Axa-assistance slevové kódy a slevy

2 ověřené slevové kódy a kupóny Axa-assistance - Únor 2024

__photo
-50%
Slevový kód
Axa-assistance

Slevový kód - 50% sleva na cestovní pojištění na Axa-assistance.cz

Sleva - 50 % platí na cestovní pojištění v eshopu Axa-assistance.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Využijte slevový kupón AXA-assistance a cestovní pojištění nakoupíte levněji.

Více o slevě
sleva
Sleva
Axa-assistance

Sleva na cestovní pojištění na AXA-assistance.cz

V pojišťovně AXA assistance nyní najdete slevu na cestovní pojištění. Pojišťovna vám nabízí pojištení do celého světa za velice atraktivní cenu.

Více o slevě


Axa-assistance.cz pojištění
1

Cestovní pojištění, zdravotní pojištění pro cizince či využití právnických služeb

Na stránce eshopu najdete výhodné služby jako cestovní pojištění, zdravotní pojištění pro cizince či využití právnických služeb. Pokud potřebujete poradit s pojištěním, nebo potřebujete radu od právníka, na stránce najdete vše, co budete potřebovat. Využijte i akční Axa sleva 70 % nebo Axa cestovní pojištění sleva 50 % a další nabízené služby, které nyní můžete mít za výhodné ceny. Pojišťovna patří k nejvýznamnějším světovým pojišťovacím skupinám a poskytuje kvalitní služby a produkty pro své klienty, ať už jde o jednotlivce, rodiny nebo firmy. V nabídce si můžete vybrat následující služby:

  • cestovní pojištění
  • zdravotní pojištění pro cizince
  • rodinný právník
  • travel 4 business
  • právník do auta

2

Axa sleva na cestovní pojištění a zdravotní pojištění pro cizince

Využijte také Axa cestovní pojištění sleva 55 % a získejte kvalitní cestovní pojištění, kde si můžete vybrat, pokud potřebujete pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel či pojištění cestování letadlem. Využijte možnost obrátit se v případě potřeby v zahraničí na někoho odpovědného a spolehlivého. Ochráníte se tak před platbami za hospitalizaci či převoz sanitkou, ale i v případě, že někomu způsobíte škodu. Rovněž máte možnost připojištění při rizikových sportech, storno zájezdů, chronických onemocněních či při manuálních pracovních cestách. Pro cizince je připraveno výhodné zdravotní pojištění pro případ nutné a neodkladné zdravotní péče, jakož i komplexní zdravotní pojištění pro cizince. Využít můžete také slevový kód nebo Axa sleva 50 % a určitě něco ušetříte.

Axa-assistance.cz pojištění
3

Využijte rady a služby rodinného právníka

Uplatněte si slevový kód Axa a využijte služby rodinný právník za skvělé ceny, který vám poskytne pomoc při reklamačních, sousedských nebo rodinných sporech, při sporech v souvislosti s koupí či pronájmem domu nebo bytu, při dopravních nehodách a dopravních přestupcích, při správním řízení, při neplatném rozvázání pracovního vztahu či nevyplacení mzdy nebo při kontrole smlouvy před tím, než ji podepíšete. Nechte profesionály, aby vám pomohli s vašimi problémy. Využít můžete také Axa cestovní pojištění sleva nebo slevový kupón.

Axa-assistance.cz pojištění
4

Axa Black Friday

Slevy

Pokud si uplatníte slevové kódy, můžete za výhodných cenových podmínek získat služby travel 4 business, kde najdete pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti za škodu, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění předčasného návratu, pojištění asistenčních služeb, pojištění zpoždění zavazadel, pojištění zpoždění nebo zrušení letu, pojištění vyslání náhradního pracovníka a pojištění právní asistence. Pojištění Axa sleva 50 % se určitě vyplatí. Využijte tyto výhodné služby pojištění na vašich pracovních a služebních cestách. Nenechte náhodě ani ochranu svých práv při řízení auta ve stále hustším provozu a využijte služby právníka do auta, kde najdete pomoc v případě havarovaného auta, nekvalitní opravy v servisu nebo ochrany zaměstnanců. Ochraňte sebe, své soukromé i služební vozidla právě tehdy, když to budete potřebovat. Služby cestovního pojištění, zdravotního pojištění pro cizince i řady rodinného právníka můžete získat i online. Využijte slevy Axa pojištění 50 %, nechte si pomoci od profesionálů a získejte kvalitní služby za bezkonkurenční ceny.

5

Hodnocení Axa-assistance.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x
6

Jak uplatnit slevové kupóny Axa-assistance.cz

Nevíte, jak přesně fungují slevové kódy na Axa-assistance.cz? Nabízíme Vám postup, jak si při nákupu můžete uplatnit slevové kódy rychle a jednoduše:

Vyberte si konkrétní slevový kód na naší stránce, který si chcete uplatnit v eshopu Axa-assistance.cz. Klikněte na oranžové tlačítko "Zobrazit kód".

Zkopírujte nebo si opište slevový kód a klikněte na tlačítko "Přejít do obchodu". Následně budete přesměrováni přímo do eshopu Axa-assistance.cz.

Vyberte si produkt v eshopu Axa-assistance.cz, o který máte zájem, stiskněte tlačítko "Sjednat online". Na konci přehledu vybraného produktu najdete políčko "Mám slevový kód". Zde vložte zkopírovaný slevový kód nebo jej ručně vepište a potvrďte tlačítkem "Použít kód".

Vyberte si na naší stránce konkrétní Axa-assistance slevu a klikněte na tlačítko "Zobrazit slevu". Automaticky budete přesměrováni přímo na akční nabídku v internetovém obchodě Axa-assistance.cz, kde můžete produkt nakoupit se slevou.