Karcher slevové kódy a slevy

1 ověřený slevový kupón Karcher - Září 2023

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
Karcher

Doprava zdarma pro nákup nad 1 000 Kč na Karcher.cz

V eshopu Karcher získáte při nákupu nad 1 000 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Karcher eshop
1

Čisticí technika pro domácnosti i profesionální využití

Standardní stroje poznáte podle žluté barvy, prémiové produkty mají barvu bílou. Stroje pro komerční oblast pak na e-shopu najdete v antracitovém odstínu. Všechny stroje se vyznačují vysokou kvalitou a odolností a budou skvělými pomocníky při čištění nejrlznějších povrchů. Usnadní vám nejen péči o domácnost, ale i o zahradu. Pokud zvolíte tento internetový obchod, můžete se těšit na dokonale čistá okna beze šmouh, hygienicky čistou podlahu i perfektně upravenou zahradu. Přitom při nákupu většiny výrobků získate skvělé Kärcher slevy. Skvělou zprávou je i to, že značka nabízí také opravy svých strojů a kromě prodejny má iještě půjčovnu. A když si nebudete jisti, na co by se vám sleva Kärcher hodila, můžete se inspirovat například na blogu nebo sociálních sítích značky.

2

Široká nabídka čisticích strojů do interiéru a zahradní technika

V nabídce nechybí žádné důležité čisticí ani zahradní stroje. Na tomto e-shopu si tedy vyberou i nároční zákazníci, a to jak z řad soukromých klientů, tak firem. Konkrétně můžete v hobby sekci nakupovat:

 • Vysavače na okna
 • Parní čističe
 • Podlahové myčky
 • Vysavače
 • AKU košťata
 • Víceúčelové vysavače
 • Tepovače
 • Tlakové myčky a mobilní tlakové myčky
 • Zahradní techniku
 • Čerpadla
 • Zavlažovací systémy
 • Zametače
 • Čističe teras
 • Škrabky na leden

a další příslušenství nebo čisticí prostředky, AKU techniku či baterie, na které můžete také uplatnit Kärcher slevové kódy nebo Kärcher slevové kupóny.

Karcher eshop -vysávač

V kategorii profesionální čisticí techniky na váš čekají ještě lepší a výkonnější stroje, například průmyslové vysavače, podlahové mycí stroje s odsáváním, řešení pro parky a města, zametací stroje s odsáváním, komunální techniku, mycí linky apod.

3

Využijte slevový kód Kärcher a další akce Kärcher

Vždy vám jsou k dispozici slevové kódy Kärcher, které vám zlevní objednávku o desítky procent, případně zajistí dopravu nad určitou částku zdarma. Stačí je jednoduše uplatnit v nákupním košíku, kde najdete přímo samostatné políčko pro slevový kód. Velmi výhodný Kärcher výprodej pak najdete pod záložkou Akční nabídky. A pozor, nabídka platí jak pro stroje do domácnosti, tak pro profesionální čističe určené pro komerční prostory a zdaleka to není jediná akce, kterou si eshop připravil. Menší slevu pak získáte také při registraci k odběru newsletteru, díky které na vás ale čekají i další novinky a výhody.

Karcher eshop - čistič oken
4

Kärcher Black Friday je jen jednou z mnoha výhodných nabídek

Slevové kódy
Exkluzivní kódy
Slevy
Výprodeje
Doprava zdarma
Black friday

Nezapomeňte využít největší slevovou akci Black Friday, která probíhá každoročně v listopadu. Je to ideální příležitost, kdy můžete vybrat dárek pro všechny milovníky pořádku a zahradní kutily. A pokud jste jedním z nich, určitě udělejte radost i sami sobě. V případě dotazů k akčním nabídkám nebo fungování internetového obchodu se neváhejte obrátit na zákzanickou podporu, kde vám rádi a ochotně poradí, a to buď telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu. Tak už jste si vybrali ten svůj kupón Kärcher?

5

Hodnocení Karcher.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 8x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x