Firmanazazitky slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Firmanazazitky - Březen 2023

__photo
sleva
Sleva
Firmanazazitky

Slevy na zážitky na firmanazazitky.cz

V eshopu Firmanazazitky.cz najdete slevy na vybrané zážitky a adrenalínové zážitky v akci.

Více o slevě


ve stredu nahoru kazdy ma svuj sen ve stredu dolu nejlepsi darek je zazitek
1

Dárky ve formě zážitků

Firma na zážitky – Allegria Vám nabízí tipy na dárky ve formě nezapomenutelného zážitků. Z jich typů na zážitek si jistě vyberete dárek, který se bude Vám a Vaším blízkým líbit. Ať už jste gurmáni, milovníci adrenalinu nebo chcete jen tak zrelaxovat jste na správném místě. Zde si vyberete to své a k dispozici máte i firma na zážitky slevu na spoustu zážitků. Jde jim hlavně o to, aby zákazník, teda obdarovaný, měl co nejlepší možný zážitek. V jejich nabídce najdete ty nejlepší ceny nebo slevy.

2

Rozmanitý výběr

Firma na zážitky – Allegria Vám nabízí:

  • adrenalinové, gurmánské, letecké zážitky,
  • hobby a zážitky se zvířaty,
  • masáže a wellness zážitky,
  • zážitkové jízdy a pobyty,
  • individuální zážitky a
  • zážitky na doma

Tak neváhejte a darujte zážitek, na který budete Vy i Vaši blízcí dlouho vzpomínat. V nabídce najdete dárky k mnoha příležitostem (svatební, výroční, vánoční, dárky k narozeninám, dárky pro muže a ženy, dárky pro kolegu nebo kolegyni, a dárky k mnoho jiným příležitostem). V široké nabídce najdete zážitky po celé České republice, či už jste milovníci rychlých aut, dobrého jídla, hledáte kuriózní zážitky, nebo se chcete jen tak nechat rozmazlit, určitě si tady vyberete. Když si už nevíte rady s výběrem zážitku, Allegra Vám nabízí kategorii nejoblíbenějších zážitků, podle které bude možná Váš výběr jednodušší.

Když si už opravdu nevíte rady nebo nevíte co se obdarovanému může líbit, sáhněte po hodnotových poukazech. Díky němu si obdarovaný může vybrat zážitek sám, který se mu bude nejvíc líbit, nebo který ještě nezkusil. Vy se tak nemusíte stresovat, zda jste vybrali správně, jenom zakoupíte poukaz v hodnotě, který Vám Allegra nabízí. Už stačí jenom vybrat dárkové balení a zážitek můžete darovat.

tym allegria
3

Proč nakupovat u Allegra?

Dárek neboli zážitek, můžete mít hned ve vaší emailové schránce, a ten si pak jenom vytlačíte, nebo si ho můžete nechat zaslat v dárkovém balení. Můžete si vybrat, jestli chcete jenom dárkovou obálku nebo dárkovou krabici. Balení obsahuje aj kartičku, kde víte napsat odkaz pro obdarovaného. 

na obrazku fotka jachty
4

Black Friday firma na zážitky

Slevy

Firma na zážitky – Allegria Vám nabízí i různé slevy na některé zážitky, nebo můžete využít ve vašem košíku i slevový kód, nebo slevový kupon Allegria. 

5

Hodnocení Allegria - Firma na zážitky

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 11 zákazníků
11 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x