travel.cz slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón travel.cz - Červenec 2024

__photo
slevy
Sleva
travel.cz

Akce na Last Minute zájezdy na travel.cz

Akce na Last Minute dovolené na travel.cz

Více o slevě


Travel.cz zájezdy
1

Travel.cz - dokonalá dovolená za nejlepší cenu

Travel.cz je agentura s tisíci spokojených klientů, zkušenostmi a bohatou tradicí, která nabízí exotické, poznávací, lyžařské i wellness zájezdy do všech oblíbených letních či zimních destinací. Na stránkách www.travel.cz najdete vše, co potřebujete pro svou dokonalou dovolenou a ještě daleko více. Nejnižší cenu, nejvyšší profesionalitu služeb, bohatou nabídku! Na jednom místě totiž Travel.cz nabízí přes 200 000 zájezdů všech předních českých a německých cestovních kanceláří, které jsou pro vás nyní přes slevy na pobyty cenově takové dostupné, jako nikdy předtím. Využijte proto nabízené slevové kupóny ještě dnes, použijte slevové kódy a vyberte si to nejdokonalejší místo svého oddychu z těchto kategorií:

  • Dovolená u moře
  • Exotika
  • Lyžování
  • Eurovíkendy
  • Za poznáním
  • Last minute

2

Milujete moře? Písčité pláže, palmy, horké slunce?

A samozřejmě nepromeškejte ani slevy na ubytování, to nejlepší z nejlepších, na Travel.cz si vybíráte ze 150 000 hotelů z celého světa za bezkonkurenční ceny! Milujete moře? Písčité pláže, palmy, horké slunce? Máte oblíbenou destinaci v Chorvatsku, Egyptě či Turecku? Například Dubrovník, Makarskou riviéru, Hurghadu nebo Antalyi? Nebo byste raději okusili exotiku Tuniska, originálnost Maroka, jedinečnost ostrovního Kypru na Kyrenii v Acapulco Resort? Nabídku TRAVEL.CZ využijte okamžitě a nezapomeňte na slevové kupóny, se kterými si pobyty pořídíte za ty nejlepší ceny. Exotiku si spojujeme se zeměmi jako je Mauricius, Maledivy, Thajsko..., nebo co takhle pětihvězdičkový vilový resort v tradičním arabském stylu ve Spojených arabských emirátech, od kterého máte Dubaj vzdálenu jen 90 kilometrů?! Celoroční sluneční pohodu okuste v letovisku Kapverdy, pláže, hory a safari si vychutnejte v Keni, pravou karibskou legendu zažijte na Kubě. S probíhajícími slevami k vám tyto destinace nikdy nebyly blíže.

Travel.cz zájezdy do Paříže
3

S Travel.cz bude vaše dovolená stát za to!

Nebo možná dáváte přednost poznávacím zájezdům? Láká vás Koloseum v Římě, tajemství Paříže a Versailles, Mrtvé moře a památky Izraele, dobrodružství Aljašky či historická Čína? Prohlédněte si bohatou nabídku Travel.cz, použijte slevové kódy a vyberte si letecký nebo autobusový zájezd, hotel či penzion, plnou penzi a snídaňové menu. Nebo extra výhodný last minute do Tuniska a na Kubu! A co takhle slevy na lyžařské zájezdy do všech nejvýznamnějších evropských středisek? Rakouských Alp, Italských Dolomit, Savojska ve Francii, Krkonoš v Čechách nebo krásných Tater? Skvělou relaxační dovolenou si užijete v nejoblíbenějších lázeňských resortech: v Mariánských Lázních, na Liptově, Balatonu... A víkend vyplníte jedinečným pobytem v Benátkách, Istanbulu, Barceloně či v Madridu.

Travel.cz zájezdy - zájezdy na exotický ostrov
4

Slevy, které Travel nabízí

S Travel.cz, pro kterého je absolutní spokojenost zákazníka tím nejdůležitějším, se meze vaší cestovatelské fantazii a touze srdce nekladou!

Slevový kód
Slevy
5

Hodnocení Travel.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x