Axa-assistance slevové kódy a slevy

1 ověřený slevový kupón Axa-assistance - Červen 2022

__photo
-50%
Sleva
Axa-assistance

Sleva až - 50% na cestovní pojištění na AXA-assistance.cz

V pojištovně AXA assistance nyní probíha akce až - 50% sleva na cestovní pojištění. Pojišťovna vám nabízí pojištení do celého světa za velice atraktivní cenu.

Více o slevě


Axa-assistance.cz pojištění
1

Axa-assistance - cestovní pojištění, zdravotní pojištění pro cizince či využití právnických služeb

Na stránce Axa-assistance cz najdete výhodné služby jako cestovní pojištění, zdravotní pojištění pro cizince či využití právnických služeb. Pokud potřebujete poradit s pojištěním, nebo potřebujete radu od právníka, na stránce najdete vše, co budete potřebovat. Využijte akční slevy na pojištění a další nabízené služby, které nyní můžete mít za výhodné ceny. Koncern Axa patří k nejvýznamnějším světovým pojišťovacím skupinám a poskytuje kvalitní služby a produkty pro své klienty, ať už jde o jednotlivce, rodiny nebo firmy. V nabídce si můžete vybrat následující služby:

  • cestovní pojištění
  • zdravotní pojištění pro cizince
  • rodinný právník
  • travel 4 business
  • právník do auta

2

Slevy na cestovní pojištění a zdravotní pojištění pro cizince

Využijte slevy na Axa-assistance a získejte kvalitní cestovní pojištění, kde si můžete vybrat, pokud potřebujete pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel či pojištění cestování letadlem. Využijte možnost obrátit se v případě potřeby v zahraničí na někoho odpovědného a spolehlivého. Ochráníte se tak před platbami za hospitalizaci či převoz sanitkou, ale i v případě, že někomu způsobíte škodu. Rovněž máte možnost připojištění při rizikových sportech, storno zájezdů, chronických onemocněních či při manuálních pracovních cestách. Pro cizince je připraveno výhodné zdravotní pojištění pro případ nutné a neodkladné zdravotní péče, jakož i komplexní zdravotní pojištění pro cizince. Využít můžete také Axa slevový kód a určitě něco ušetříte.

Axa-assistance.cz pojištění
3

Využijte rady a služby rodinného právníka

Uplatněte si slevový kód Axa assistance a využijte služby rodinný právník za skvělé ceny, který vám poskytne pomoc při reklamačních, sousedských nebo rodinných sporech, při sporech v souvislosti s koupí či pronájmem domu nebo bytu, při dopravních nehodách a dopravních přestupcích, při správním řízení, při neplatném rozvázání pracovního vztahu či nevyplacení mzdy nebo při kontrole smlouvy před tím, než ji podepíšete. Nechte profesionály, aby vám pomohli s vašimi problémy. Využít můžete také Axa cestovní pojištění slevový kód nebo slevový kupón Axa.

Axa-assistance.cz pojištění
4

Výborné ceny služby travel 4 business a právníka do auta

Slevy

Pokud si uplatníte Axa slevové kódy, můžete za výhodných cenových podmínek získat služby travel 4 business, kde najdete pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti za škodu, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění předčasného návratu, pojištění asistenčních služeb, pojištění zpoždění zavazadel, pojištění zpoždění nebo zrušení letu, pojištění vyslání náhradního pracovníka a pojištění právní asistence. Využijte tyto výhodné služby pojištění na vašich pracovních a služebních cestách. Nenechte náhodě ani ochranu svých práv při řízení auta ve stále hustším provozu a využijte služby právníka do auta, kde najdete pomoc v případě havarovaného auta, nekvalitní opravy v servisu nebo ochrany zaměstnanců. Ochraňte sebe, své soukromé i služební vozidla právě tehdy, když to budete potřebovat. Služby cestovního pojištění, zdravotního pojištění pro cizince i řady rodinného právníka můžete získat i online. Využijte slevy na pojištění, nechte si pomoci od profesionálů a získejte kvalitní služby za bezkonkurenční ceny.

5

Hodnocení Axa-assistance.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x