Čočky-kontaktní slevové kódy a kupóny

1 ověřený slevový kupón Čočky-kontaktní - Duben 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
Čočky-kontaktní

Doprava zdarma pro nákup na čočky-kontaktní.cz

V eshopu čočky-kontaktní.cz získate při nákupu nad 1 600 Kč dopravu zdarma. Sleva je dostupná za podmínek specifikovaných samotným obchodem, blíže dostupných na stránkách obchodu, které mohou být průběžně měněny.

Více o slevě


Cocky-kontaktni eshop
1

Kontaktní čočky, barevné čočky, roztok na čočky, oční kapky

V e-shopu Cocky-kontaktni naleznete širokou nabídku produktů jako jsou kontaktní čočky, barevné čočky, roztok na čočky, oční kapky a mnohé další příslušenství a přípravky, které vám pomohou v souvislosti s vašima očima. Pokud potřebujete čočky do očí, ať už čočky kontaktní nebo barevné kontaktní čočky, v e-shopu Čočky-kontaktní najdete přesně to, co hledáte. Široká nabídka zahrnuje čočky té nejvyšší kvality od značek jako TopVue, Johnson and Johnson, Bausch and Lomb, Alcon, CooperVision, Wilens, Menicon, Zeiss, ClearLab, Maxvue a Vision. Využijte možnost výhodného nákupu a vyberte si z nabídky e-shopu, která je rozdělena do následujících kategorií:

  • kontaktní čočky
  • roztoky
  • oční kapky
  • příslušenství
  • ostatní

2

Kontaktní čočky a roztoky

Využijte slevy na kontaktní čočky, kde v nabídce najdete jednodenní čočky, dvoutýdenní čočky, měsíční čočky, tříměsíční čočky, barevné čočky, torické čočky, multifokální kontatní čočky či výhodné balíčky čoček. Výhodně lze nakoupit i speciální roztoky, které jsou potřebné při komplexní péči o čočky. Každá čočka, o kterou se postaráte prostřednictvím kvalitního roztoku, se vám bude dlouhodobě pohodlně a bezproblémově používat. V nabídce najdete roztoky jako Solocare Aqua, Gelone, Opti-Free, Renu, Options Multi, Laim Care, Biotrue a Complete RevitaLens.

Cocky-kontaktni eshop roztok na čočky
3

Oční kapky

Na podrážděné oči vám jistě pomohou oční kapky, jež zklidní a zvlhčí oči a oční sliznice, které se při používání čoček často dráždí a vysušují. Uplatněte si slevové kupóny Cocky-kontaktni a nakupte výhodně oční kapky Gelone, Laim-Care Gel Drops, Refresh, ReNu MultiPlus, Avizor Lacrifresh, Hyal-Drop multi, Hylo - Gel, Hylo-Care, Hylo-Comod, Optive či Systane Balance. Nebo využijte slevy na pouzdra na čočky a vyberte ze široké nabídky pouzder různých barev ať už bílé, průsvitné, oranžové, žluté, zelené, červené, vínové, modré, růžové či fialové. V nabídce najdete i kazetky na čočky, kde na vás čekají elegantní kazetky se zrcadlem, kazetky ve tvaru fotbalového míče, flakónu či muffinů, kazetky s ornamenty či dokonce vibrační kazetky. Pokud používáte kontaktní čočky nebo barevné čočky, určitě se vám bude hodit i další příslušenství jako pinzety, aplikátory kontaktních čoček či kleštičky na čočky, které také můžete získat za velmi příznivé ceny.

Cocky-kontaktni eshop čočky
4

Nakupte výhodně i sluneční brýle

Slevový kód
Exkluzivní kódy
Výprodeje

Využijte slevy na dámské sluneční brýle i slevy na pánské sluneční brýle, kde si můžete vybrat z velkého množství nabízených modelů jako Aviator, SunnyShade, Stingray, BigFly, TigerStyle, Coach, Mandy, Outwear či Ray-Ban Justin. V nabídce najdete i prostředky na péči o brýle jako čisticí sady na brýle, čisticí spreje na brýle a čistící utěrky na brýle s nejrůznějšími barevnými i obrázkovými motivy. Využijte i možnost výhodného nákupu kosmetiky a doplňků stravy, kde na vás čekají například jednorázové sterilní čisticí tampony, které jsou napuštěny kvalitní pleťovou vodou, čisticí gely určené na víčka a řasy pro nositele kontaktních čoček, nebo si můžete vybrat kvalitní micelární pleťovou vodu na každodenní hygienu citlivých očí. Levně nakupte i speciální kapsle na výživu očí s výtažkem z jinanu. Využijte skvělou příležitost nakupovat kontaktní čočky, barevné čočky, sluneční brýle a další množství produktů za výborné ceny.

5

Hodnocení Cocky-kontaktni

4.4

Vynikající hodnocení

Celkem hodnotilo 59 zákazníků
59 __thumbsup Zákazníků doporučuje
0 __thumbsdown zákazníků nedoporučuje
Vynikající (4,1 - 5,0) 49x
Velmi dobré (3,1 - 4,0) 10x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podprůměrné (1,1 - 2,0) 0x
Špatné (0 - 1,0) 0x