Dráčik slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny Dráčik - Duben 2024

__photo
sleva
Sleva
Dráčik

Slevy na hračky na Dracik.cz

V eshopu Dracik.cz nyní najdete slevy na vybrané hračky v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Dráčik

Doprava zdarma pro nákup na Dracik.cz

V eshopu Dracik.cz máte dopravu zdarma při nákupu nad 1 600 Kč. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Dráčik eshop
1

Ty nejlepší hračky pro chlapce i dívky

Společnost Dráčik.cz je síť maloobchodních prodejen vyprofilovala se na největšího prodejce hraček převážně světových výrobců Mattel, Keenway, Chicco, Hasbro či Lego ... V současnosti provozuje až 155 prodejen u nás i na Slovensku, které jsou umístěny v centrech největších měst a ve vybraných nákupních centrech. Nabídku Dráčik cz však najdete i v jeho e-shopu  a přes slevy zabezpečíte svým nejmenším vysněnou hračku za fantastickou cenu. Vybrat si přitom můžete z této bohaté nabídky produktů:

 • Chlapecké, dívčí a dětské doplňky
 • Dopravní prostředky
 • Dřevěné hračky
 • Figurky
 • Hrací sady
 • Hudební nástroje
 • Kreativní hračky
 • Panenky
 • Plyšové hračky
 • Pro nejmenší
 • Stavebnice
 • Puzzle
 • Školní potřeby
 • Z pohádek

2

Dráčik slevové kupóny rozhodne použijte na jedinečnou a bohatou nabídku

Dráčik slevové kupóny rozhodne použijte na jedinečnou a bohatou nabídku zvukových či interaktivních panenek Baby Born, My Sweetie, Chou chou, na disneyovky Barbie, Frozen nebo také Monster High. K nim  pořiďte různorodé příslušenství: vaničky, toalety, kočárky, šatníky, kouzelné komnaty ... A slevy nezmeškejte ani na hrací sady jako je palác My Little Pony nebo větrný mlýn Filly. Pro kluky jsou zde výhodné slevové kódy, zadáním kterých se zlevní sortiment autodráh Drivers Academy, Super Loop, policejní stanice Matchbox i autíček Hot Wheels, RC Dirt Slammer, odpalovače Planes od výrobců Bhurago, Dickie, Spinmaster ... Určitě také neobíďte sortiment Transformerů Max Steel, Change Heroes či Super Hero.

Dráčik - panenka Baby born
3

Radost pro všechny děti

Dětmi oblíbené jsou i Kidizoomy, magické robovíly, zpívající ptáčky, vysílačky x-treme, dřevěné stavebnice, domečky a dráhy od Simba či Dino Ravensburger. Přes výhodné slevy Dráčik svým ratolestem ještě dnes zajistěte i klasické svítící nebo 3D puzzle Mimoň, Empire State building, Dinosaury, Rodiny vlků a společenské hry Dostihy, Twister, Pravěké akvárium, se kterými do her s radostí zapojí i vás, dospělých. Dráčik cz, to jsou také skvělé akce na plyšové hračky různých velikostí a provedení: dinosaurů, medvídků, Hello Kitty... A co tak slevy na lego? Nesmrtelné, milované a ve stále zajímavějších setech, se kterými si vaše děti procvičí jemnou motoriku? Najdete zde Lego Duplo koňské stáje, Lego Technic a City pro chlapce, Chima Mrazivé ostny, Žeravé čepele, jezdecké Speed ​​Champions, pro dívky Lego Friends, Disney Princess ... Dráčik  je jednoznačně synonymem nautíchajúcej zábavy, rozmanitých her a nekončící dětské radosti !

Dráčik - lego Avengers
4

Dráčik Black Friday

Slevy
Doprava zdarma
Black friday

Internetový obchod nabízí výhodné akce i během Black Friday. Mega Černý Pátek slevy a výprodeje tehdy atakují ty nejvyšší hranice, proto tuto akci rozhodně nezmeškejte. Vánoční dárky pro nejmenší vás vůbec nemusí stát hotový majlant, stačí jen vědět, kdy nakupovat.

5

Hodnocení Dráčik

4.7

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x