Blendea slevové kódy a slevy

2 ověřené slevové kódy a kupóny Blendea - Prosinec 2023

__photo
-10%
Slevový kód
Blendea

Slevový kód - 10% sleva na nákup na Blendea.cz

Sleva 10% platí na nákup v eshopu Blendea když zadáte slevový kód v nákupním košíku. Využijte slevový kupón Blendea a nakoupíte levněji.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Blendea

Doprava zdarma na nákup na Blendea.cz

V eshopu Blendea.cz získáte při nákupu nad 1 500 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Blendea eshop
1

Superpotravinové doplňky jako základ zdravého životního stylu

Tenhle eshop není jen obyčejný e-shop s doplňky stravy, ale také užitečný web, kde se dozvíte spoustu informací o superpotravinách. Značka se zaměřuje na komplexní péči o lidské zdraví a vytváří produkty, které se postarají o všechny důležité oblasti – imunitu, energii, trávení, ale i spánek nebo krásnou pleť, vlasy a nehty Zakládá si na kvalitním přírodním složení vhodném pro vegany, bez všech zbytečných přísad, například lepku, konzervačních látek nebo uměle zpracovaného cukru. Využijte na nákup i Blendea slevový kód nebo slevový kupón Blendea a nakupujte produkty ještě levněji. Akce Blendea se na nákup zdravých potravin vždy vyplatí.

2

Velký výběr doplňků stravy pro zdraví, energii i krásu

E-shop nabízí funkční superpotravinové doplňky, které si můžete vybrat přesně podle toho, co zrovna potřebujete. Produkty se dají koupit samostatně nebo v různých zvýhodněných balíčcích. Pro začátek se vám vyplatí například startovací balíček. Využijte na nákup i slevové kódy Blendea nebo Blendea slevové kupóny a nakupujte ještě levněji. Vždyť přece všechny Blendea slevy se vyplatí. Pokud ale raději začínáte postupně, mezi jednotlivými produkty můžete vybírat z:

 

  • Super Greens ze 4 zelených superpotravin pro podporu imunity, kontrolu hmotnosti a lepší trávení
  • SuperProtein Kakao pro růst svalů a podporu plodnosti
  • SuperCofeee, která vám dodá energii na celý den a zlepší trávení
  • SuperChill se spoustou antioxidantů pro příjemný relax a duševní zdraví
  • SuperBeauty s vitamínem C, kolagenem a velkým množstvím vlákniny
  • SuperBoost plný antioxidantů pro silnější imunitu

 

Z výhodných balíčků jsou k dostání například:

  • Beauty Balíček pro krásnou pleť, vlasy i nehty
  • Mega Balíček s největším výběrem
  • Immunity Balíček pro lepší zdraví

Blendea eshop - zelená směs
3

Množstevní Blendea sleva i mnoho dalších výhod

Na 2 a více kusů získáte množstevní slevu a navíc vám vždy přijdou slevové kupóny Blendea na příští nákup. Čekání si můžete zpříjemnit třeba pročítáním receptů na smoothie a zdravého jídelníčku na webu značky. Blendeu si totiž nemusíte míchat jen s vodou. Naopak

máte stovky možností a z různých druhů Blendey si uděláte různé smoothie s ovocem či zeleninou nebo například kaše. Zapojit se navíc můžete i do různých výzev, které firma pravidelně pořádá. Vždy jsou spojené s pravidelným cvičením a zdravou stravou.

Blendea eshop -koláčky ze surovin
4

Black Friday Blendea

Slevové kódy
Doprava zdarma
Dárek

Při nákupu nad určitou částku budete mít dopravu zcela zdarma. Většinou získáte k nákupu také různé dárky a vzorečky, záleží na aktuální akci i výši vašeho nákupu, ale s prázdnou určitě neodejdete. A pokud budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na zákaznický servis e-shopu, který vám je k dispozici každý všední den mezi 9. a 18. hodinou. Využijte k nákupu i období Black Friday, ulovte svůj výprodej Blendea a nakupujte zdravé potraviny ještě výhodněji.

5

Hodnocení Blendea.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x