Student Agency Dovolená slevy

1 ověřený slevový kupón Student Agency Dovolená - Květen 2024

__photo
akce
Sleva
Student Agency Dovolená

Akce na last minute dovolené na Dovolena.cz

V cestovní kanceláři Student Agency Dovolena nyní nájdete akce na last minute dovolené za akční ceny.

Více o slevě


Dovolena.cz zájezdy
1

Zájezdy za exotikou, poznávací zájezdy, rodinné dovolené, eurovíkendy

Na Dovolena.cz najdete zájezdy za exotikou, poznávací zájezdy, rodinné dovolené, eurovíkendy či možnosti pronájmu a ubytování v apartmánech. Pro všechny milovníky cestování a pro ty, kteří přemýšlejí o dovolené, je určen právě tenhle portál. Najdete zde na jednom místě obrovské množství zájezdů vytvořených ve spolupráci s kvalitními českými a německými cestovními kancelářemi jako Fischer, Adrialand, Aeolus, Alexandria, Brenna, Ck Hory, Čedok, Eximtours, Firo-tour, Kovotour, Mediteran travel, Riviera tour či Alltours. Využijte sekci Dovolena.cz sleva na zájezdy, dovolené či pobyty a cestujte letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Vyberte si a zadejte vámi požadovaná kritéria na délku pobytu, datum, kdy chcete dovolenou nebo zájezd uskutečnit, počet osob, určete si možnosti stravování, ať už se snídaní, polopenzí, plnou penzí nebo all inclusive, stejně jako kategorii ubytování a hotelu a dovolená se může začít. Celá nabídka je rozdělena následovně:

  • zájezdy
  • last minute
  • exotika
  • poznávací zájezdy
  • autem po Evropě
  • apartmány
  • eurovíkendy

2

Vycestujte na zájezdy do celého světa za super ceny

Využijte sekci Dovolena.cz sleva a získejte za výhodné ceny zájezdy, kde si můžete vybrat například last minute zájezdy, zájezdy autem po Evropě, zájezdy za exotikou, eurovíkendy, rodinné dovolené, poznávací zájezdy, ubytování ve světě, plavby, wellness, sport či cesty na míru. Neváhejte a vycestujte do nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších prázdninových destinací jako Turecko, Řecko, Egypt, Tunisko, Španělsko, Řecko, Bulharsko, Itálie, Portugalsko, Kapverdské ostrovy, Mexiko či Kypr.

Dovolena.cz zájezdy - exotická dovolená
3

Výhodně last minute zájezdy, cesty za exotikou či poznávací zájezdy

Uplatněte si slevové kupóny a za super ceny můžete koupit i last minute zájezdy, zájezdy do exotických zemí a poznávací zájezdy. Pokud vám nedělá problém sbalit se a vycestovat v krátkém čase, jsou pro vás určeny last minute zájezdy, které se vyznačují skvělými cenami. Nyní je můžete získat ještě výhodněji. Vycestujte do týdne a užijte si například dovolenou v Turecku, Tunisu, Egyptě, Španělsku či Itálii. Pokud máte rádi exotické cesty a chcete během dovolené i poznávat daleké exotické země a užívat si nevšední a neopakovatelné zážitky, nepropásněte šanci získat výhodně zájezdy za exotikou a navštivte země, jako jsou Dominikánská republika, Thajsko, Maledivy, Kuba, Mexiko, Indie, Keňa, Bali Jamajka či Mauricius. Poznávejte nové země a města autobusem nebo letecky prostřednictvím nabízených poznávacích zájezdů a poznávejte krásy, přírodu, kulturu a zvyky Nizozemska, Francie, USA, Velké Británie, Číny, Japonska, Indonésie či Vietnamu.

Dovolena.cz zájezdy - dovolená u moře
4

Zájezdy autem po Evropě, ubytování v apartmánech a eurovíkendy

Slevový kód
Slevy

Pokud si uplatníte slevové kódy, můžete využít i možnost výhodných zájezdů po Evropě autem, ubytování v pohodlných apartmánech a přežití eurovíkendů za skvělé ceny. Cestujte na dovolenou vlastním autem po blízkých zemích a užijte si pohodu v Krkonoších, na Šumavě, na Jižní Moravě, Jeseníkách, Beskydech, ve Vysokých Tatrách, na Liptove, v Nízkých Tatrách, v Tyrolsku, Korutanech, Štýrsku či na Balatonu. Využijte i možnost výhodného a levného ubytování v apartmánech v Chorvatsku, Itálii a na Slovensku. Poznejte kulturu a krásy evropských velkoměst a zažijte neopakovatelné eurovíkendy v Istanbulu, Paříži, Římě, Budapešti, Londýně, Barceloně nebo ve Vídni. Využijte slevy na dovolené, zájezdy, pobyty a ubytování a užijte si skvělé chvíle plné odpočinku a poznávání nových míst a zemí.

5

Hodnocení Dovolena.cz

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x