eshop PODLAH slevové kupóny

www.eshoppodlah.cz

Internetový obchod Eshoppodlah.cz nabízí široký sortiment podlah od dřevěných, vinylových, přírodních, PVC, korkových nebo laminátových od značek Quick-Step, Gerflor, Novilon, Korek Jelínek, ... Kromě podlah si můžete v e-shopu pořídit i podlahové doplňky, čisticí přípravky a přechodové lišty. Při nákupu nezapomeňte využít slevy na dřevěné nebo laminátové podlahy, či slevové kupóny na různé jiné podlahy. Skrýt text

Přejít do obchodu

Podobné slevové kódy a kupóny

O obchodě eshop PODLAH

Eshoppodlah.cz - podlahy od prověřených a kvalitních výrobců


Eshoppodlah.cz se specializuje na prodej vinylových, dřevěných, přírodních, PVC, laminátových a korkových podlah značek Quick-Step, Balterio, Kronoflooring, Befag Parkett, Kährs Original, Wicanders, Korek Jelínek i prvotřídních podlahových krytin výrobců Livyn, Gerflor, Novilon, Fatraclick . Dnes provozuje prodejny po celém území Čech i v SR a svůj sortiment nabízí také přes e-shop Eshoppodlah.cz, kde si přes výhodné slevy na podlahy můžete své bydlení nyní zútulnit opravdu za bezkonkurenční ceny.
Konkrétně dělí Eshoppodlah.cz svůj sortiment do těchto sekcí:

 

  • Vinylové podlahy

  • Plovoucí podlahy

  • Dřevěné podlahy

  • Soklové lišty

  • Stavební chemie

  • Doplňky


Zcela určitě si nenechte ujít slevy na vinylové a plovoucí podlahy. Vinylové jsou vysoce odolné i v silně zatěžovaných prostorách, působí teplým dojmem a jsou příjemně pružné... Eshoppodlah.cz doporučuje Lentex Bonus, vinylové PVC Lentex Orion do veřejných budov, stylové Maxima Eko s dobrými izolačními vlastnostmi, podlahy se zámkem v odstínech dub bílý, provence, borovice sibiřská, dále podlahy Livyn s ochrannou polyuretanovou vrstvou, tiché a voděodolné designové kousky mFLOR, vinylové dílce click Kingfloor, exkluzivní kolekci Balance Click se snadnou instalací. Slevový kupón na podlahy využijte i na plovoucí řady. Laminátové, dřevěné, korkové, linoleové podlahy. Auckland Elm vhodné do náročnějších domácností, Euroclick splňující standardní nároky, chemicky neutrální a antistatické korkové Wicanders, Egger Cork s přírodním charakterem. Pokud hledáte podlahy, které budou věrně kopírovat klasické parkety, vsaďte na dřevěné modely. Za slevy na dřevěné a laminátové podlahy si pořiďte jednak laminátové modely v odstínech italského ořechu či buku novara, i třívrstvé dřevěné podlahy Befag, které do vašeho domova vdechnou kousek přírody, Magnum Parket s tzv. čistým vzhledem, moderní a designovou průmyslovou mozaiku Multistab kantovka, nadčasové podlahy s deskovými vzory na HDF.
 


V e-shopu můžete využít výhodné slevové kupóny i na různé doplňky
 

Eshoppodlah.cz, to jsou také výhodné slevové kódy, kterými si zlevní nákup masivních podlahových palubek z dubu, patřících mezi nejtrvanlivější podlahové krytiny vůbec. Dopřejte si masivní dubové a rustikální podlahy Bohemia Chateau v odstínech koňaku, ebenu zda tabáku ještě dnes. Nebo vsaďte na novou dimenzi s masivními podlahami Moravia s povrchovou úpravou Polyx! Nezapomínejme ani na soklové lišty, s nimiž dokonale ukončíte přechod mezi stěnou a podlahou a ochráníte ji před vlhkostí i poškozením. Přes slevové kupóny si za skvělé ceny zabezpečte lišty MDF, Fatraclick, Marmoleum, Vinylcomfort, Moduleo, bílé Hoco, dřevěné a korkové Pedross. Samozřejmě Eshoppodlah.cz nabízí také podlahové čistící prostředky, podložky, lepidla, přechodové lišty, samonivelační hmoty... Vše pro dokonalý vzhled vašich nových podlah, se kterými svůj domov rozzáříte.