Novesta slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Novesta - Květen 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
Novesta

Doprava zdarma pro nákup na Novesta.cz

V eshopu Novesta.cz získáte pro nákup nad 3 000 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Novesta.cz eshop - lodičky
1

Novesta - boty pro každého

Pod značkami CICCONE a Novesta najdete v internetovém obchodě velmi kvalitní boty pro dámy, pány i děti. Při koupi bot si můžete uplatit Novesta slevové kupóny nebo slevové kódy. Dámy si mohou vybrat v kategorii sandály, tenisky, polobotky, sportovní obuv a gumáky, pro děti a pány nabízí Novesta rozsáhlý sortiment tenisek a holínek. 

2

Velká barevná škála produktů

Ať už budete vybírat například gumáky pro dívku nebo chlapce, nemusíte mít obavy. Právě gumáky jsou zastoupeny v krásných svěžích a živých barvách, aby si uměli všechny děti najít přesně tu barvu, kterou nejvíce v oblibě. Všechny produkty naleznete ve velké barevné škále, takže k Vašemu oblečení si určitě najdete tu správnou barvu pro dokonalý vzhled. Nezapomeňte využít zajímavý Novesta slevový kód nebo slevový kupón,  který si můžete uplatnit při nakupování na Novesta.cz.

 

Novesta.cz eshop - tenisky
3

Novesta - boty, které vyjadřují osobnost jejich majitele

Při výrobě obuvi používám Novesta materiály, jako jsou přírodní kaučuk, 100% bavlna, len a konopí, aby mohli šít kvalitní, zdravotně nezávadnou a ekologickou obuv. Novesta se inspiruje ze světa kolem nás, materiálů s nimiž pracuje, emocemi, které při tom pociťuje ... a takto dokáže vytvořit něco jedinečné, protože bota je vyjádřením osobnosti jejího majitele. Z každé boty musí sršet módnost a osobnost! Proto pokud chcete mít v šatníku opravdu originální kousky obuvi, z nichž jdou emoce, neváhejte a nakupujte přes e-shop Novesta.cz a využijte Novesta slevy, slevové kódy a slevové kupóny. Výhodou nakupování na Novesta.sk je i to, že si můžete obuv sladit k Vašemu oblečení, protože Novesta má "barevný" sortiment.

Novesta.cz eshop - lodičky
4

Slevy, které Novesta nabízí

Takto budete působit ještě elegantnější a výraznější, pokud budete mít barevně sladěný celý outfit.

Slevový kód
Doprava zdarma
5

Hodnocení Novesta.cz

4.8

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 11 zákazníků
11 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 10x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x