kaspersky slevové kupóny a akcie

1 ověřený slevový kupón kaspersky - Květen 2024

__photo
Sleva
Sleva
kaspersky

Slevy na antivirusový program na Kaspersky.cz

V eshopu Kaspersky.cz nyní nájdete slevy na antivirusový program.

Více o slevě


kaspersky - muz se zenou sedici vedle sebe
1

Kybernetická bezpečnost a Kaspersky slevový kupón

Společnost Kaspersky si dává záležet na tom, abyste se na internetu cítili skutečně bezpečně díky ochraně před hackery a nejnovějšími viry, ransomwarem a spywarem řízenými umělou inteligencí. Abyste se na internetu nemuseli bát, společnost nabízí produkty pro bezpečné nakupování, streamování, bankovnictví a surfování se špičkovou ochranou pro všechna vaše zařízení. Jaké jsou hodnoty společnosti? Na prvním místě je lidskost a jednoduchost. Produkty jsou postaveny na lidech a jejich skutečných potřebách. Společnost se snaží, aby byly produkty jednoduché a snadno použitelné. Při nákupu využijte aktuální Kaspersky slevové kódy a Kaspersky slevové kupóny a ušetřete.

2

Lídr v oblasti kybernetické bezpečnosti

Zajímají vás čísla? Podle statistik za poslední léta se díky produktům společnosti povedlo zastavit 975 milionů kybernetických útoků, zablokovat 273 miliony škodlivých adres URL a neutralizovat 24 milionů jedinečných virů. A protože podle slov Eugena Kasperského „Každý má právo žít bez kybernetických hrozeb“, v nabídce je e-shopu je hned několik produktů, které se snaží o bezpečnost klientů. Produkty jsou zařazeny do dvou základních kategorií.

Produkty pro domácnost:

 • ANTI-VIRUS
 • INTERNET SECURITY
 • TOTAL SECURITY
 • SECURITY CLOUD

Produkty pro firmy:

 • SMALL OFFICE SECURITY
 • ENDPOINT SECURITY CLOUD
 • ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS
 • PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ

Co nabízí jednotlivé produkty společnosti? Anti-Virus například blokuje viry a malware v reálném čase, zabraňuje zneužití vašeho počítače hackery a pomáhá udržet rychlý a hladký chod vašeho počítače. Internet Security obsahuje bezplatnou službu VPN, technologie Safe Money a technologie Webcam Protection. Produkt pro firmy Small Office Security zahrnuje zabezpečení pro počítače, servery, mobilní zařízení, data a peníze, osvědčenou ochranu proti hrozbám bez vyrušování a instalaci, která nevyžaduje dovednosti v oblasti IT. Prohlédněte si parametry jednotlivých produktů a vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje. Pak už jen stačí vybrat ten správný kupón Kaspersky a uvidíte, že i vaše peněženka vám poděkuje.

kaspersky - rodina divajici se do tabletu
3

Bezpečně a s důvěrou

Společnost chrání miliony systémů a 240 000 firem. Svou špičkovou bezpečnostní inteligenci přetváří ve skutečnou ochranu svých klientů. Zákazníkům tak umožní používat technologie v běžném životě i v podnikání bezpečně a s důvěrou. Společnost za své výsledky navíc získala hned několik ocenění. Důkazů o kvalitě nabízených produktů je nespočetně:

 1. více než 24 let zkušeností v oboru kybernetické bezpečnosti, přičemž po celou dobu je společnost lídrem na trhu,
 2. více než 400 miliónů zákazníků po celém světě používá produkty společnosti,
 3. více než 200 zemí a oblastí, kde tyto produkty pomáhají.

kaspersky - zena pred notebookem
4

Kaspersky Black Friday a další výhodné akce

Slevy

Nakupujte výhodněji a využijte slevy na nákup vybraného produktu. Sledujte všechny aktuální Kaspersky akce, napřáklad ve dnech Black Friday Kaspersky můžete nakoupit opravdu za hubičku! Tak už jste si vybrali svůj Kaspersky kupón?

5

Hodnocení kaspersky

4.2

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 11 zákazníků
11 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 7x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x