MyShirt slevové kupóny a slevy

1 ověřený slevový kupón MyShirt - Červen 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
MyShirt

Doprava zdarma při nákupu na Myshirt.cz

V eshopu Myshirt.cz získate při nákupu nad 999 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


myshirt - zelene triko a napismi kde se da dat vlastni potisk
1

Potěšte sebe nebo své blízké originálním tričkem

V e-shopu MyShirt najdete trička pro každého. Různé velikosti i barvy a s různými motivy, které si vyberete vy. Přesně tak, eshop nabízí trička už s hotovými motivy, ale design trička si, můžeš i ty vytvořit. Chtěli byste si dát na tričko nějaký vtipný nápis, obrázek, logo nebo nějaký citát? V tomto obchodě všechna vaše přání zrealizují.

2

Trička pro každého

Věnujete se specifické aktivitě, sportu, máte špeicálnu zálibu? Vyjádřete to tričkem. Na tričko si můžete dát jakýkoliv motiv z různých oblastí života. Trička si tu najde každý, jako:

  • Sportovci
  • Lékaři
  • Prarodiče
  • Přátelé
  • Zamilovaní
  • Chalupáři

A jiní. Jednoduše každý, kdo hledá pro sebe něco výjimečného, ​​něco co jiní nemají. Odlište se od ostatních svým tričkem. Rozzařte někomu den a vytvořte mu úsměv, když se podívá na vaše tričko. Nebo někomu můžete takové tričko i darovat. Vyberte si z více než 5000 kusů motivů, z 30 barev a 30 různých materiálů, které jsou vhodné i pro vaši pokožku.

myshirt - zastera s vlastnim jmenem
3

Trička jednoduše a rychle až k vám domů

Tým e-shopu MyShirt je vám k dispozici každý pracovní den. Můžete je kontaktovat telefonicky nebo mailem, jsou vám připraveni zodpovědět na vaše otázky. Expedují velmi promtne, většinou ten samý den, jak zadáte objednávku, takže vaše tričko bude u vás doma co nevidět. Skladem mají vždy stovky triček s různými motivy a vědí vám tyto motivy i upravit podle požadavků. Pokud vám tričko nebude sedět, můžete jej vyměnit do 90 dnů. Co víc třeba? Jen nahlédnout do eshopu a vybrat si to vaše tričko. A když u něj bude pořádná MyShirt sleva, určitě vám to udělá pořádnou radost.

myshirt - ruzove triko s obrazkem
4

Trička s vaším designem ve slevě

Slevy
Doprava zdarma

Využijte MyShirt slevové kupóny a tričko s vaším motivem může být vaše a ještě za výhodnější cenu. Sledujte také výprodeje a další akce, které průběžně eshop zveřejňuje a nakoupit můžete ještě levněji. Určitě byste neměli zmeškat pravidelný MyShirt Black Friday, při kterém skvělá trička ulovíte za bezkonkurenční ceny. Nahlédněte do e-shopu a vyberte si své tričko, které vás vystihuje nebo potěšte své blízké originálním dárkem.

5

Hodnocení MyShirt.cz

4.3

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x