EXIM tours slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón EXIM tours - Duben 2024

__photo
akce
Sleva
EXIM tours

Akce na Last minute zájezdy na Eximtours.cz

Cestovní kancelář Exim tours nabízí last minute zájezdy za za atraktivní ceny! Dovolená na poslední chvíli se vyplatí.

Více o slevě


Eximtours.cz zájezdy
1

Eximtours.cz - kvalitní a jedinečné pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, zájezdy za exotikou, eurovíkendy či zájezdy po Evropě autem

V Eximtours.cz najdete kvalitní a jedinečné pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, zájezdy za exotikou, eurovíkendy či zájezdy po Evropě autem. Pokud se chystáte na dovolenou nebo poznávací zájezd a hledáte kvalitní a hlavně spolehlivou cestovní kancelář, která vám poskytne plnohodnotné služby, v Eximtours určitě najdete to, co hledáte a při svých cestách potřebujete. Cestovní kancelář Eximtours patří do Asociace cestovních kanceláří v České republice a v současnosti patří k největším cestovním kancelářím v Česku. Svou spolehlivostí a kvalitními službami přesvědčila již mnoha klientů o tom, že cestování s nimi je to nejlepší, co si mohli vybrat. Z roku na rok popularita této cestovní kanceláře u jejích zákazníků stoupá. Využijte i vy slevy na zájezdy, vyberte si z velkého množství nabízených zájezdů a vycestujte za velmi výhodné ceny. Nabídka je rozdělena do následujících kategorií:

  • pobytové zájezdy
  • poznávací zájezdy
  • exotika
  • eurovíkendy
  • Evropa autem
  • letenky
  • last minute

2

Vycestujte na pobytové zájezdy, poznávací zájezdy či zájezdy za exotikou

Pokud využijete slevy na Eximtours, můžete za skvělé ceny cestovat na pobytové zájezdy do Egypta, Řecka, Turecka, Itálie, Bulharska, na Kapverdy, Madeiru, Mauricius, do španělská, Tunisu ale i do Spojených arabských emirátů či Maroka. Vychutnejte si se svou rodinou nebo přáteli dokonalou a vysněnou dovolenou u moře, ubytování v komfortních hotelích nebo hotelových resortech se službami dle vlastního přání a výběru, užijte si veškerou nabízenou zábavu či fakultativní výlety. Pokud rádi na svých cestách poznáváte nové země, kulturu a historii namísto vylehávání na pláži, využijte slevy na poznávací zájezdy a vyberte si z nabízených destinací jako Island, Itálie, Turecko, Řecko, Madeira, Egypt, Tunisko či Maroko. Na svých cestách s Eximtours poznáte krásy přírody, architekturu, kulturu, památky, ale i exotická zvířata v přírodních rezervacích. Stačí si jen vybrat ten správný cíl a užít si jedinečnou dovolenou plnou dobrodružství a poznávání nových věcí. Pokud si uplatníte slevové kódy, za jedinečné ceny můžete navštívit i exotické země jako jsou Kapverdské ostrovy, Mauricius či Spojené arabské emiráty. Využijte příležitosti navštívit nádherné místa plná krásné přírody, exotických zvířat, čistých pláží a průzračné vody Karibiku, Indického a Atlantického oceánu a užijte si nezapomenutelnou dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou.

Eximtours.cz zájezdy exotická dovolená
3

Vyberte si i z nabídky eurovíkendy nebo zájezdy po Evropě autem

Uplatněte si slevové kupóny Eximtours,  vyberte si zájezd z nabídky eurovíkendů a poznejte největší a nejznámější evropské, ale i zámořské metropole v státech jako Finsko, Francie, Itálie, Irsko, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Rusko, Řeckuoo, Španělsko, Švédsko, Turecko nebo Velká Británie. Díky letecké dopravě budete na místě rychle a spolu s delegátem navštívíte archeologické památky, umělecké skvosty, můžete ochutnat speciality místní kuchyně nebo nakoupit dárky pro sebe a své blízké. Pokud upřednostňujete cestování vlastním autem, využijte slevy na zájezdy po Evropě autem a navštivte Slovensko, Chorvatsko, Rakousko, Bosnu a Hercegovinu, Maďarsko či Slovinsko. Dopravte se do těchto zemí sami a využijte služby ubytování či stravování od cestovní kanceláře Eximtours.

Eximtours.cz zájezdy luxusní hotel
4

V nabídce najdete i výhodné letenky a nabídky last minute

Slevový kód
Slevy

Pokud potřebujete letenky, můžete za výhodné ceny získat prostřednictvím Eximtours jednosměrné, zpáteční či kombinované letenky pro dospělé i děti ekonomickou třídou, třídou Bussines. Pokud se rozhodujete rychle, určitě si vyberete z nabídky zájezdů last minute a vycestujte na svou dovolenou za skvělé cesty. Využijte služeb Eximtours a užijte si skvělé zájezdy a dovolené se svými nejbližšími.

5

Hodnocení Eximtours.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 25 zákazníků
25 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 21x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x