Rottner-Trezor slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Rottner-Trezor - Červenec 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
Rottner-Trezor

Doprava zdarma pro nákup nad 15 600 Kč

V eshopu Rottner-trezor.cz získáte pro nákup nad 15 600 Kč dopravu zdarma.

Více o slevě


Rottner-trezor.cz eshop
1

Rottner-trezor.cz - přední bezpečnostní technika

ROTTNER Security Slovensko, s.r.o. je dceřinou společností rakouské firmy Rottner Tresor GmbH, která patří již přes 40 let mezi top evropské firmy s bezpečnostní technikou. Svým zákazníkům nabízí trezory, ohnivzdorné sejfy, archivační skříně, trezorové dveře a poštovní schránky známých značek Comsafe, Rottner, SentrySafe či Yale. Její e-shop Rottner-trezor.cz si nyní ke své bohaté nabídce bezpečnostního sortimentu připravil výhodné slevové kupóny a slevové kódy, se kterými můžete nakupovat za ty nejlepší ceny v těchto sekcích:

  • trezory
  • sejfy
  • trezorové dveře
  • skříňky na klíče
  • poštovní schránky
  • pokladničky, eurosortiment, ostatní sortiment

2

Nástěnný či ohnivzdorný trezor na ochranu dokumentů?

Pokud potřebujete nástěnný či ohnivzdorný trezor na ochranu dokumentů, zcela určitě nepropásněte aktuální slevy na trezory a sejfy, se kterými si je zabezpečíte momentálně extra výhodně. Zmíněné ohnivzdorné FireChamp, FireProfi, Superpaper, MegaPaper, GigaPaper dále archivační skříně a kartotéky s třístranným uzamykacím mechanismem i trezory s vhazovacím mechanismem a třemi zabezpečovacími čepy. Specifickou skupinou jsou nábytkové trezory Samoa, Toscana, Monaco a Premium v ​​až sedmi bezpečnostních třídách. Za slevy na nábytkové trezory si je nyní pořídíte tak výhodně, jak se jen dá. Slevové kupóny se vztahují i ​​na minisejfy, cestovní držáky, stěnové, hotelové i nábytkové elektronické modely či ohnivzdorné a voděodolné kazety a boxy Sentry. Rottner-trezor.cz. Jsou jednoplášťové a dvouplášťové, s držáky na čisticí prostředky a poličkami pro uložení například oleje či rukavic. Slevové kódy použijte i na nákup Gunboxu.

Rottner-trezor.cz eshop - trezor
3

S Rottner-trezor.cz vždy bezpečně

Rottner-trezor.cz jsou však i výhodné slevy na trezorové dveře, víceplášťové modely s tloušťkou až 105 cm s uzamykáním pomocí dvoukřídlého bezpečnostního zámku třídy A. A také slevy na skříňky, sejfy a trezory na klíče. Na modely pro nouzové východy, skříňky z vysoce kvalitního ocelového plechu vybaveny cylindrickým zámkem, trezory Premium s až 70 háčky na klíče. E-shop Rottner-trezor.cz svůj sortiment rozšířil dokonce o hliníkové, plastové, nerezové, pozinkové schránky či schránky se stojanem, ale i schránkové boxy na noviny a sety. Slevové kódy si připravil na modely Udine, Standard či Imola. Využijte je ještě dnes, abyste si schránkové komplety zajistili za bezkonkurenční cenu. A konečně, Rottner-trezor.cz myslí i na usnadnění práce s mincemi, proto nezapomíná na produkty, jako jsou europokladničky, euromincovníky, klasické pokladničky, ale i doplňkový sortiment: testery a počítačky.

Rottner-trezor.cz eshop - trezor
4

Slevy, které Rottner-trezor nabízí

Rottner-trezor.cz, to jsou opravdu certifikované a kvalitní trezory od renomovaných výrobců!

Slevový kód
Doprava zdarma
5

Hodnocení Rottner-trezor.cz

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x