Luxor slevové kupóny

4 ověřené slevové kódy a kupóny Luxor - Červenec 2024

__photo
sleva
Sleva
Luxor

Slevy na filmy a hudbu na Luxor.cz

V online knihkupectví Luxor.cz najdete akční slevy na vybrané filmy a hudbu.

Více o slevě
Sleva
Sleva
Luxor

Sleva na knihy a merche na Luxor.cz

V online knihkupectví Luxor najdete slevy a akce na vybrané knihy a merche.

Více o slevě
sleva
Sleva
Luxor

Slevy na bestsellery týdne na Luxor.cz

V online knihkupectví Luxor.cz najdete akční slevy na vybrané bestsellery týdne.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Luxor

Doprava zdarma na nákup na Luxor.cz

V online knihkupectví Luxor.cz získáte pro nákup nad 999 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Luxor.cz eshop
1

Luxor.cz - největší výběr knih v ČR

Luxor (Neoluxor) vznikl v roce 2001 a v současnosti provozuje až 29 prodejen po celé České republice. Na českém trhu je knihkupectvím s největší nabídkou knižních titulů a jeho prodejna Palác knih v Praze dokonce největším knihkupectvím ve střední Evropě! Svůj úspěch kromě bohatého sortimentu zakládá na rychlém dodání a nízkých cenách poštovného, ​​ale také na spojení vůně knih a kávy, které se přetavilo do zřízení kavárniček Café Luxor. Luxor samozřejmě funguje i jako e-shop na Luxor.cz, kde najdete bestsellery, akční nabídku, limitované edice, připravované tituly, široký výběr z různých žánrů z oblasti beletrie, dětskou i naučnou literaturu. Cokoliv z portfolia Luxor.cz si navíc nyní můžete přes slevy na knihy pořídit za nejlepší ceny. Svou nabídku dělí do těchto kategorií:

 • Antistres omalovánky
 • Beletrie
 • Citáty, humor
 • Detektivky
 • Dětské
 • Duchovní rozvoj
 • Jazyky
 • Komiksy
 • Kuchařky
 • Literatura česká, světová
 • Mapy, průvodci
 • Odborné knihy, Populární naučné
 • Romány, povídky
 • Sci-fi, fantasy
 • Učebnice
 • Umění

2

Internetového knihkupectví vám umožní výhodně si pořídit aktuální bestsellery

Slevy do internetového knihkupectví vám umožní výhodně si pořídit aktuální bestsellery: Dívka ve vlaku od Paula Hawkinse, Nesbova Syna, Filmové příběhy Zdenka Svěráka, Karolínu-domácí kuchařku. Také nové knižní tituly, o kterých se již píše a které prostě musíte mít! Za slevy na knižní novinky budou knižní hity Pamatuji si vás všechny od královny islandské krimi Yrsi Sigurdardóttirová, Krajinou mrtvých mužů od Roberta Ryana zda Peterssonovej Řez vaše za bezkonkurenční ceny! Pokud dáváte přednost právě krimi, určitě použijte slevový kupón na nákup knihy Kruhu od Bernarda Miniera, Valgreenova Chlapce ve stínu, Legercrantzovy Dívky v pavoučí síti, Keplerova Stalkera, Písečné muže. Pro milovníky romantiky si Neoluxor.cz připravil slevové kódy na Prvorozeného od Filipa Alexandersona, Abottovej nezvěstné, Moranova Královnu rebelku. 

Luxor.cz eshop - kniha Až léto skončí
3

Odpočívejte a relaxujte s knihami od Luxor.cz

Luxor.cz, to je i bohatá nabídka fantasy: najdete zde Weirova Marťana, Glukhovskeho Budoucnost, Maasové Skleněný trůn, z historické literatury Weirové Královnu Alžbětu, Follettova Pád titánů. Slevy na knihy využijte i při nákupu duchovní, motivační literatury, dětem pořiďte Wilsonovy Motýlí klub, Neomillnerová Amelie a duchové, nejmenším pohádky Disney, Smithová leporela Na farmě, V divočině. Luxor.cz, to jsou také slevy na knihy Dobrovský. Na Bogdanova Tajemství tudorské dvora, Doylův Zákon přitažlivosti, Kramerové Clario válku, Largeho titul Pokud odejít na věčnost... A nesmíme zapomenout ani na výběr z naučné, kuchařské nabídky, dále na novinky z elektronických knih, CD nosiče, audioknihy, cizojazyčné tituly ... Luxor. cz je skutečný knižní expert! Bohatý knižní svět plný životních příběhů i fantazie.

Luxor.cz eshop - knihy
4

Luxor Black Friday

Slevový kód
Slevy
Doprava zdarma
Black friday

V internetovém obchodě můžete výhodně nakoupit i díky největší slevové akce roku s názvem Černý pátek. E-shop ve vybraných dnech nabízí na téměř veškerý svůj zboží mega slevy, které nejednou atakují hranici až - 90%, a to už se vyplatí no ne?

5

Hodnocení Luxor.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 36 zákazníků
36 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 26x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 10x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x