Keto Diet slevy a slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny Keto Diet - Květen 2024

__photo
Sleva
Sleva
Keto Diet

Slevy na potraviny na Ketodiet.cz

V eshopu Ketodiet najdete slevy na vybrané potraviny v akci. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněné.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Keto Diet

Doprava zdarma na nákup na Ketodiet.cz

Při objednávce nad 1 499 Kč v eshopu Ketodiet dostanete dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Ketodiet - sleva 50 procent
1

Ketodieta jako klíč k hubnutí i zdravému životnímu stylu

Tato ryze česká firma patří v posledních letech k lídrům v produktech pro tzv. ketonovou neboli proteinovou dietu. Jídlo a pití dostupné na e-shopu je pro tento typ stravy speciálně určené, pomáhá dodržovat ketodietu a jednoduše, rychle i bezpečně hubnout. Značka ale není jen internetovým obchodem, který nabízí nejrůznější produkty a na ně slevy KetoDiet, proteinovou dietu pojímá mnohem komplexněji.

K dispozici je zákazníkům přesné vysvětlení, jak ketodieta funguje a samozřejmě i jídelníčky vhodné přesně pro ně nebo přímo rady spolupracujících odborníků. Vyberete si jeden z dietních plánů a ověříte si, co budete vlastně jíst. Dále si na webu můžete přečíst, co je tzv. stav ketózy i jak funguje BMI index a snadno si vypočítáte i ten svůj. Dozvíte se nejen, jak se stravovat během diety, ale také bezprostředně po ní. Ketodietu totiž můžete držet jen po omezenou dobu, která bývá spojená i s omezením pohybu, pak bude nutné se vrátit k vyvážené racionální stravě. A pozor, na všechno samozřejmě platí KetoDiet slevy nebo slevový kód KetoDiet.

2

Velký výběr proteinových jídel i nápojů

Nakupovat můžete spoustu chutného jídla i výživných nápojů. Inspiraci na přípravu pokrmů pak najdete například pod záložkou Recepty nebo i v Magazínu, kde si můžete přečíst jak zajímavé blogové články, tak praktické rady na Hubnutí po padesátce, Hubnutí do plavek nebo příklad  Hubnutí pro muže. A začít s ketodietou vám nejspíš pomůžou i příběhy těch, kteří díky programu už úspěšně zhubli, a to pod záložkou Zhubli s námi. Pokud se do programu zapojíte, získáte nejen skvělé slevy, ale příště se můžete v této rubrice objevit také, a to už je velká motivace, nemyslíte?

Konkrétně na e-shopu najdete tyto produkty, některé se hodí k přímé konzumaci, jiné k přípravě chutných proteinových pokrmů, případně pro oba případy, slevový kupón KetoDiet platí na každý z nich.

 • Výhodné balíčky
 • Proteinové pečivo
 • Proteinové těstoviny
 • Proteinové dezerty
 • Proteinové chipsy
 • Doplňky stravy
 • Proteinové nápoje

Ketodiet jidlo v taliri
 • Proteinové polévky
 • Proteinové kaše
 • Proteinové tyčinky
 • Sirupy a pomazánky
 • Doplňkové produkty
 • Proteinové smoothie
 • Proteinové palačinky a omelety
 • Proteinové pudinky
 • Sušené maso Jerky
 • Proteinové zmrzliny

nebo Jídla po dietě

V nabídce nechybí ani úplné novinky v nabídce nebo designový merch značky. A dobrou zprávou je, že i na tuto kategorii platí KetoDiet slevové kupóny a KetoDiet slevové kódy. Pod záložkou Akce a slevy tu pak najdete vybrané produkty za nejnižší ceny.

3

Každá sleva KetoDiet vás namotivuje

Zapojit se můžete i do oblíbeného věrnostního programu nebo chcete-li Klubu s příznačným názvem MojeKetodiet, ve kterém získáte hned několik výhod najednou a skvělá je i další sleva na ketodietu. Kromě toho je možné využívat speciální klubové ceny. Dále zjistíte, jaké přísně tajné keto diet akce právě probíhají, získáte extra podporu na Facebooku, o veškerých novinkách se dozvíte jako první a budete mít také jídelníčky na míru po celou dobu ketodiety zdarma. A to zdaleka není jediná keto diet sleva, která na vás čeká. Při nákupu nad určitou částku máte dopravu zdarma a krásnou pozorností jsou také dárky ke každému nákupu. Většinou běží i další sezónní akce KetoDiet, která zahrnuje další slevy. Podrobnosti vždy zjistíte přímo na hlavní stránce e-shopu.

Ketodiet - duvody proc si vybrat ketodiet
4

Ketodiet Black Friday a další zajímavé akce

Slevové kódy
Slevy
Black friday
Doprava zdarma

Nezapomeňte využívat také KetoDiet slevový kód, se kterým získáte dodatečnou slevu ve výši několika desítek procent. Každý rok se koná i Black Friday, kdy se skvělé ceny všech výrobků ještě více snižují. Pokud potřebujete poradit, jak slevové kupóny uplatnit nebo hledáte více informací ohledně slev, celého programu či jednotlivých produktů, nechte si poradit od online podpory nebo na zákaznické lince, případně na kontaktním emailu.

5

Hodnocení Ketodiet.cz

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x