Applemix slevové kódy a slevy

2 ověřené slevové kódy a kupóny Applemix - Prosinec 2023

__photo
sleva
Sleva
Applemix

Slevy na Apple doplňky na Applemix.cz

V eshopu Applemix.cz najdete slevy na vybrané Apple doplňky pro iPhone, iPad, iPod, MacBook, iMac a Watch.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Applemix

Doprava zdarma při nákupu na Applemix.cz

V eshopu Applemix.cz získáte při nákupu nad 699 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Applemix eshop
1

Moderní e-shop pro „jablíčkáře“

Mladý a dynamický tým internetového obchodu se zajímá o veškeré novinky, které značka Apple nabízí. Svým zákazníkům tedy přináší nové produkty mezi prvními. Je jedním z nejrychlejších dodavatelů veškerých výrobků pro „jablíčkáře“ a zároveň má i komplexní sortiment, ke každému modelu zařízení Apple tu seženete vše potřebné. Prozákaznický a individuální přístup je v eshopu samozřejmostí. Kromě prodeje se společnost zaměřuje i na servis produktů. V případě dotazů se můžete každý všední den obrátit na zákaznickou linku nebo navštívit kamennou prodejnu v Praze. Využijte k nákupu i slevový kód Applemix nebo slevový kupón Applemix a nakupujte Apple výrobky levněji. Každá Applemix sleva potěší.

2

Kompletní nabídka produktů Apple

V nabídce najdete Iphony, iPady, iPody, Macbooky, Applewatch i veškeré příslušenství. Seženete tu originální nabíječky, kabely a redukce, sluchátka a Air Pods, klávesnice a myši, externí baterie nebo Apple Pencil. V sortimentu jsou ale i nezbytné doplňky jako pouzdra a kryty na iPhone nebo iPad, obaly na MacBook, ochranné fólie, příslušenství na sport apod. Velkou výhodou je, že při vyzvednutí přímo v pražské prodejně či ve skladu v Hořicích máte dopravu vždy zdarma.

Applemix eshop kryt na mobil
3

Stálá Applemix sleva na vybrané produkty

Zboží za zvýhodněné ceny naleznete na e-shopu přímo pod záložkou Slevy. V této slevové mega akci jsou vždy stovky vybraných produktů ze všech kategorií, které internetový obchod nabízí. Stačí si speciální nabídku otevřít, vyfiltrovat si požadované produkty a pohodlně nakupovat. Využijte k nákupu i Applemix slevový kód nebo Apple mix slevový kupón a nakupujte Apple výrobky výhodněji. Každého přece potěší i Applemix výprodej, kde umíte nakoupit ještě levněji.

4

Applemix slevový kupon pro ještě výhodnější nákup

Slevové kódy
Slevy
Doprava zdarma

Abyste ušetřili ještě více, můžete využít také speciální Applemix slevové kódy.  Mají hodnotu až 30 % a dají se uplatnit na všechny kategorie nabízeného zboží. Dále vám doporučujeme využít výhodu dopravy zdarma až domů, a to už při nákupu nad 699 Kč. Applemix slevový kód Vám tak při nákupu udělá radost hned dvakrát.

5

Hodnocení Applemix.cz

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x