Namuri slevové kupóny

www.namuri.cz

Luxusní dárkové sady NAMURI jsou na celém světě jedním z nejpopulárnějších dárků při příležitosti narození miminka. Tento produkt v sobě snoubí italskou eleganci, trvalou hodnotu v podobě jedinečného briliantu a upomínkové části ve formě obtiskové hmoty či magnetického fotorámečku. Originální dárkové sady s diamanty NAMURI jsou krásným dárkem i k dalším příležitostem, jakými jsou křtiny, narozeniny, či jmeniny. Skrýt text

Přejít do obchodu

Podobné slevové kódy a kupóny

Egmont.cz Halens Cellbes Mikroshop.cz Petrklíč Stoklasa.cz

O obchodě Namuri

V e-shopu Namuri.cz najdete originální a luxusní dárky pro děti. Chcete-li darovat hodnotný dárek při příležitosti narození děťátka, na Namuri.cz najdete jedinečné luxusní dárkové sady, které obsahují např. nádherný diamant, jakož i upomínkové dárky jako magnetické fotorámečky nebo hmoty na otisky dětských ručiček či nožek. Využijte slevy na luxusní dárky pro děti, nakupte za výhodné ceny a věnujte jejich při příležitosti narození, křtin, narozenin či jmenin. Vyjádřete trvanlivost a vzácnost citů formou trvanlivosti a vzácnosti diamantu, jehož kvalitu a jedinečnost garantuje celosvětově uznávaný způsob hodnocení kritérií váhy, čistoty, barvy a kvality vybroušení. Originální dárkové sety Namuri budou díky své italské eleganci originálním a velmi vkusným dárkem. Nabídka e-shopu je rozdělena následovně:

 

  • dárkové sady
  • první náušničky

 

Luxusní a originální dárkové sady pro děti

Využijte slevy na Namuri a za velmi výhodné ceny nakupte luxusní dárkové sady Namuri, kde je v nabídce dárková sada Hand, dárková sada Angel, dárková sada Heard, dárková sada Boy, dárková sada Teddy, dárková sada Foot a dárková sada Star. Darujte krásné dárkové sady, kde si můžete v nabídce vybrat alternativy jak pro chlapce, tak i pro děvčata. Součástí každé sady je pravý přírodní diamant uložený v přívěsku z tvrzeného zdravotně nezávadného plastu, doživotní záruka na pravost diamantu, hmota na otisk dětské ruce a nohy a stejně i osobní věnování.

 

Věnujte krásné první náušničky pro holčičky


Pokud si uplatníte slevové kupóny Namuri, můžete levně získat i originální první náušničky pro holčičky, kde si můžete vybrat z modelů náušničky kytičky, náušničky srdíčka a náušničky hvězdičky. Originální první náušničky jsou z bílého 14 karátového zlata, do kterého je vsazen pravý přírodní diamant. K náušničkám dostanete i doživotní záruku na pravost diamantu a samozřejmě i certifikát o pravosti diamantu a ryzosti zlata. První náušničky můžete stejně věnovat při příležitosti narození, křtin, narozenin, jmenin či jakýchkoli jiných slavnostních příležitostech. Uplatněte si slevové kódy a nakupte výhodně luxusní dárkové sady nebo první náušničky. Těmito originálními dárky určitě zanecháte hezkou spomínku na vás.

Expirované kupóny

31. 12. 2017

Slevový kód - 500 Kč sleva na nákup luxusních darů pro děti na namuri.cz

Sleva 500 Kč platí pro nákup… Více o slevě

Sleva 500 Kč platí pro nákup na www.namuri.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Platí na celou objednávku. Využijte slevové kupóny na e-shopu namuri a pořiďte sobě a svým dětem nezapomenutelný zážitek na první dětské dotyky a krůčky. Naše dárkové sady obsahují pravý přírodní diamant. NAMURI je oslava života, NAMURI jsou diamanty s puncem lásky. Skrýt text