NonRX slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny NonRX - Duben 2024

__photo
Sleva
Sleva
NonRX

Slevy na volně prodejné léky, vitamíny a doplňky stravy na NonRX

V online lékárně Nonrx.cz najdete slevy na vybrané volně prodejné léky, vitamíny a minerály, doplňky stravy a kosmetiku.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
NonRX

Doprava zdarma pro nákup na Nonrx.cz

V online lékárně Nonrx.cz získáte pro nákup nad 2 000 Kč poštovné zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Nonrx.cz eshop
1

Volně prodejné léky nebo doplňky stravy

Pokud potřebujete volně prodejné léky nebo doplňky stravy, pak internetová lékárna Nonrx.cz je pro vás to pravé. Zdraví je to nejvzácnější, co v životě máme, proto využijte jedinečnou šanci koupit si léky za velmi výhodné ceny. Udělejte proto něco pro zdraví, uplatněte si slevové kupóny nebo slevové kódy a využijte lékárna online. Lékárna Nonrx vám nabídne vše, co pro zlepšení svého zdraví potřebujete. Nabídka je pro lepší orientaci rozdělena do následujících kategorií:

 

  • Léky
  • Kosmetika
  • Děti a maminky
  • Kosmetika, hygiena, domácnost
  • Čaje
  • Doplňky stravy                              
  • Zdravotnické prostředky
  • Veterina
  • Zdravotnická technika

2

V Nonrx najdete všechny volně prodejné léky,

V Nonrx najdete všechny volně prodejné léky, které vám uleví při zdravotních problémech jako alergie, bolest, horečka, oční problémy, problémy svalů a kloubů, kašel, potíže se zažívacím ústrojím, léky na uši, krk, nos, žíly, léky na gynekologické problémy, ale také různé záněty a infekce. Najdete zde i antikoncepci či homeopatika. Využijte tedy slevy a ulevte si od svého trápení se zdravím. Internetová lékárna nabízí také široký sortiment kosmetiky různých značek jako A-Derma, Bioderma, Avene, Doliva, Dr.Michaels, FC, Sebamet, Aknelot, Barekol, Dermacol, Dove, Eucerin, Green Line a Vichy. V kategorii pro děti a maminky si můžete vybrat produkty, jako jsou mléčná výživa, nemléčné kaše, dětské příkrmy, dětská kosmetika, ale i dezerty, nápoje a instantní čaje. Využijte slevy a nakupte levně i mýdla, přípravky do koupelny, pomůcky a prostředky pro těhotné, přípravky na zeštíhlení, zpevnění a proti celulitidě, přípravky na holení nebo přípravky pro péči o pleť, vlasy, ruce, nehty či nohy. V nabídce je i široký sortiment čajů jako bílé, zelené, černé, bylinkové, ovocné či speciální rooibos čaje. Pokud si uplatníte naše slevové kódy a slevové kupóny, můžete si vybrat i ze široké nabídky doplňků stravy jako vitamíny, produkty obsahující lecitin či minerály, přípravky pro bezlepkovou dietu, dětskou výživu, sportovní výživu či zdravou výživu. V Norx.cz najdete i zdravotnické pomůcky: krycí, obvazové, fixní, ortopedické, protetické, podpůrné i kompresní, pomůcky při inkontinenci, zdravotnické prostředky pro tělesně postižené, sluchově i zrakově postižené. Najdete zde i zdravotnické prostředky první pomoci.

Nonrx.cz eshop ACC sirup
3

Využijte slevy a výhodně můžete nakoupit i zdravotnickou techniku

Využijte slevy a výhodně můžete nakoupit i zdravotnickou techniku, tlakoměry, teploměry, váhy, ale i prostředky na kardio-vaskulární diagnostiku. Do nabídky internetové lékárny Norx patří i kategorie veterina, kde najdete veterinární léčiva, veterinární potravinové doplňky, ale v nabídce je i veterinární kosmetika, ekoparazitika či prostředky na dezinfekci.

Nonrx.cz eshop obvaz
4

Slevy, které Nonrx nabízí

Nabídka internetové lékárny Norx.cz je opravdu bohatá a široká, stačí si jen uplatnit slevy a za výhodné ceny nakoupí kvalitní léky a další produkty.

Slevy
Doprava zdarma
5

Hodnocení Nonrx.cz

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 9x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x