Bonfood slevové kupóny

www.bonfood.cz

Zmražování potravin je stále nejdokonalejší a nejšetrnější způsob konzervace potravin. U ryb, lovených na volném moři, kde je nejčistší voda, je zmražení na lodi, ihned po výlovu, jediný způsob, jak dopravit čerstvou rybu do vnitrozemí. Chlazené ryby, vydávané za čerstvé , hluboko ve vnitrozemí, to je naprostý nesmysl.Nakupujeme pouze na moři zmražené ryby, pojďte s námi ochutnat ryby, skutečně vonící mořem. Skrýt text

Přejít do obchodu

Podobné slevové kódy a kupóny

O obchodě Bonfood.cz

BonFood.cz - specialista na mražené ryby a vyzrálé hovězí maso

BonFood, s.r.o. je rodinný obchod, který se specializuje na prodej mražených ryb a vyzrálého hovězího masa francouzského plemene Limousine z vlastní farmy na Vysočině. Své zákazníky zásobuje přímo, bez prostředníků, což je zárukou čerstvosti, která je u BonFood na prvním místě. U ryb využívá dlouholeté kontakty a znalosti, přičemž nabízí pouze produkty zmrazené hned na moři bez jakékoliv chemie a přidané vody. BonFood je zaměřen na dodávky do domácnosti, a tedy koncové zákazníky, pro které si nyní ve svém e-shopu Bonfood.cz připravil výhodné slevy na mražené ryby. S nimi si kvalitní a zdravé produkty pořídíte opravdu bezkonkurenčně. Při svém nákupu se orientujte v těchto kategoriích:

  • Ryby, plody moře

  • Maso

  • Hotová jídla, polotovary

  • Obědy do práce

  • Ovoce a zelenina

  • Bezlepková dieta

  • Konzervy, pepř, obalovací směsi

  • Victa-tyčinka pro zdraví

  • Barf-filé pro psy, kočky

  • Termotašky, izolační boxy

V online obchodě BonFood.cz jednoznačně využijte fantastické slevy na mořské ryby zmrazené okamžitě po výlovu. Naleznete zde oblíbenou aljašskou tresku, tresku obecní, tmavou, halibut filety, farmovaného lososa. A také steaky z mečouna, tuňáka ... Připravené slevy na produkty z ryb neváhejte použít při nákupu celých ryb jako jsou: kapři, makrely, keta-hlavy lososa, pstruzi, mořské okouni ... BonFood.cz, to jsou také výhodné slevy na plody moře, které jsou stále vyhledávanější. Na krevety v suši kvalitě, pokryty pouze 10% ochrannou glazurou z pitné vody, působící jako ochrana proti vymražením, na loupané sýrové nepředvařené krevety, neloupané krevety - tzv. velké garnele easy peel, i obalované krevety v bio kvalitě.

 

Na BonFood.cz nakoupíte kvalitní maso v vlastního chovu

Slevy na BonFood.cz se vztahují i ​​na hovězí maso z vlastního chovu na Vysočině. S nimi si nyní bezkonkurenčně dopřejete kvalitu v podobě hovězího žebra na barbecue, tatarského bifteku, hovězího krku, kližka, roštěnky. Slevové kupóny BonFood použijte také na jehněčí maso z mateřského plemene Suffolk a otcovského Charollais, ale i na zvěřinu: konkrétně na záda nebo stehno z divočáka, jelena či daňka a na steaková masa z dovozu, hovězí flank steak, rib eye steak ... E -shop BonFood.cz má k dispozici také výhodné slevy na bohatý výběr z hotových jídel jako je paella, chilli con carne, kuskus, cottage pie, na různá vegetariánská, bezlepková jídla, zeleninové směsi. V neposlední řadě v něm najdete také pestrý sortiment koření, bylinek, obalovacích směsí, proteinových tyčinek Victa ... BonFood.cz je na českém a slovenském trhu známý jako specialista na mražené produkty, který garantuje špičkovou kvalitu bez konzervantů a chemických přísad!