Concept slevové kupóny a outlet

2 ověřené slevové kódy a kupóny Concept - Březen 2023

__photo
-100Kč
Sleva
Concept

Sleva - 100 Kč na první online nákup na My-concept.cz

Zaregistrujte se k odběru Newslettru v eshopu My-concept.cz a získáte od nich 100 Kč slevu na první online nákup. Na váš zaregistrován e-mail vám Concept pošle slevový kód na první online nákup.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Concept

Doprava zdarma na nákup na My-concept.cz

V eshopu My-concept.cz získáte při nákupu nad 500 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


concept_cisticka vzduchu
1

Chytré domácí spotřebiče

Concept je tvůrcem chytrých domácích elektrických pomocníků, přinášejících originální řešení díky promyšlené, nápadité funkčnosti a modernímu, stylovému a do detailů propracovanému designu. Elektrospotřebiče od značky Concept jsou na trhu již více než 20 let, která působí již téměř v celé Evropě. Produkty jsou kvalitní, moderní a splňují ty nejobtížnější parametry, které od nich vyžadujete. Nezapomeňte při koupi nových elektrospotřebičů využít i Concept slevové kupóny, a nakupujte výhodně nové chladničky, pračky, čističky vzduchu, vysavače či kuchyňské roboty. Za málo peněz nakoupíte i přes outlet Concept, kdy jsou ceny spotřebičů téměr na minumu.

2

Bohatá nabídka elektrospotřebičů

Internetový obchod my-concept.cz má své portfolio rozděleno do několika základních kategorií, kde po rozkliknutí máte na výběr hned z několika menších podkategorií, aby Vám usnadnily hledání. Elektrospotřebiče dělí na:

  • malé spotřebiče,
  • vestavné spotřebiče,
  • volně stojící spotřebiče,
  • produktové řady,
  • designové linie,
  • elektrokoloběžky.

Eshop přináší chytře vymyšlené domácí pomocníky pro každodenní život, kteří vynikají stylovým designem a originální funkčností.  Velký důraz kladou nejen na kvalitu a spolehlivost, ale i na zdánlivé maličkosti, které produkty odlišují od ostatních a významně vylepšují jejich užitnou hodnotu. Tato chytrá řešení mají společný cíl — nabídnout vám lepší a pohodlnější život, ve kterém vám zbyde více času pro rodinu a jiné důležité věci.

Robotické vysavače jsou vybaveny UVC sterilizační LED technologií, která dosahuje až 3x delší životnosti oproti běžně používaným výbojkám. Ultrafialové záření typu C narušuje DNA bakterií, virů, plísní a další mikrobů bez chemických prostředků. UVC světlo zaručí zdravější a čistší domácnost.

Dveře lednice jsou chytře konstruovány tak, aby nezasahovaly do prostoru. K vysunutí vnitřních zásuvek postačí jejich otevření do pravého úhlu, takže lednici můžete zasadit do kuchyňské linky nebo ji postavit blízko zdi. Díky skleněnému povrchu lednice můžete pomocí stíratelné fixy psát vzkazy na celou čelní plochu. Napište si nákupní seznam nebo jednoduše zabavte děti v kuchyni.

V sekci Concept sleva Vám e-shop nabízí výprodej elektrospotřebičů, které se Vám lze podaří nakoupit za výhodné ceny.

concept_pracka se susickou
3

Značkový robotický vysavač

Výhodou nákupu robotického vysavače přes tenhle eshop je, že Vám jej přijdou domů sestavit, nainstalovat a spárovat s mobilní aplikací. Technik Vám poradí, jak obsluhovat vysavač a doporučí vhodné přípravky na čištění. Seznámí vás se základní údržbou, aby vám vysavač dlouho a dobře sloužil.

concept_roboticky vysavac
4

Concept Black Friday

Doprava zdarma
Výpredaje
Zľavy
Black friday

Využijte nejvyšší slevy roku během období Black Friday Concept a nakupujte elektrospotřebiče výhodněji. A během celého roku využijte pro výhodnější nákup Concept slevový kód, ať nakupujete levněji.

5

Hodnocení Concept

4.7

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 1 zákazníků
1 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 1x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x