Profil společnosti

BALÍK PLUS s.r.o., je marketingová agentura s cílem přinést svým klientům v rámci Slovenské a České republiky, Polska, Maďarska a Rumunska efektivní řešení a nové koncepce v oblasti reklamy a marketingu se zaměřením hlavně na oblast kupónového marketingu.


V roce 2012 jsme začali projekt zaměřený na off-line marketingovou komunikaci a prostřednictvím sítě BALÍK PLUS jsme vytvořili jedinečný marketingový nástroj na cílené oslovování on-line nakupujících. Pro naše partnerské internetové obchody jsme v rámci tohoto projektu vytvořili affiliate marketing koncept a umožnili jim poskytnout jejich zákazníkům přidanou hodnotu.


Na základě dlouholetých zkušeností s vytvářením marketingových koncepcí a strategických projektů v oblasti reklamy a marketingu jsme vám schopni garantovat kvalitní služby, ale především přinášet kreativní a efektivní řešení.


__bulb
Naše motto

"Uspět v současném turbulentním a konkurenčním prostředí vyžaduje kreativní přístup a využití všech dostupných a efektivních prodejních kanálů na vytváření nových příležitostí a trhů."