Daka slevové kupóny

6 ověřených slevových kódů a kupónů Daka - Srpen 2022

__photo
-25%
Sleva
Daka

Slevy až - 25% na nábytek do předsíně na Daka.cz

V eshopu Daka.cz najdete slevy až do - 25% na vybraný nábytek do předsíně v akci.

Více o slevě
-25%
Sleva
Daka

Sleva až - 25% na dětský nábytek na Daka.cz

V eshopu Daka.cz najdete slevy až do - 25% na vybraný dětský nábytek v akci.

Více o slevě
-20%
Sleva
Daka

Sleva až - 20% na obývací pokoj na Daka.cz

V eshopu Daka.cz najdete slevy až do - 20% na vybraný obývací pokoj v akci.

Více o slevě
-20%
Výprodej
Daka

Výprodej až - 20% sleva na nábytek do pracovny na Daka.cz

V eshopu Daka.cz najdete výprodej a slevy až do - 20% na vybrané nábytek do pracovny v akci.

Více o slevě
-20%
Výprodej
Daka

Výprodej až - 20% sleva na ložnice na Daka.cz

V eshopu Daka.cz najdete výprodej a slevy až do - 20% na vybrané ložnice v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Daka

Doprava zdarma pro nákup nad 25 000 Kč na Daka.cz

V eshopu Daka.cz máte dopravu zdarma již při nákupu nad 25 000 Kč.

Více o slevě


Daka.cz eshop
1

Daka.cz - moderní nábytek

Internetový obchod Daka.cz nabízí svým zákazníkům moderní nábytek pro dětské pokoje, obývací pokoje, ložnice, pracovny, předsíně, jídelny či sektorový nábytek. Při zařizování nového bydlení vás určitě potěší možnost nakupovat stylové kousky nábytku za výhodné ceny. Využijte proto příležitost, která se vám v e-shopu Daka.cz nabízí a udělejte výhodný nákup. Využijte slevy na nábytek, vyberte si ze široké nabídky a nakupte postele, skříně, komody, stoly, židle, sedací soupravy a další množství zboží. Celá nabídka internetového obchodu je rozdělena do následujících kategorií, z nichž si můžete vybírat:

  • dětské pokoje
  • obývací pokoje
  • ložnice
  • pracovny
  • předsíně
  • jídelny

2

Nábytek do dětského i obývacího pokoje

Využijte slevy na Daka a za skvělé ceny nakupte nábytek do dětského pokoje, kde na vás v nabídce čekají dětské postele, patrové postele, postýlky, přebalovací pulty, úložné prostory jako skříně, komody, regály, police, poličky, dětské závěsné skříňky, dětské noční stolky, TV stolky do dětského pokoje, psací stoly a dětské židle, celé sestavy nábytku do dětských pokojů i sektorový nábytek. Zařiďte svým dětem pěkný a útulný dětský pokoj, ve které se budou cítit dobře. Obývací pokoj je místo, kde se většinou schází celá rodina a tráví spolu čas. Chcete-li, aby váš obývací pokoj byl opravdu příjemným střediskem vašeho domu či bytu, vyberte si z nabídky nábytku, kterým ji můžete zařídit. V nabídce najdete rozkládací sedací soupravy, rohové sedací soupravy, pohovky, sedací vaky, křesla, taburety, televizní stolky, konferenční stolky, televizní panely, knihovny, komody, regály, police, vitríny, obývací stěny, skříně či obývací sestavy.

Daka - dětský pokojíček
3

Vyberte si i pěkný nábytek do ložnice či pracovny

Uplatněte si slevové kupóny Daka a získejte výhodně nábytek do ložnice, kde si můžete v nabídce vybrat pohodlné postele, matrace, rošty, úložné prostory jako prádelníky, skříně, skříňky, komody, noční stolky, toaletní stolky či zrcadla. Pokud se ve vaší kanceláři či pracovně necítíte komfortně, může být problém v jejím vybavení. Dopřejte si moderní a praktický nábytek určený do pracovny jako jsou například psací a rohové stoly, úložné prostory jako komody, skříně, regály, police, sektorový nábytek nebo celé sestavy nábytku do kanceláře či pracovny. Stačí si jen vybrat.

Daka - obývací pokoj
4

Nábytek do předsíně a jídelny

Doprava zdarma

Pokud si uplatníte slevové kódy, můžete za velmi dobré ceny získat jak nábytek do předsíně, tak i předsíňové stěny a skříně, botníky, věšáky, sektorový předsíňový nábytek, nábytkové sestavy do předsíně a zrcadla. Oživte novým nábytkem i svou jídelnu a vyberte si z nabídky jídelního nábytku, kde na vás čekají jídelní stoly, rozkládací stoly, kovové nebo dřevěné jídelní židle, jídelní lavice, rohové lavice, barové židle, taburety, skříně, regály, police, vitríny a komody do jídelny. Vyberte si ze široké nabídky, kterou vám Daka.cz přináší. Využijte slevy na nábytek a nakupte kvalitní, moderní a praktický nábytek za jedinečné ceny. Ať už zařizujete nové bydlení, nebo jen chcete změnit zevnějšek svého starého domu či bytu, určitě si budete umět vybrat. Nenechte si ujít příležitost a udělejte výhodný nákup.

5

Hodnocení Daka

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x