade, Chefshop, Illy, jinak, Jean Brunet, Jiří Kosina, Kikkoman, KitchenAid, Kotányi, Lavazza, Le Duché, Ondina, Piccard & Savoro S. r. i., Prestige, Raymond Blanc, Rhee Chun, Rio Mare, Scovilla, Seed and, Valrhona, Van Houten, Vanipol, s. r. o., Varia Gusto, Varvello, Viticoltori friulano la Delizia, s. c. a. a Willy & Pauli. Celá nabídka eshopu je rozdělena do následujících kategorií:

 

  • potraviny
  • kuchyně
  • stolování
  • japonská keramika
  • kuchařky

2

Kvalitní potraviny pro všechny

Využijte slevy na Chefshop a nakupte za skvělé ceny delikátní potraviny jako jsou asijské potraviny, chilli omáčky a koření, čokoláda a sladkosti, delikatesy, nápoje, ocet, olej, máslo, omáčky, hořčice, pesto, těstoviny, rýže, mouka, sůl, pepř víno či prosecco. Vyberte si z bohaté nabídky potravin a delikates, kterými určitě nepohrdnou ani profesionální mistři kuchaři. Nyní můžete tyto jedinečné potraviny získat za neuvěřitelně nízké ceny.

Chefshop.cz eshop - bio olej
3

Vyberte si kvalitní potřeby do kuchyně a na stolování

Pokud si uplatníte slevové kupóny Chefshop, můžete výhodně nakoupit i potřeby do kuchyně, kde najdete grily, potřeby na pečení, kuchyňské potřeby, kuchyňské spotřebiče, pánve a hrnce. Využijte slevy na kuchyňské potřeby a nakupte nerezové nebo dřevěné kuchyňské náčiní nebo si vyberte z nabídky kuchyňských spotřebičů například kuchyňské roboty, mixéry, konvice, toustovače a další. Kultura stolování je stejně důležitá jako samotné vaření, proto si dejte záležet i na kvalitním stolování a vyberte si hluboké a mělké talíře, dezertní talířky, misky, mlýnky, šálky, sklenice, solničky či kořenky.

Chefshop.cz eshop - hrnce
4

Japonská keramika nejen na čaj o páté a skvělé kuchařky

Slevový kód
Slevy
Doprava zdarma

Uplatněte si slevové kódy a získejte kvalitní produkt jakým je japonská keramika, kde si můžete vybrat talíře, hrnky, konvice, misky, doplňky i celé kolekce japonské keramiky. Vyberte si z jedinečné nabídky japonské keramiky, která se vyznačuje precizností a minimalistickým designem. V kolekcích japonské keramiky najdete mísy, misky, hluboké i mělké talíře, čajový servis, servírovací set na sushi, paličky k jídlu i misky na saké. Všechny tyto skvělé kousky můžete mít za velmi výhodné ceny. Pokud se v kuchyni rádi řídíte kuchařskými knihami nebo se chcete inspirovat nebo přiučit od profesionálních kuchařů, jsou pro vás určeny skvělé kuchařky. Využijte slevy na kuchařské knihy a vyberte si nejoblíbenější kuchařky, kuchařky Jamieho Olivera, Zdeňka Pohlreicha, kuchařské knihy se zdravými recepty či s francouzskou kuchyní. Využijte jedinečnou příležitost nakoupit skvělé delikatesy, kuchyňské pomůcky a kuchyňské spotřebiče nebo kuchařské knihy za výhodné ceny a pusťte se do pohodového vaření na profesionální úrovni.

5

Hodnocení Chefshop.cz

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 20 zákazníků
20 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 18x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x