Hotely slevové kupóny

www.hotely.cz

Hotely.cz nabízí ubytování v hotelech a penzionech po celé České republice. V nabídce najdete luxusní hotely i levné hotely, romantické hotely, apartmány a penziony, i horské hotely, penziony a chaty. Hledáte slevy na pobyty? V tom případě jste na správném místě. Využijte slevy na pobyty romantické, lázeňské nebo relaxační. Chystáte se na rodinný výlet, romantický víkend nebo služební cestu? Využijte slevové kupóny a ušetřete! Skrýt text

Přejít do obchodu

Podobné slevové kódy a kupóny

O obchodě Hotely.cz

Hotely.cz - Největší výběr ubytování v ČR

Web Hotely.cz nabízí největší výběr z ubytování v hotelích a penzionech v České republice. V nabídce webu najdete luxusní hotely i levné hotely v Praze, romantické hotely, apartmány a penziony v Českém Krumlově i horské hotely, penziony a chaty, kde můžete strávit příjemnou aktivní dovolenou. Uplatněte si slevový kód nebo slevový kupon a ubytujte se ještě levněji. Nakupte se slevou  lázeňské, relaxační nebo odpočinkové pobyty díky rozsáhlé databázi lázeňských hotelů i wellness hotelů. Využijte výhodné nabídky a slevy na pobytové balíčky. Pro lepší výběr ze stránek Hotely.cz jsou nabídky rozděleny jen do 2 základních kategorií:

Ubytování v oblíbených regionech

Nejžádanější pobytové balíčky

Chystáte se na rodinný výlet, romantický víkend nebo služební cestu? Operátorky Hotely.cz Vám usnadní zvolit nejvhodnější ubytovací zařízení. Pomůžou Vám s pobytem ve velkoměstech, jako jsou Praha, Brno či Olomouc, ale také ve všech lázeňských městech a dalších krajích České republiky. Ceny na HOTELY.cz jsou často nižší než ceny pultové. Vyberte si i zajímavé slevy na ubytování. Hodnocení hotelů a penzionů jsou od skutečně ubytovaných klientů. Využijte odborné pomoci asistentek specializovaných na ubytování v České republice a těšte se z bohaté nabídky lázeňských a wellness pobytů. Dáváte přednost hotovým pobytovým balíčkům? Na Hotely.cz vyhledávejte mezi 6595 balíčky za výhodné ceny nebo se zajímavou slevou. A co je důležité, na Hotely.cz neplatíte žádné poplatky za vyřízení rezervace.

 

Levné hotely, slevy, nabídky hotelů a speciální nabídky

Široká nabídka více než 1800 ubytovacích zařízení v ČR. Využijte funkce Hledání nabídek hotelových pobytů. Vyhledejte požadovaný hotel či penzion snadno a rychle ve 3 krocích. Stačí zadat pouze termín ubytování a požadovanou lokalitu. Využijte slevové kódy nebo slevové poukazy na některou ze 3787 možností k ubytování. Při výběru se nechte inspirovat zkušenostmi ostatních a vyberte si ubytování s nejlepším hodnocením od zákazníků. Výběr si nastavte podle toho, zda na pokoji chcete internet,  klimatizaci, koupelnu s vanou, lednici či  minibar, nebo jestli upřednostňujete  nekuřácký hotel, požadujete televizi,  trezor nebo WC na pokoji. To Vše najdete na webu Hotely.cz a ještě ušetříte, když na vybrané hotely využijete akční nabídky nebo slevy.

Expirované kupóny

23. 12. 2014

Vánoční a silvestrovské pobyty se slevou až 50%

Vánoční a silvestrovské… Více o slevě

Vánoční a silvestrovské pobyty se slevou až 50% na Hotely.cz Dopřejte si pohodové vánoce a silvestra a objednejte si na hotely.cz pobyt ještě dnes. Skrýt text