Giga lékárna slevové kupóny

3 ověřené slevové kódy a kupóny Giga lékárna - Červenec 2024

__photo
sleva
Sleva
Giga lékárna

Slevy na léky a doplňky stravy na Gigalekarna.cz

V eshopu gigalekarna.cz najdete slevy na vybrané léky, vitamíny, doplňky stravy a léčiva v akci.

Více o slevě
akce
Výprodej
Giga lékárna

Výprodej na léky a doplňky stravy na Gigalekarna.cz

V eshopu gigalekarna.cz nyní probíha výprodej a nájdete zde slevy na vybrané léky, léčiva, vitamíny, a doplňky stravy.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Giga lékárna

Doprava zdarma na nákup na Gigalekarna.cz

Při objednávce nad 1 200 Kč na gigalekarna.cz je doprava zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Giga lékárna eshop
1

Indikace

Internetová lékáren Giga lékarna přináší široký sortiment opravdu jen ověřených léčiv a potravinových doplňků, kosmetiky či zdravotnických pomůcek za skvělé ceny. Výhodou je, že při nákupu nemusíte vystrčit paty z domu. Pomocí online platby vám vše potřebné doručí až ke vašim dveřím. Pro výhodnější nákup nezapomínejte také na skvělé slevy. Giga lékatna má v talonu například i skvělý slevový kupón, díky kterému něco i ušetříte. Pro větší přehlednost a pohodlnější nákup je e-shop rozdělen do následujících kategorií:

  • Indikace
  • Léčivá
  • Doplňky stravy
  • Homeopatie
  • Kosmetika a drogerie
  • Veterina
  • Zdravmat

Škrábe vás v krku, máte oslabený imunitní systém nebo vás trápí žaludeční potíže? V kategorii s názvem Indikace najdete lék na všechn vaše starosti. Nacházejí se zde podkategorie jako Dutina ústní, Dýchaní a respirační systém, Imunitní systém, Metabolizmus, Močové cesty a ledviny, Nervový systém a psychika, Pohlavní orgány a sexuální zdraví, Pohybový aparát, Smyslové orgány, Srdce, cévy a krev, Těhotenství a péče o dítě, Trávicí soustava nebo také Závislosti. Najdete zde zkrátka vše rychle, jednoduše a v neposlední řadě i levně. Samozřejmě, nezapomínejte na různé akční nabídky a zajímavá je také sekce Výprodej.

2

Léčivá

Co jsou vlastně léčiva? Odpověď je jednoduchá. Jde o přípravky s léčebný nebe preventivního vlastnostmi, po kterých saháme právě v případě onemocnění. Léčiva jsou v e-shopu rozděleny do následujících kategorií, díky kterým najdete přesně to, co hledáte. Najdete zde například podkategorie Dýchací systém, Kardiovaskulární systém, Kožní systém, Nervový systém, Pohybový systém, Smyslové orgány, Trávicí systém a metabolismus, Urogenitální systém, Výživa, vitamíny a minerály.

Giga lékárna - Hylak forte
Giga lékárna - bylinný čaj
3

Doplňky stravy a homeopatie

Hledáte potraviny, které se od těch běžných odlišují vysokým obsahem vitamínů, minerálů nebo jiných látek s výživovým nebo fyziologickým účinkem? Jsou vyrobeny za účelem doplnění běžné stravy a mají příznivý vliv na zdravotní stav každého z nás. Neváhejte a vyzkoušejte čaje, vitamíny a minerály, superpotraviny, bylinné extrakty, enzymy, ale své místo tady má i dětská výživa, bezlepková dieta a ostatní potraviny a pochutiny. Velmi oblíbená je nepochybně i sekce s názvem Homeopatie. Jak správně tušíte, najdete zde monokomponentní homeopatika, polykomponentní homeopatika nebe také příslušenství pro homeopatii.

4

Kosmetika a drogerie

Slevy
Doprava zdarma

V této kategorii najdete potřeby pro maminky, mýdla a přípravky do koupele, opalovací přostředky, péče o ústní dutinu, péče o pleť, péče o ruce a nechty, dekoratívní kosmetika, vlasová kosmetika, vše pro holení a depilace a své místo zde má i ekodrogerie, aromaterapie, intimní hygina a ještě mnohem více. V Giga lékáren  najdete známé značky jako Avéne, Philips, Bioderma, Boiron, Eucerin, La Roche-Posay, Sunar, Vichy, Walmark ... Pro výhodnější nákup sledujte i sekce s názvem Výprodej a uvidíte, že ušetříte ještě více. Gigalékarna cz myslí i na zvířata. Najdete zde přípravky pro psy, kočky, koně, hlodavci, ptáky a ještě mnohem více.

5

Hodnocení Giga lékárna

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 11 zákazníků
11 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 6x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 5x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x