Zoo fix slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny Zoo fix - Červen 2023

__photo
Sleva
Sleva
Zoo fix

Sleva na výhodné balíčky na Zoofix.cz

V eshopu Zoofix.cz najdete slevu na vybrané výhodné balíčky v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Zoo fix

Doprava zdarma na nákup na Zoofix.cz

V eshopu Zoofix.cz získate při nákupu nad 1 500 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


zoofix - doplněk stravy pro zvířata
1

Eshop Zoofix

Internetový obchod Zoofix se specializuje na prodej účinné kloubní výživy a doplňků zlepšujících zdraví a kondici koní a psů. Nabízejí kvalitní a fungující veterinární produkty pro psy a koně za nejlepší možné ceny.

2

Péče o zvířata

Svou nabídku mají rozdělenou do několika kategorií, a to:

  • pro koně,
  • pro psy,
  • pro kočky,
  • akce,
  • pro lidi.

V každé této základní kategorii naleznete menší podkategorie, aby Vaše hledání bylo jednodušší a hlavně průhlednější. Například v sekci pro koně naleznete i kloubní výživu, vitamíny, produkty na hojení ran, přípravky na péči o srst, hřívu a kopyta a mnohé další. Takto průhledně seřazené mají i ostatní sekce.

Klouby koní jsou velmi zatěžovány proto se doporučuje jim podávat kloubní výživu. Koňskou kloubní výživu doporučují chovatelé závodních koní jako doplňkovou péči u většiny kloubních problémů, ale i pro prodloužení aktivního života nejen sportovních koní. Je vhodné je podávat při pohybových problémech, při nadměrné zátěži nebo pro bezproblémový pohyb i ve stáří.

Pravidelná péče o zuby u psů by měla být tak samozřejmá, jak u lidí. Díky produktům určených o péči o zuby lze předejít vzniku zubního kamene, a tím i bolestem zubů. Jako doplněk k péči o zuby můžete psa krmit speciálními snacky, které díky svému tvaru a struktuře odstraňují zubní povlak a zubní kámen.

Znáte to – kočka se Vám vrátí po pár dnech „flámování“ domů a tělo samý škrábanec. Tam nakouslé ucho, tady zanícené oči, atp. V Zoofix eshopu proto naleznete desinfekce, přípravky pro hojení povrchových ran i sliznic, roztoky pro čištění uší a mnohé další.

zoofix - kloubní výživa pro lidi
3

Koňská kloubní výživa i pro lidi

V internetovém obchodě Zoofix.cz naleznete kromě zboží pro zvířata i produkty pro lidi. Vědci vyvinuli také koňskou kloubní výživu pro lidi, kterou naleznete v různých formách (kapsle, sirup, želé). Tak nezapomeňte při svém nákupu využít i Zoofix slevový kupón nebo Zoofix slevový kód a nakupujte přípravky pro sebe a zvířata ještě výhodněji.

zoofix - kloubní výživa pro zvířata
4

Zoofix sleva

Slevy
Výprodeje
Doprava zdarma

Eshop Zoofix má pro Vás připraveny různé akce a zvýhodněné nabídky. Tak je neváhejte využít a nakupujte Vaše oblíbené produkty ještě levněji. Se slevovým kupónem Zoofix ušetříte na nákupu. Dbejte o své zdraví a zdraví vašich zvířat.

5

Hodnocení Zoo fix

4.0

Velmi dobré hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 0x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x