FotoMagica slevové kupóny

0 ověřených slevových kódů a kupónů FotoMagica - Duben 2024

__photo
__Sad

Obchod nemá nyní v nabídce žádné slevové kupóny. Viz nabídku jiných podobných e-shopů.Fotomagica.cz eshop
1

Fotomagica.cz - fotoknihy, fotoalba, kalendáře, oznámení či foto obrazy

V e-shopu Fotomagica.cz máte možnost připravit si a výhodně zakoupit fotoknihy, fotoalba, kalendáře, oznámení či foto obrazy. Pokud si chcete uchovat vzpomínky na vaše dovolené, prázdniny, svatbu nebo kterékoliv významné události a dny, ve Fotomagica.cz máte tu možnost. Využijte slevy na fotoknihy a vytvořte si vzpomínkovou fotoknihu z vlastních fotografií, nebo připravte někomu originální dárek v podobě foto obrazu či kalendáře. Připravte si oznámení na svůj svatební den a oznamte to celému světu. Díky speciálnímu programu si fotoknihy, kalendáře, foto obrazy i oznámení můžete připravit v pohodlí domova na vlastním počítači a domů dostanete kvalitní hotový produkt, ze kterého se budete těšit vy nebo vaši blízcí. V e-shopu najdete tyto kategorie nabízených produktů:

  • fotoalbum de luxe
  • fotokniha
  • fotokalendář
  • oznámení
  • foto obraz

2

Vlastní fotoalbum, fotokniha či fotokalendář

Využijte slevy na Fotomagica za skvělé ceny můžete získat kvalitní fotoalba deLuxe, která svým elegantním vzhledem a provedením dodají vašim fotografiím a vzpomínkám ten správný rozměr. Uchovejte si vzpomínky z vašich nejvýznamnějších dnů jako je svatba či první roky vašeho dítěte v luxusním fotoalbu nejvyšší kvality. Díky tvrdým listům, speciální vazbě a obalu z pravé kůže zůstanou vaše fotografie krásné a zachovány navždy. Na výběr máte tvar celého fotoalba, tloušťku a barvu listů i počet stránek, které chcete ve fotoalbu mít. Stejně si můžete vybrat i materiál a provedení obalu fotoalba. Vyberte si pravou kůži, eco kůži nebo zajímavé art potahy v různých barvách, s fotografií, bez ní nebo celopotištěné laminátové desky. Výběr je jen na vás. Pokud se rozhodnete zachovat raději své fotografie ve fotoknize, můžete za výborné ceny získat fotoknihy v různých provedeních jako například čtvercová, velká na výšku nebo na šířku, malá na výšku nebo na šířku, s tvrdou vazbou, měkkou vazbou nebo spirálovou vazbou. Upravte své fotografie do požadovaného tvaru a vzezření a uložte je ve vaší fotoknize. Uplatněte si slevové kódy a získejte výhodně také svůj vlastní fotokalendář, kde na výběr máte množství různých provedení a velikostí jako formát A3 či A4, na výšku nebo na šířku, čtvercový formát, formát A5 s měsíčním, týdenním nebo dvoutýdenním kalendáriem. Vytvořte kalendář z vlastních fotografií a potěšte se v každodenním shonu při každém pohledu na něj.

Fotomagica - fotokniha
3

Kvalitní oznámení a foto obrazy

Pokud si uplatníte slevové kupóny Fotomagica, máte možnost za skvělé ceny získat a vytvořit si i oznámení, kde na výběr máte dva základní formáty a to čtvercové či obdélníkové oznámení. Buďte originální a nechte své fantazii volný průběh při tvorbě vlastního svatebního oznámení, které vám bude o to vzácnější díky tomu, že si ho pořídíte sami. K dispozici máte několik grafických šablon, do kterých můžete vložit a napsat všechno tak, jak to máte v představách. Potěšte sebe nebo své blízké i pěkným dárkem ve formě foto obrazu na plátně s celodřevěným rámem, který dodá vašim fotografiím ten správný vzhled. Máte možnost vybrat si z formátů na šířku, na výšku či čtvercových formátů různých velikostí.

Fotomagica - obraz na plátně
4

Slevy, které Fotomagica nabízí

Vyberte si ze široké nabídky produktů, které můžete získat za výborné ceny.

Slevový kód
5

Hodnocení Fotomagica

4.6

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 14 zákazníků
14 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 14x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x