FOKUS optik slevové kupóny

2 ověřené slevové kódy a kupóny FOKUS optik - Duben 2024

__photo
akce
Sleva
FOKUS optik

Výprodej na kontaktní čočky a roztoky na Fokusoptik.cz

V eshopu Fokusoptik.cz nyní probíhá výprodej a najdete zde slevy na vybrané čočky a roztoky v akci za velmi atraktivní ceny.

Více o slevě
Zdarma
Doprava zdarma
FOKUS optik

Doprava zdarma pro nákup na Fokusoptik.cz

V eshopu Fokusoptik.cz získáte pro nákup nad 1 200 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Fokus Optik eshop
1

Fokus - rodinný expert na brýle a čočky

Tradice dlouhá desítky let. Moderní přístup. 100% péče o oči.

Optika tvrdí, že po 70 letech praxe ví, že zákazník zapomene, co slyšel nebo viděl. Uchová si pouze pocit. Proto chtějí ve všech lidech, kteří je navštíví fyzicky i online, zanechat příjemný dojem rodinné atmosféry a také jistotu, že zdraví svých očí vkládají do rukou odborníků.

Jsou optika, která se o vás postará, a proto nabízí široké spektrum sortimentu jako dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky a mnoho jiného příslušenství. Jejich nabídku tvoří značky od světových módních domů až po opravdové mistři v optice. Proto u nich můžete najít značky Prada, Dolce & Gabbana, Ray-Ban, Polaroid, Vogue, Carrera, Oakley ale také špičková japonská skla Nikon, nebo prvotřídní kontaktní čočky od Alcon, Bausch & Lomb, CooperVision a Johnson & Johnson. 

Ve Fokusu si zakládají na odbornosti prověřené časem a individuálním přístupu, při kterém najdou pro vás ideální řešení.

A to všechno proto, že pro ně jste na prvním místě vy a vaše rodina.

2

Oční kapky, pouzdra, roztoky

Pro lepší přehled si prohlédněte stránku eshopu, který je rozdělen do těchto kategorií:

  • Dioptrické brýle
  • Sluneční brýle
  • Sportovní brýle
  • Kontaktní čočky
  • Doplňky

Fokus Optik - kontaktní čočky
3

Nezáleží na tom, jestli jste milovníkem brýlí nebo kontaktkých čoček

Nezáleží na tom, jestli jste milovníkem brýlí nebo kontaktkých čoček, zde si určitě vyberete. Najdete zde kontaktní čočky jednodenní, čtrnáctidenní či měsíční. Najdete zde i barevné čočky, dioptrické čočky. Najdete zde i rozdělení podle oční vady jako například multifokální (presbyopie) nebo torické (astigmatismus) od výrobců jako Alcon, CooperVision, Johnson & Johnson, Bausch & Lomb a mnohé další. Při nákupu čoček samozřejmě nezapomínejte na Fokus Optik slevové kupóny a slevové kódy, díky kterým ušetříte. V nabídce se určitě najdou i milovníci brýlí. Internetový obchod nabízí i brýlového skla. V bohaté nabídce také najdete dětské nebo také junior brýle, pánské i dámské sluneční brýle a dokonce i Unisex. Vybírat si přitom můžete i podle tvaru, a to kulaté nebo pilotky, a také podle materiálu obrouček, které mohou být kovové nebo plastové.

Fokus Optik - opálená žena podle brýlý
4

Slevy, které Fokus optik nabízí

A co by to byla optika, kdyby v ní neměli pouzdra a roztoky nebo na unavené oči i oční kapky.​ 

Slevový kód
Slevy
Doprava zdarma
5

Hodnocení Fokus Optik

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 10 zákazníků
10 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 6x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x