Adrop slevové kódy a slevy

2 ověřené slevové kódy a kupóny Adrop - Duben 2024

__photo
-100Kč
Slevový kód
Adrop

Slevový kód - 100 Kč na adrenalínové zážitky na Adrop.cz

Zaregistrujte se na odběr newsletteru v eshopu Adrop.cz a získáte od nich 100 Kč slevu na první online nákup. Na váš zaregistrovaný e-mail vám Adrop pošle slevový kód na první online nákup.

Více o slevě
sleva
Sleva
Adrop

Slevy na adrenalínové zážitky na Adrop.cz

Využijte slevy na Adrop.cz a obdarujte sebe nebo své blízké nezapomenutelným zážitkem.

Více o slevě


Adrop.cz eshop
1

Originální zážitkové dárky

V eshopu najdete v nabídce originální zážitkové dárky. Chcete-li svým blízkým darovat k svátku dárek, na který nikdy nezapomenou, určitě zde najdete několik možností jak je překvapit. Využijte v Adrop slevy na zážitkové dárky a vyberte si ze široké nabídky dárků k narozeninám, jmeninám, k výročí, k svatbě, nebo dárky na Vánoce či Valentýnské dárky. Najdete zde dárky vhodné pro muže, dárky pro ženy, děti i dárky vhodné pro páry. Ať už chcete obdarovat manželku, manžela, přítelkyni, přítele, mámu, tátu, babičku, dědečka, syna, dceru, bratra, sestru, nebo hockoho blízkého, určitě najdete ty pravé dárky, které nyní můžete získat za jedinečné ceny. Celá nabídka eshopu je podle typu zážitkových dárků rozdělena do následujících kategorií:

  • auto-moto
  • vzduch
  • adrenalin
  • sport
  • voda
  • relaxace
  • pobyty
  • kurzy
  • netradiční

2

Dárky z nabídky auto-moto, zážitky ve vzduchu nebo adrenalinové zážitky

Využijte Adrop slevové kupóny a získejte pro někoho výhodně auto-moto zážitky, kde si můžete vybrat z několika možností jako je například off road jízda, rally jízda, jízda na sportovních autech či čtyřkolkách, nebo darujte možnost vyzkoušet si užitečnou školu smyku nebo jedinečnou možnost vyzkoušet si jízdu na vznášedle či jízdu tankem. Jistě potěšíte nejednoho milovníka rychlých aut a adrenalinové jízdy. Nezapomenutelný zážitek darujete i když si vyberete z nabídky zážitků ve vzduchu. Využijte možnost získat tyto zážitky velmi výhodně a levně a dopřejte svým blízkým například let stíhačkou, let vrtulníkem, let kluzákem, let balónem, různé vyhlídkové lety, akrobatické lety nebo je nechte vyzkoušet si paragliding, tandemový seskok či možnost být pilotem na zkoušku a vyzkoušet si i různé situace v leteckých simulátorech. Pro milovníky adrenalinu je také připraveno velké množství zážitkových dárků jako například bungee jumping, střelba na střelnici, army, ledové lezení, autokros, jízda na vodním či sněžném skútru, jetsurf, flyboard, zorbing a mnohé další. Využijte k nákupu i slevový kód a nakupujte zážitky ještě levněji. Sleva čeká na vaše využití.

Adrop.cz eshop - auto Mustang
3

Sportovní zážitky, vodní zážitky i relaxační zážitky

Pokud si uplatníte Adrop slevový kód, můžete za výborné ceny získat i skvělé sportovní zážitky, kde pro své drahých můžete vybrat z nabídky například střelbu, lezení, badminton, golf, lyžování, mushing, jízdu na koních, snowboardovou školu, ale v nabídce je i možnost vyzkoušet si psí spřežení, kiting, skákací boty či speleologická kurzy, na které obdarovaní určitě jen tak lehce nezapomenou.  Každá Adrop sleva přece potěší. Pokud mají vaši blízcí rádi vodu, dopřejte jim zážitkové dárky jako je například plavba lodí, jachting či dokonce potápění, ale i další vodní zážitky jako vodní lyžování, plavba na motorovém člunu, jízda na kajaku, wakeboarding, wakesurfing či aquazorbing. Nejen sportovní a adrenalinové zážitky můžete darovat. Chcete-li sobě nebo svým blízkým dopřát chvíle odpočinku a relaxu, vyberte si z nabídky relaxačních zážitků, kde na vás čekají relaxační masáže, medové masáže, thajské masáže, čokoládové masáže, lázně, nebo umožněte svým blízkým, aby bylo postaráno o jejich zdraví, krásu či dokonce změnu image.

Adrop.cz eshop - paragliding
4

Pobytové dárky, kurzy nebo netradiční zážitky

Slevový kód
Slevy
Akce 1+1

Uplatněte si slevový kód a získejte výhodně i pobytové dárky jako lázeňské pobyty, víkendové pobyty, pobyty na horách či na zámku, romantické, relaxační, wellness a rodinné pobyty, pobyty na Slovensku či sportovní víkendy. Všechny určitě potěší. Zajímavými dárky mohou být i různé kurzy, kde si můžete vybrat například gastronomické kurzy, letecké kurzy, kurzy na vodě či na sněhu, v nabídce je i škola focení, škola malování, škola tance, škola lyžování či škola golfu. Překvapte oslavence i dalšími netradičními zážitkovými dárky jako jsou povolání na zkoušku, splnění snu či zážitky se zvířaty, gurmánské zážitky či hudební zážitky. Nabídka je opravdu široká, stačí si jen vybrat ten pravý dárek, který potěší.

5

Hodnocení eshopu

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 29 zákazníků
29 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 22x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 5x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x