České kormidlo slevové kódy a slevy

1 ověřený slevový kupón České kormidlo - Červenec 2024

__photo
Sleva
Sleva
České kormidlo

Slevy na Last Minute zájezdy na Ceskekormidlo.cz

V cestovní kanceláři České kormidlo najdete slevy na vybrané last minute zájezdy do celého světa. Vyberte si z akční nabídky a zájezd nebo dovolená vás vyjde levněji.

Více o slevě


České kormidlo eshop
1

Top slevy na zájezdy, slevy na pobyty i akční dovolená

Chystáte se na dovolenou, poznávací zájezd nebo jen toužíte po víkndovom pobytu? Tak pak je pro vás tato cestovní kancelář to pravé. V bohaté nabídce si vybere určitě každý. Slevy pobyty se přece vždy hodí a nejednou vám ušetří kopec peněz. Velmi využívané jsou i sôevy na wellness pobyty, které využívají zejména bezdětné páry. Mladé rodiny s dětmi si však v CK vyberou také. Viz sortiment celého portálu, vybírat si můžete z následujících kategorií:

  • Last minute
  • Léto
  • Zima
  • Lázne
  • Poznávací zájezdy

2

Oslovila Vás luxusní dovolená?

I u vás při rozhodování má poslední slovo cena? Tak pak určitě navštivte stranku CK České kormidlo a nenechte se omezovat. Díky skvělým cenám si zde totiž můžete dovolit cokoliv. Nenechte za vás rohodovať vaši peněženku a vybírejte si typ dovolené jen podle toho, po čem toužíte. České Kormidlo sleva potěší jistě každého. Vybírat si můžete dovolené last minute do Chorvatska, Itálie, Slovinska, Británie, Francie, Maďarska, Odeslat, Slovenska, Rakouska, Monaka a ještě mnohem více. Zájezd si můžete vybírat také podle typu jako například pobytový, poznávací, lyžařské, letní, u moře, pro děti, jednodenní, krátkodobý, dlouhodobý nebo vás oslovila luxusní dovolená? Žádný problém, zde vám totuž ušijí dovolenou na míru.

České kormidlo - moře a pláž
3

Slevový kód České Kormidlo Vám dovolenou zaručeně zlevní

Při nákupu nezapomeňte využít České Kormidlo slevové kódy a jistě neprohloupíte. Využít samozřejmě můžete jakékoliv aktuální České Kormidlo slevy a vaše peněženka se vám určitě poděkuje. Nešetřete na letní dovolenou celý rok! Nezáleží na tom, jestli je zima nebo léto, čas na odpočinek se hodí vždy.

České kormidlo - Karlštejn
4

Slevy, které cestovní kancelář nabízí

Oblíbené jsou i krátkodobé víkendové wellness pobyty, lázně nebo také poznávací pobyty, díky kterým lépe poznáte starý kontinent. To vše a ještě více ulovíte levněji, pokud využijete České Kormidlo slevový kód nebo nakoupíte během slevové akce, jako je třeba velice oblíbený České Kormidlo Black Friday.

Slevový kód
Slevy
Akce 1+1
5

Hodnocení České kormidlo

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 8x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x