Profizoo slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny Profizoo - Březen 2023

__photo
-40%
Sleva
Profizoo

Slevy až - 40% na chovatelské potřeby na Profizoo.cz

V eshopu Profizoo najdete slevy až do - 40% na vybrané chovatelské potřeby v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Profizoo

Doprava zdarma pro nákup nad 899 Kč na Profizoo.cz

V eshopu Profizoo dostanete dopravu zdarma pro nákup nad 899 Kč.

Více o slevě


Profizoo eshop
1

Každý, kdo má doma nějaké zvíře, chce nepochybně pro něj to nejlepší.

Každý, kdo má doma nějaké zvíře, chce nepochybně pro něj to nejlepší. Mít zvíře není jen zábava, ale i jistá zodpovědnost. Váš domácí mazlíček kromě lásky a pozornosti potřebuje také kvalitní krmivo. Internetový obchod Profizoo to ví, a proto zde nyní vše seženete za skvělé ceny. Nezáleží na tom, jestli máte doma psi, kočky, ptáky, rybičky nebo dokonce koně, zde určitě najdete vše co hledáte. Pokud chcete ušetřit, neváhejte využít skvělý slevový kupón a učiňte nebudete litovat. Zajímavá je určitě i sekce Výprodej, kde si můžete nakupovat za akční ceny. Ale nepředbíhejme, nejprve se podívejte celý sortiment, který má e-shop rozdělen do následujících kategorií:

  • Psi
  • Kočky
  • Akvaristika
  • Teraristika
  • Ptáci
  • Koně
  • Okrasná jezírka
  • Ostatní zvířata
  • Profizoo produkty
  • Výprodej

2

Vše pro vašeho psa a kočku

Internetový obchod nabízí kvalitní produkty pro domácí zvířata jako je pes či kočka, ale naleznete zde i produkty určené pro akvaristiku, teraristiku, ptáky, koně, hlodavce a ještě mnohem více. Při nákupu všeho potřebného samozřejmě nezapomínejte na slevy, které se v e-shopu nacházejí. Kdo šetří, má za tři, no ne? Snad mezi nejoblíbenější domácí zvířata patří právě psi a kočky. Vyberte si z velkého množství produktů právě ty, které mu zajistí maximální spokojenost. V nabídce proto nemůže chybět kvalitní krmivo pro psy a kočky značek jako Royal Canin, Profidog, Při Plan Dog Adolt Dou Délice, FitminMaci Puppy, Delika-Pet či Miramax. V nabídce nenajdete jenom granule, vybírat si můžete také konzervy, paštiky, pamlsky, salámy, veterinární diety a ještě mnohem více. Profizoo se však neorientuje pouze na krmivo. V nabídce najdete i jiné chovatelské potřeby jako například antiparazitika, spreje, polštáře, postroje, batohy a tašky pro psy a kočky, vodítka, obojky, postroje, lana, dvířka, hračky, misky, fontány, oblečky, svetry, kalhotky, klece, přepravky střihací strojky, vitamíny nebo takové léčivá.

Profizoo - krmivo pro psy
3

Akvaristika a teraristika

I vy milujete ryby? Ne, nemyslíme takové ty na talíři :). Pokud i vy milujete akvaristiku, v Profizoo najdete vše, co potřebujete. E-shop má v nabídce kompletní sortiment jako je technika, dekorace, prostředky na úpravu vody, krmivo pro rybičky, hnojiva na rostliny, a v neposlední řadě akvária ve všech tvarech a velikostech. Velmi populární je i teraristika. Pokud i vy holdujete tomuto koníčku, tak se dobře popozerajte po celém sortimentu e-shopu. Najdete zde podkategorie jako péče o reptilie, čističe a desinfekce, dekorace, úkryty, vodopády, faunaboxy, krmivo, podestýlky, topení, vitamíny, doplňky potravy, zářivky a žárovky, terária, želvária, misky, krmítka a ješte mnohem více. Nezapomínejte při nákupu využívat slevy a uvidíte, že nebudete litovat. Výhodný slevový kupón vám totiž dokáže někdy ušetřit i stovky korun.

Profizoo - akvárium
4

Ptáci a hlodavci

Slevový kód
Slevy
Doprava zdarma

Domácí zvířátko, to nejsou jen kočka, psi či ryby. Máte doma papouška či andulku? Tak pak se určitě podívejte do kategorie s názvem Ptáci a vyberte mu něco chutné. V nabídce najdete krmivo pro ptáky, klece, voliéry, odchovna, hnízda, různé hračky, ale své místo zde mají i koupelny, krmítka, napáječky, vitamíny nebo kosmetika. Totéž platí i pro hlodavce. Asi každý z nás měl už doma křečka či mořské prasátko. Profizoo myslí i na ně a  nabídka je opravdu bohatá. Vybírat si můžete hnízda, domky, kolotoče, prolézačky, klece, přepravky, boxy, Podestýlka, vitamíny, léčivá, ale takové vodítka, postroje a hračky.

5

Hodnocení Profizoo

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x