sushitime slevové kódy a slevy

0 ověřených slevových kódů a kupónů sushitime - Červenec 2024

__photo
__Sad

Obchod nemá nyní v nabídce žádné slevové kupóny. Viz nabídku jiných podobných e-shopů.Sushitime.cz eshop
1

Nabízí výborné sushi a asijskou kuchyni

Sushitime.cz nabízí výborné sushi a asijskou kuchyni z těch nejkvalitnějších surovin. Pro své věrné i nové zákazníky připravuje vždy čerstvá a chutná jídla a vy si je můžete vychutnat v pohodlí vašeho domova. Ať už máte chuť na sushi v Starém Městě nebo jste dostali chuť na sushi na Žižkově, running sushi Praha je to, co potřebujete, a pokud využijete nabídky, vaše oblíbené jídlo vám bude bez problémů dopraveno. Radost vám udělá taky výhodný Sushitime slevový kód. Vybrat si můžete ze široké nabídky chutných jídel, do kterých se okamžitě zamilujete. Nabídka je rozdělena na Menu a Business menu. Nabídka Menu obsahuje:

  • menu
  • fresh box
  • předkrmy
  • polévky a ramen
  • sushi
  • wok jídla
  • saláty
  • dezerty
  • nápoje
  • extra doplňky

2

Zkuste tradiční nudlové polévky ramen

V nabídce jsou pro vás připravena 3 sezónní menu a můžete si tedy vybrat to, na co máte chuť. V nabídce Fresh box jsou pro vás také připraveny 3 varianty podle toho, zda si raději pochutnáte na lososu a ochutnáte Fresh Box Losos Ceviche, nebo upřednostňujete drůbež a dáte si Fresh Box Chicken. Pro vegetariány je připraven Fresh Box Veggie. Z nabídky předkrmů si můžete vybrat chutný tuňákový nebo lososový sushi sendvič nebo ochutnejte skvělé jarní rolky nebo losos fresh roll. Neváhejte tedy, uplatněte si Sushitime slevový kód nebo slevové kupóny a pochutnejte si i na skvělých polévkách, například s kuřecím masem, krevetami či skvělé ostře-kyselé polévce. Nebo zkuste tradiční nudlové polévky ramen, kde si také můžete vybrat ze široké nabídky jako kuřecí ramen, zeleninový ramen či vepřové ramen. Speciální kategorií je nabídka skvělých sushi jídel. Příprava sushi vyžaduje kvalitní a čerstvé suroviny, což určitě využívá. Proto Sushitime slevový kód využijte už nyní a objednejte si sushi v Praze. Vybrat si můžete z nabídky Specials, Spring Roll Maki, Sushi Set, Futomaki & tempura Rolls nebo nigiri & Caviar Sushi. Vybrat si může určitě každý. Sushitime sleva se nájde pro každého zákazníka. 

Sushitime.cz eshop - rámen
3

Není to jen sushi

Pokud máte rádi raději teplá jídla, jsou pro vás určena jídla připravená ve woku například Tikka Masala, Pad thai rýžové nudle s kuřecím masem a krevetami nebo Udon s hovězím masem. I milovníci salátů si určitě přijdou na své. Stačí si jen vybrat z nabídky. Pokud máte rádi sladkosti, po uplatnění Sushitime slevový kód si můžete pochutnat na skvělých dezertech jako například Tiramisu či Čoko mousse. Vybrat si samozřejmě můžete i z extra doplňků, které tvoří různé omáčky a majonézy a nechybí ani bohatá nabídka nápojů. Speciální kategorii v nabídce tvoří Business menu, které je oproti běžnému obohaceno o skvělá Sushi plata s nejrozmanitějšími druhy sushi.

Sushitime.cz eshop - jarní rolky
4

Sushitime sleva vám udělá radost

Určitě neváhejte, využijte sushi dovoz až k vám domů a pochutnejte si na skvělém jídle. Využívejte slevový kód Sushitime a dopřejte si speciality levněji. 

Slevový kód
Slevy
5

Hodnocení Sushitime.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x