Helveti slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny Helveti - Červenec 2024

__photo
Sleva
Sleva
Helveti

Slevy na hodinky na Helveti.cz

V eshopu Helveti.cz najdete slevy na vybrané kvalitní hodinky v akci.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
Helveti

Doprava zdarma na nákup na Helveti.cz

V eshopu Helveti.cz získáte při nákupu nad 3 000 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Helveti.cz eshop
1

Helveti.cz - autorizovaný prodejce značkových dámských a pánských hodinek

Helveti, s.r.o. funguje na českém trhu již od roku 2011, kdy začal s prodejem značky Wenger, se dnes úzce specializuje na vybrané značky dámských, pánských i dětských hodinek, díky čemuž svým produktům rozumí a zákazníkům dokáže vyjít maximálně vstříc i splnit všechny jejich požadavky! Od samotného počátku se soustřeďuje na švýcarské značky Alfex, Certina, Luminox, Traser, Wenger a Victorinox, ale v nabídce má také německého výrobce Boccia Titanium či japonských Citizen, Lorus, Pulsar, Seiko. Kromě kamenné prodejny od roku 2014 funguje také jako je tento e-shop. Jeho hlavní nabídku tvoří tyto kategorie:
 

  • Dámské hodinky
  • Pánské hodinky
  • Dětské hodinky
  • Unisex hodinky

2

Společenské, sportovní nebo letecké hodinky?

Vybrat si přitom můžete hodinky také podle použití: společenské, sportovní, potápěčské, letecké, vojenské nebo pak podle původu: švýcarské, německé, japonské; podle strojku: automatické, solární, kinetic; i materiálu: titanové, keramické, plastové.

Helveti.cz eshop - pánské hodinky
3

Kolekce pánských hodinek je opravdu rozmanitá.

Kolekce pánských hodinek je opravdu rozmanitá. Jelikož muži staví spíše na automatické kvalitě a sportovnějším vzhledu, obchod nabízí široký sortiment právě takových modelů. Za slevy na luxusní i sportovní hodinky si například pořiďte nejprodávanější model Sea Force od Wenger z nerezové oceli, Seiko se solárním pohonem, bestsellerový Hanowa kousek Swiss Military, vodotěsné hodinky vhodné pro sport i potápění Traser Commander 100 Force z titanu i luxusní kousky do společnosti Pulsar , decentní radu Royce od Boccia Titanium. Helveti slevové kódy zcela jistě použijte také na značku Luminox, sportovní Deep Dive Automatic, Air-ky s odolným ocelovým pouzdrem, tritiovou luminiscencí a safírovým sklíčkem, i na elegantní modelovou řadu DS Caimano Gent od Certina.

Helveti.cz eshop - hodinky
4

Helveti výprodej a další akce

Slevový kód
Slevy
Doprava zdarma

A co třeba extrémně výhodné Helveti slevové kupóny na dámské hodinky? S nimi si dopřejete keramické hodinky Boccia Titanium v ​​elegantní bílé barvě či elipsovitém tvaru, stylové Victorinox s antireflexní vrtsvou, mosazné modely Lorus značky Seiko na běžné nošení i do společnosti. Za slevy na luxusní i sportovní hodinky si i dámy mohou bezkonkurenčně opatřit Grenadier-ky, Squadron Lady dýchající luxusem od firmy Wenger, elegantní Bering z černé keramiky, sportovní model Traser Lady Polite s permanentním osvětlením trigalight. Slevy na hodinky rozhodně využijte i při nákupu dětských modelů. Barevných Filed Classic Color značky Wenger, odlehčených Military Traser s pouzdrem z polyesteru a pryžovým řemínkem, ale i univerzálních unisex hodinek Bering, Alfex, Victorinox Maverick... Helveti.cz, to jsou hodinky do společnosti, extrémních podmínek i na běžné nošení, s nimiž jednoznačně zazáříte. A pokud jste lovci opravdu nízkých cen, počkejte si na akci Helveti Black Friday a udělejte svojí peněžence pořádnou radost!

5

Hodnocení Helveti.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 18 zákazníků
18 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 13x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 5x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x