SONY slevové kupóny a slevy

1 ověřený slevový kupón SONY - Červenec 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
SONY

Doprava zdarma při nákupu nad 1360 Kč

V online obchode společnosti SONY získáte při nákupu nad 1360 Kč dopravu zdarma.

Více o slevě


Sony.cz eshop
1

Sony.cz - elektronika pro jedinečné zážitky

Sony - to je skutečný průkopník ve výrobě audio, video a TV techniky pro běžné i náročné uživatele. Vášeň pro technologie a neustálé hledání inovací ho dennodenně žene dopředu, aby mohl zákazníkům svou elektronikou poskytnout převratnou a vzrušující zábavu! Posláním společnosti je inspirovat a podněcovat zvědavost, proto využijte slevový kupón Sony a objevte sílu a výjimečnost jeho nejnovějších produktů, dokonce i vítězného s evropským oceněním EISA. Vyberte si to pravé pro vás ze široké nabídky jednotlivých kategorií:

  • Elektronika
  • PlayStation
  • Zábava
  • Podpora

2

Sony.cz - vítejte v budoucnosti televizorů

Se Sony.cz vítejte v budoucnosti televizorů s rozlišením 4K Ultra HD značky BRAVIA. Nabízejí vylepšený obraz a design a přinášejí revoluční zážitky. Za akce Sony na televizory si dopřejete luxus sledování na nejtenčích televizorech s platformou Android TV, absolutní dokonalost obrazu sladěnou s bohatým, plným zvukem, prostě výjimečný zážitek, kde jeden čip 4K změní všechno a zajistí větší čistotu, lepší barvy a kontrast. Nepromeškejte také slevové kódy Sony při nákupu fotoaparátů, které vám poskytnou nevídanou sílu obrazu, a mobilních zařízení, jako jsou inteligentní smartphony či tablety Xperia. Pořiďte si videokamery, se kterými zaznamenáte důležité rodinné okamžiky nebo modely určené pro seriózní filmaře na cestách. Slevy na videokamery vám nyní umožňují nakoupit špičkové produkty Handycam či Action cam, se kterými si dokonale uschováte své vzpomínky, opravdu za nejlepší ceny.

Sony.cz eshop - televize Bravia
3

Neopakovatelná zábava se Sony.cz

Sony obchod je dokonalé centrum zábavy, které rozhodně začíná systémem PlayStation. Ať už milujete hry, filmy HD, hudbu nebo televizi, konzole PlayStation nabízejí skvělé zážitky pro každého. PlayStation 4, to je nejlepší místo na zábavu, nepřekonatelný obsah, strhující a exkluzivní hra. I proto si společnost Sony vysloužila titul nejlepší konzole na světě. Nebo se pobavte s přenosným systémem PS Vita, dosud nejlehčím herním systémem, který si určitě zamilují i ​​ti nejmenší. A rozšiřte si svůj archiv o nové hry Knack či Driveclub s extra výkonnou grafikou. Bavte se kdekoliv s PlayStation Store a PlayStation Music! Se službami Spotify Free a Premium máte novou možnost vyzkoušet si například streamování skladeb a alb. A pokud využijete aktuální slevy na Sony.cz, zajistíte si tyto jedinečné produkty za momentálně nejlepší ceny.

Sony.cz eshop - fotoaparát
4

Sony Black Friday

V případě, že dáváte přednost četbě, potěší sleva Sony na čtečky E-knih. Vše, co obchod Sony nabízí, probudí vaše emoce okamžitě a na dlouhou dobu.

Slevový kód
Exkluzivní kódy
Slevy
Doprava zdarma
5

Hodnocení Sony.cz

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x