Daka slevové kupóny a kódy

6 ověřených slevových kódů a kupónů Daka - Červen 2024

__photo
Sleva
Sleva
Daka

Sleva na obývací pokoj na Daka.cz

V eshopu Daka.cz najdete slevy na vybraný obývací pokoj v akci.

Více o slevě
Sleva
Sleva
Daka

Slevy na nábytek do předsíně na Daka.cz

V eshopu Daka.cz najdete slevy na vybraný nábytek do předsíně v akci.

Více o slevě
Sleva
Sleva
Daka

Sleva na dětský nábytek na Daka.cz

V eshopu Daka.cz najdete slevy na vybraný dětský nábytek v akci.

Více o slevě
Akce
Výprodej
Daka

Výprodej na ložnice na Daka.cz

V eshopu Daka.cz najdete výprodej a slevy na vybrané ložnice v akci.

Více o slevě
Akce
Výprodej
Daka

Výprodej na nábytek do pracovny na Daka.cz

V eshopu Daka.cz najdete výprodej a slevy na vybrané nábytek do pracovny v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Daka

Doprava zdarma na nákup na Daka.cz

V eshopu Daka.cz získáte při nákupu nad 25 000 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Daka.cz eshop
1

Moderní nábytek na dosah ruky

Internetový obchod Daka nabízí svým zákazníkům moderní nábytek pro dětské pokoje, obývací pokoje, ložnice, pracovny, předsíně, jídelny či sektorový nábytek. Při zařizování nového bydlení vás určitě potěší možnost nakupovat stylové kousky nábytku za výhodné ceny. Využijte proto příležitost, která se vám e-shop nabízí a udělejte výhodný nákup. Využijte slevy na nábytek, vyberte si ze široké nabídky a nakupte postele, skříně, komody, stoly, židle, sedací soupravy a další množství zboží. Celá nabídka internetového obchodu je rozdělena do následujících kategorií, z nichž si můžete vybírat:

  • dětské pokoje
  • obývací pokoje
  • ložnice
  • pracovny
  • předsíně
  • jídelny

2

Nábytek do dětského i obývacího pokoje

Využijte aktuální slevy a za skvělé ceny nakupte nábytek do dětského pokoje, kde na vás v nabídce čekají dětské postele, patrové postele, postýlky, přebalovací pulty, úložné prostory jako skříně, komody, regály, police, poličky, dětské závěsné skříňky, dětské noční stolky, TV stolky do dětského pokoje, psací stoly a dětské židle, celé sestavy nábytku do dětských pokojů i sektorový nábytek. Zařiďte svým dětem pěkný a útulný dětský pokoj, ve které se budou cítit dobře. Obývací pokoj je místo, kde se většinou schází celá rodina a tráví spolu čas. Chcete-li, aby váš obývací pokoj byl opravdu příjemným střediskem vašeho domu či bytu, vyberte si z nabídky nábytku, kterým ji můžete zařídit. V nabídce najdete rozkládací sedací soupravy, rohové sedací soupravy, pohovky, sedací vaky, křesla, taburety, televizní stolky, konferenční stolky, televizní panely, knihovny, komody, regály, police, vitríny, obývací stěny, skříně či obývací sestavy.

Daka - dětský pokojíček
3

Vyberte si i pěkný nábytek do ložnice či pracovny

Využijte Daka slevový kód a získejte výhodně nábytek do ložnice, kde si můžete v nabídce vybrat pohodlné postele, matrace, rošty, úložné prostory jako prádelníky, skříně, skříňky, komody, noční stolky, toaletní stolky či zrcadla. Pokud se ve vaší kanceláři či pracovně necítíte komfortně, může být problém v jejím vybavení. Dopřejte si moderní a praktický nábytek určený do pracovny jako jsou například psací a rohové stoly, úložné prostory jako komody, skříně, regály, police, sektorový nábytek nebo celé sestavy nábytku do kanceláře či pracovny. Stačí si jen vybrat.

Daka - obývací pokoj
4

Nezmeškejte Daka Black Friday

Doprava zdarma

Pokud využijete Daka slevové kupóny, můžete za velmi dobré ceny získat jak nábytek do předsíně, tak i předsíňové stěny a skříně, botníky, věšáky, sektorový předsíňový nábytek, nábytkové sestavy do předsíně a zrcadla. Oživte novým nábytkem i svou jídelnu a vyberte si z nabídky jídelního nábytku, kde na vás čekají jídelní stoly, rozkládací stoly, kovové nebo dřevěné jídelní židle, jídelní lavice, rohové lavice, barové židle, taburety, skříně, regály, police, vitríny a komody do jídelny. A pokud jste lovci pořádných slev, nenechte si ujít akci Black Friday, kdy e-shop sráží ceny u vybraného zboží na naprosté minimum. Vyberte si ze široké nabídky, kterou vám tento e-shop přináší. Využijte slevy na nábytek a nakupte kvalitní, moderní a praktický nábytek za jedinečné ceny. Ať už zařizujete nové bydlení, nebo jen chcete změnit zevnějšek svého starého domu či bytu, určitě si budete umět vybrat. Nenechte si ujít příležitost a udělejte výhodný nákup.

5

Hodnocení Daka

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x