Grund výprodeje a slevové kupóny

1 ověřený slevový kupón Grund - Květen 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
Grund

Doprava zdarma na nákup na Grundhome.cz

V eshopu Grundhome.cz získáte při nákupu nad 2 000 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Grund eshop
1

Designové koberce prémiové kvality

Jedná se o internetový obchod rodinné firmy, která nabízí největší výběr koberců tkaných v České republice. Svoje výrobky charakterizuje jako hebkou krásu nebo hřejivé pohodlí a jeho heslo zní:“ Předeme příběh lásky k designu“. Kvalitu výrobků potvrzují nejen miliony spokojených klientů z celého světa, ale  také četné laboratorní testy provedené v nejlepších laboratořích. Díky tomu prodejci poskytuje nadstandardní pětiletou záruku a rádi vám ukážou, jak dlouho vydrží koberce, rohožky i předložky jako nové.

2

Velký výběr rohoží, koberečků i koupelnových předložek

Sortiment e-shopu zahrnuje luxusní designové i minimalistické rohožky, koberečky nebo předložky a další doplňky. Je přehledně rozdělený a při nákupu můžete vybírat z těchto kategorií:

  • Rohožky a rohože do domácnosti
  • Designové koberečky pro děti
  • Koberečky od mladých designérů
  • Ručníky a osušky
  • Saténové povlečení
  • Designové doplňky do domácnosti

Grund eshop - dětský pokoj

Dále je možné nakupovat podle jednotlivých kolekcí a designů, mezi kterými najdete i cenově výhodné nebo dětské řady a také různé koupelnové doplňky. Mezi nejznámější designéry, kteří se na tvorbě podílejí, patří Osmanny Laffita, Blanka Matragi, Luigi Colani nebo Karim Rashid. Za zmínku stojí také kategorie Nejprodávanější, kde najdete zboží, o které je aktuálně největší zájem. Můžete se tak inspirovat, pokud si zaím nejste jisti svým výběrem. A když jsme u inspirace, spoustu nápadů a novinek najdete také na kvalitním a pravidelně aktualizovaném blogu e-shopu.

Grund eshop - rohože
3

Nenechte si ujít Grund výprodej

Pokud toužíte po designovém doplňku, ale nemůžete si dovolit příliš utrácet, podívejte se na aktuální výhodnou nabídku. Pokaždé je minimálně jedna taková kolekce dostupná a najdete v ní desítky produktů z příjemných materiálů. Originální a nadčasový design je i v tomto případě samozřejmostí. Při nákupu nad určitou částku máte navíc dopravu zcela zdarma, stačí přímo v košíku uplatnit Grund slevový kód. Osobní vyzvednutí na prodejně máte samozřejmě zdarma vždy. Příjemné slevy a výhody vám přinese také registrace k odběru newsletteru. Tak jaké Grund slevové kupóny využijete u vašeho nákupu?

4

Black Friday Grund se vždy vyplatí

Slevové kódy
Slevy
Doprava zdarma
Black friday

Kromě jiných výhodných nabídek si nenechte ujít ani každoroční největší slevovou akci Grund Black Friday, kdy jsou ceny opravdu proklatě nízko. Je to ideální příležitost nejen pro nákup dárků. Radost designovým doplňkem za skvělou cenu přece můžete udělat i sami sobě. Přejeme příjemné nakupování. Pokud byste potřebovali s čímkoli poradit, neváhejte se telefonicky nebo emailem obrátit na zákaznickou linku, kde vám vždy rádi poradí.

5

Hodnocení Grund.cz

4.5

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 8x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x