Element Store slevové kupóny a slevy

1 ověřený slevový kupón Element Store - Květen 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
Element Store

Doprava zdarma na nákup na Elementstore.cz

V eshopu Elementstore.cz získáte při nákupu nad 1 500 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Elementstore_five ten boty a pedal
1

ElementStore slevové kupóny pro všechny

Eshop ElementStore je zaměřen na prodej oblečení a doplňků pro cyklisty. V obchodu se vybavíte špičkovým cyklistickým oblečením a bez povšimnutí nezůstane ani váš bike. Naleznete zde boty, ponožky, dresy, rukavice a chrániče na kolo nebo různé komponenty na kolo. Využijte k nákupu nových cyklistických potřeb i ElementStore slevový kupón nebo ElementStore slevový kód a nakupujte ještě výhodněji.

2

Celá cyklistická výbava

Svou nabídku mají průhledně rozdělenou do základních kategorií, a to:

  • Five Ten,
  • berefoot,
  • oblečení,
  • ochrana,
  • komponenty,
  • servis
  • doplňky.

elementstore_barefoot boty

Vybrat si správnou botu na bike může být vcelku oříšek. Základ všeho je si uvědomit, co nejraději jezdíte a kde se budete pohybovat. Od toho se všechno odvíjí. Zásadní otázka číslo 2 je volba pedálů. Mate raději platformy nebo SPD? Případně chcete zkusit kombinaci toho nejlepšího z obou? Jakmile máte toto vyřešeno, tak stačí začít s výběrem vhodných bot. Five Ten jsou nejprodávanější boty na kolo. Firma vyrábějící obuv posouvající vaše limity je ikonou pro nespoutané a ničím neohrožené střelce, vyhledávající přírodu kdykoli mohou.

Barefoot boty představují jedinečný koncept obuvi umožňující návrat k našim kořenům – k chůzi naboso. Jsou ultra lehké, maximálně ohebné a flexibilní, s tenkou podrážkou, která vám umožní kontakt s povrchem, po kterém kráčíte.

Zdraví je jedno. Eshop vás umí ochránit od hlavy až k patě. Vybírejte ideální přilby, chrániče na kolo, brýle a batohy. Helma je základ. Mají bohatou nabídku, kde si najde opravdu každý. Pohodlí a ochrana bez kompromisů je jejich priorita. Dále nabízí ty nejoriginálnější brýle, které jsou na trhu. Proč? Můžete si je poskládat sám. Kromě originality jsou kvalitní a díky ohromnému zornému poli, skvělé ochraně a proti zamlžovacím systémům bude jen trail a vy. Nic víc nemusíte vnímat.

3

Ochotni vám vždy poradit

Nevíte si poradit s výběrem nového kola? Nebo s výběrem vhodného oblečení pro různá roční období? V eshopu naleznete mnoho užitečných rad a článku, které vám pomohou s tím správným výběrem.

elemenstore_produkty
4

ElementStore Black Friday

Slevové kódy
Slevy
Výprodeje
Doprava zdarma

Eshop si pro vás připravil i různé slevy, dárky či věrnostní body. Aby váš nákup byl co nejvýhodnější, nahlédněte také na Black Friday a můžete se spolehnout, že pořádná ElementStore sleva se Vám nevyhne!

5

Hodnocení Elementstore

4.0

Velmi dobré hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 0x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x