Frutiko slevové kódy a slevy

1 ověřený slevový kupón Frutiko - Duben 2024

__photo
Sleva
Sleva
Frutiko

Sleva na ovocné a dortové kytice pro držitele karet na Frutiko.cz

V eshopu Frutiko získáte slevu na ovocné a dortové kytice pokud jste držitelem karet ISIC, ITIC, IYTC, Alive. Slevu pro držitele karet Sphere Card.

Více o slevě


Frutiko.cz eshop
1

Frutiko.cz - nabídka originálních dárků

V eshopu Frutiko.cz najdete bohatou nabídku originálních dárků jako jsou ovocné kytice, čokoládové kytice, ovocné bonboniéry, dortové kytice či chutné koláčky. Chcete-li svým blízkým udělat radost neobyčejným dárkem, ve tomto eshopu určitě najdete přesně to, co hledáte. Překvapte své oslavence chutnými kyticemi, které potěší nejen oči, ale především jejich chuťové buňky. Využijte slevy na ovocné kytice a nakupte výhodně skvělé kytice, které jsou vyráběny výhradně z čerstvých kousků ovoce a zdobené jsou kvalitní čokoládou. Takový krásný, netradiční a zejména chutný dárek určitě každý ocení. Darujte ho tedy k narozeninám, jmeninám, na svatbu nebo na Valentýna a udělejte radost svým nejbližším. Celá nabídka eshopu je rozdělena do následujících kategorií:

 

  • ovocné kytice
  • čokoládové kytice
  • ovocné bonboniéry
  • dortové kytice
  • cupcakes

2

Vyberte si ovocné kytice nebo čokoládové kytice

Ovocné kytice jsou možná zatím netradičním dárkem, ale o to větší radost udělají, jestli je už podaří muži, ženě, dětem, mámě nebo tátovi. Vybrat si můžete z množství neuvěřitelných a krásné naaranžovaných ovocných kombinací, které i skvěle chutnají jako například ovocná bomba, zahradní slavnost, šťavnatá květinka či velmi oblíbená jahodová kytice. Využijte Frutiko slevy a získejte levně i čokoládové kytice kde najdete kytice jako svatební kytice, sladké překvapení, čokoládový dezert, vánoční hvězda a mnohé další. Všechny čokoládové kytice jsou vyrobeny ze skvělé kombinace ovoce, které je obaleno v kvalitní tmavé nebo bílé belgické čokoládě. Nechte omámit chuťové buňky obdarovaného jedinečným spojením ovocné chuti s chutí čokolády. Vybrat si můžete kytice na různé příležitosti jako jsou narozeniny či svátek, výročí, svatba, velikonoční svátky, Vánoce, Valentýn, ale jistě jimi potěšíte i na různých letních a zahradních oslavách a dalších slavnostních příležitostech. Sleva Frutiko jistě potěší každého.

Frutiko.cz eshop - ovocní kytice
3

Nakupte výhodně i ovocné bonboniéry či dortové kytice

Pokud si uplatníte Frutiko slevové kupóny, můžete za výhodné ceny nakoupit i chutné ovocné bonboniéry, kde na vás čekají jahody v čokoládě, jablka v čokoládě, banánové růže v čokoládě, ovocné srdce, fotbalové jahody nebo potěšte své hosty na svatbě vkusnou a originální ovocno- čokoládovou svatební výslužkou. Nejen kytice z ovoce, ale i ovocné bonboniéry jistě udělají radost každému obdarovanému díky skvělé kombinaci ovoce a čokolády. Pokud víte, že vaši oslavenci oblibě sladkosti, pak jsou pro ně jako stvořené dortové kytice, které jsou vyrobeny z chutných a rukodělných muffinů, namočených v kvalitní belgické čokoládě a zdobené fondánem, oříšky či čokoládou. Žádný milovník sladkých pamlsků určitě nepohrdne dortové kyticí, kde v nabídce najdete barevnou dort, dětskou dort, svatební dort, dort k výročí, narozeninový dort, dort pro štěstí či vánoční dort.

Frutiko.cz eshop - ruzne dobrutky
4

Frutiko sleva na cupcakes a mnohem víc

Slevový kód
Slevy

Uplatněte Frutiko slevový kód a získejte výhodně cupcakes nebo muffiny, kde si můžete v nabídce vybrat zamilované muffiny, narozeninové muffiny, vánoční muffiny, koláčky s růžemi a mnohé další. Chutným muffiny a koláčky, které jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin a jsou zdobeny fondánem či ovocným krémem určitě odolá jen málokdo. Využijte i akce Frutiko Black Friday a nakupte chutné a originální dárky za skvělé ceny.

5

Hodnocení Frutiko.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x