KvětinyOnline slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón KvětinyOnline - Červenec 2024

__photo
-15%
Slevový kód
KvětinyOnline

Slevový kód - 15% sleva na kytice na Kvetinyonline.cz

Nejlepší dárek pro ženu? Kytice předaná kurýrem. Vyberte si pugét a objednejte rozvoz květin klidně ještě dnes. Překvapte kyticí a dejte o sobě vědět!

Více o slevě


Kvetinyonline eshop
1

Kytice pro každou příležitost

Kvetinyonline.cz je jedno z největších květinářství v České republice s dlouholetou tradicí. Nezáleží na tom, zda potřebujete darovat květiny na narozeniny, při promocích, při narozeniny dítěte nebo jen tak pro radost, tady si určitě vyberete tu nejkrásnější kytici ze všech. Výběr květin je bohatý, stačí si jenom vybrat. Krásnou kytici si samozřejmě můžete objednat také online. Eshop vám ji pak doručí  na pracoviště, ale i na privátní adresu, do ordinacie, restaurace, nebo dle potřeby, záleží jenom na vás.

2

Květiny online si pro zákazníky navíc připravili i skvělé slevy

Květiny online si pro zákazníky navíc připravili i skvělé slevy, díky kterým teď určitě i něco ušetříte. Proto neváhejte a nakupujte již dnes, květiny přece ocení každá žena. E-shop je pro lepší nákup rozdělen do následujících kategorií:

  • Kytice z růží 
  • Kytice slávnostní
  • Kytice pro radost
  • Kytice pro zamilované
  • Kytice jako poděkování
  • Kytice dle poděkování
  • Kytice dle ceny
  • Kytice dle druhu
  • Všechny kytice

Kvetinyonline - kytice
3

Potěšte svou přítelkyni, manželku, sestru nebo mámu originálním dárkem

Potěšte svou přítelkyni, manželku, sestru nebo mámu originálním dárkem v podobě krásné kytice.  Květiny přece miluje asi každá žena. Nezáleží na tom, zda jdete na narozeninovou oslavu, promoce, svatbu, křtiny nebo jen chcete jednoduše někoho potěšit, v e-shopu si jistě vyberete bez rozdílu. Najdete zde originální vázané kytice z růží, tulipánů, gerber, kopretin nebo jiných květin. Nezapomínejte na to, že pokud využijete slevový kupón neb kód, určitě něco i ušetříte. Nakupjte už dnes a nebudete litovat. Každá sleva se přece vyplatí. V nabídce naleznete také elegantní kytice, ale také kytice s názvami jako Ohnivý šarm, Pulzujíci kráska, Květinový koktejl, Harmonie, Nekončná radost, Sluneční záře a ješte mnohem více. Pokud máte dostatek fantazie, můžete si dokonce navrhnout vlastní. Kytice jsou v eshope navyše přehledně seřazeny, což vám jistě usnadní výběr.  Je důležité vyzdvihnout, že samotné objednání i platba jsou velmi rychlé a jednoduché.

Kvetinyonline- kytice
4

Slevy, které Kvetinyonline nabízí

Kytici vyexpedují už do 120 minut od jejího objednávky a doručí ji i s kartičkou, na kterou můžete napsat originální věnování.

Slevy
5

Hodnocení Kvetinyonline

4.8

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 12 zákazníků
12 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 12x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x