Bonfood slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny Bonfood - Červenec 2024

__photo
sleva
Sleva
Bonfood

Slevy na maso a ryby na Bonfood.cz

V eshopu Bonfood.cz nyní najdete slevy na vybrané maso a ryby v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Bonfood

Doprava zdarma pro nákup na Bonfood.cz

V eshopu Bonfood.cz získáte pro nákup nad 3 000 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


BonFood.cz eshop
1

BonFood.cz - specialista na mražené ryby a vyzrálé hovězí maso

BonFood, s.r.o. je rodinný obchod, který se specializuje na prodej mražených ryb a vyzrálého hovězího masa francouzského plemene Limousine z vlastní farmy na Vysočině. Své zákazníky zásobuje přímo, bez prostředníků, což je zárukou čerstvosti, která je u BonFood na prvním místě. U ryb využívá dlouholeté kontakty a znalosti, přičemž nabízí pouze produkty zmrazené hned na moři bez jakékoliv chemie a přidané vody. BonFood je zaměřen na dodávky do domácnosti, a tedy koncové zákazníky, pro které si nyní ve svém e-shopu Bonfood.cz připravil výhodné slevy na mražené ryby. S nimi si kvalitní a zdravé produkty pořídíte opravdu bezkonkurenčně. Při svém nákupu se orientujte v těchto kategoriích:

  • Ryby, plody moře
  • Maso
  • Hotová jídla, polotovary
  • Obědy do práce
  • Ovoce a zelenina
  • Bezlepková dieta
  • Konzervy, pepř, obalovací směsi
  • Victa-tyčinka pro zdraví
  • Barf-filé pro psy, kočky
  • Termotašky, izolační boxy

2

Aljašskou tresku? Není problém i to v eshopu nájdete

V online obchodě BonFood.cz jednoznačně využijte fantastické slevy na mořské ryby zmrazené okamžitě po výlovu. Naleznete zde oblíbenou aljašskou tresku, tresku obecní, tmavou, halibut filety, farmovaného lososa. A také steaky z mečouna, tuňáka ... Připravené slevy na produkty z ryb neváhejte použít při nákupu celých ryb jako jsou: kapři, makrely, keta-hlavy lososa, pstruzi, mořské okouni ... BonFood.cz, to jsou také výhodné slevy na plody moře, které jsou stále vyhledávanější. Na krevety v suši kvalitě, pokryty pouze 10% ochrannou glazurou z pitné vody, působící jako ochrana proti vymražením, na loupané sýrové nepředvařené krevety, neloupané krevety - tzv. velké garnele easy peel, i obalované krevety v bio kvalitě.

BonFood.cz eshop - ryba
3

Na BonFood.cz nakoupíte kvalitní maso v vlastního chovu

Slevy na BonFood.cz se vztahují i ​​na hovězí maso z vlastního chovu na Vysočině. S nimi si nyní bezkonkurenčně dopřejete kvalitu v podobě hovězího žebra na barbecue, tatarského bifteku, hovězího krku, kližka, roštěnky. Slevové kupóny BonFood použijte také na jehněčí maso z mateřského plemene Suffolk a otcovského Charollais, ale i na zvěřinu: konkrétně na záda nebo stehno z divočáka, jelena či daňka a na steaková masa z dovozu, hovězí flank steak, rib eye steak ... E -shop BonFood.cz má k dispozici také výhodné slevy na bohatý výběr z hotových jídel jako je paella, chilli con carne, kuskus, cottage pie, na různá vegetariánská, bezlepková jídla, zeleninové směsi. V neposlední řadě v něm najdete také pestrý sortiment koření, bylinek, obalovacích směsí, proteinových tyčinek Victa ...

BonFood.cz eshop - maso
4

Slevy, které Bonfood nabízí

BonFood.cz je na českém a slovenském trhu známý jako specialista na mražené produkty, který garantuje špičkovou kvalitu bez konzervantů a chemických přísad!

Slevy
Doprava zdarma
5

Hodnocení BonFood.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 8x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x