Krmiva Pučálka slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Krmiva Pučálka - Květen 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
Krmiva Pučálka

Doprava zdarma pro nákup na krmiva-pucalka.cz

V eshopu Krmiva-pucalka.cz získáte pro nákup nad 999 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Krmiva-pucalka.cz eshop
1

Krmiva-pucalka.cz - zdravé a bezpečné krmivo pro vaše zvířecí miláčky

Společnost Pučálka, s.r.o. se chovatelským potřebám a dovozu holistického krmiva pro psy a kočky začala věnovat už v roce 2008, kdy se stala distributorem značky Artemis, o dva roky později už jejím oficiálním zastoupením pro celou Evropu. K této značce přibylo v roce 2009 také krmivo Canine Caviar a v loňském roce vlastní privátní značka Marp. Dnes přináší svým zákazníkům opravdu špičkové produkty. Najdete je také v e-shopu Krmiva-pucalka.cz, který si pro vás připravil výhodné slevové kódy na Krmiva-pucalka.cz, s nimi nyní nakoupíte za fantastické ceny! A to v těchto sekcích:

  • Granule pro psy
  • Konzervy pro psy
  • Pamlsky pro psy
  • Antiparazitika
  • Pelíšky pro psy
  • Potřeby pro psy
  • Granule pro kočky
  • Konzervy pro kočky
  • Potřeby pro kočky

2

Za slevy na krmivo pro psy a kočky si pořiďte psí masové konzervy

Za slevy na krmivo pro psy a kočky si pořiďte psí masové konzervy Fresh Mix s obsahem hovězího masa, vitamínů i minerálů, konzervy Marpol Pure Buffalo z buvolího masa, bílkovinné Marpo Pure Venison ze zvěřiny. A také sušenkové hovězí, kuřecí pamlsky Marpo Treats Biscuits, Marpo Buffalo crunch snižující zápach a tvorbu zubního kamene. Za slevový kupón na granule si zajistěte i granulové krmivo ať už pro dospělé psy, štěňata, seniory, kastrované psíky i kojící fenky. Například kompletní krmivo Artemis Large Adult s účinným poměrem omega kyselin, Small Breed Adult pro pejsky trpasličího vzrůstu, Marpo Holistic Green Free a Green Mountains bez umělých barviv a hormonů. Slevový kupón využijte i na kočičí granule: velmi chutné Artemis Fresh Mix Feline s vysokým podílem masa, stopovými prvky a biotinem pro lesklou srst, Marpo Chicken Holistic s přidaným taurinem pro zdravé srdce, zrak. A za slevy na granule pro štěňata dopřejte nejmenším kvalitu v podobě komplexu granulí Artemis Large Puppy, Breed Puppy, Marpo Natural Clear Water, které jsou vhodné pro pejsky s potravinovými alergiemi.

Krmiva-pucalka.cz eshop - konzerva
3

Chovatelské potřeby Krmiva-pucalka.cz za výhodné ceny

Krmiva-pucalka.cz, to je také slevový kupón na potřeby pro psy: přetahovadla, komfortní matrace a postroje AmiNet čističe uší a rozčesávače srsti Biogance, protivší šampony, nerezové misky, reflexní vesty, obojky a vodítka Dockdogs, i psí hračky: píšťalky, míčky, plyšové hračky německé značky Nobby. Nezapomeňte ani na slevy na chovatelské potřeby, konkrétně na důležitá psí i kočičí antiparazitika: přípravky na klíšťata Expo a Advantix, obojky Arpalit proti vnějším ekoparazitům, voděodolné Beaphar, roztoky Frontline i škrabací podložky, obušky plněné Catnipem, melaminové misky...

Krmiva-pucalka.cz eshop - granule pro psy
4

Slevy, které Krmiva Pučálka nabízí

To vše řadí Krmiva-pucalka.cz oprávněně mezi specialisty na holistické psí i kočičí krmivo a chovatelské potřeby!

Slevy
Doprava zdarma
5

Hodnocení Krmiva-pucalka.cz

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 8x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x